امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک

تعارف زدن دخترا
شیما جون عجقم کیک میخولی؟
- یه کوچولو اگه بدی عاچقتم

تعارف زدن پسرا
ساندویچ میخوری گشنه ؟
-آره
خاک توسر گشنت کنن بدبخت مفت خور
................................................................................​.............

امسال هرکی پرسید عید کجا میری میگم بلیط و ویزای امریکا داشتم ترامپ گند زد بهش میمونم خونه
................................................................................​............

دیروز با دوست دخترم رفتیم بیرون دوست دخترم عینک زده بود داشتیم از خیابون رد میشدیم یه پلیسه اومده میگه خانوم کی باشن منم گفتم کوره دارم از خیابون ردش میکنم
................................................................................​.............

یا شیخ فرق مگس با پلنگ چیست ؟
شیخ: مگس را چو رینی بینی ولی پلنگ را چو بینی رینی
................................................................................​...............

مارمولکا همیشه یه جوری میدوئن که انگار دستشویی دارن
................................................................................​..............

میگن پسری که با خانومش مثل یه پرنسس رفتار کنه معلومه تو دستای یه ملکه بزرگ شده لامصب هرکی به ما میخوره ننه اش جادوگر شهر اوز بوده
................................................................................​...............

خیلی دلم میخواست الان تو کانادا پیش خانوادم بودم اما حیف اوناهم اینجان
................................................................................​..............

بچه 7 ساله آیفون فایو اس دستشه خدا شاهده من همسن این بودم تنها خاستم از خانوادم این بود که وقتی خیار پوست میکنن منو صدا کنن پوست خیارا رو بخورم

و خداوند بخاطر خوردن یک سیب ادم را به زمین فرستاد اما نمی دانست که آدم با کشیدن دوسیب به آسمان باز خواهد گشت

تصور کن موقع آمپول زدن عطسه کنی
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط sina1383 ، {HoSsein_83} ، Mr. Potato Head ، دریای بی موج
آگهی
ممنون
پاسخ
(02-03-2017، 20:21)Ariyan22222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

چاکرم
خلاف قوانین!
پاسخ
ایول عالی و خنده دار بود  Big Grin  Big Grin  Wink

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان