امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درگیری اخیر پیشرو با زدبازی -بهرام-ملتفت و مهدی امیری

Music 
* رضا با مردم : مردم دو دسته ان یکی طرفدارات یکی بدخواهات . شما با این حرکت عابر بانکو طریقه برخوردت آتو دست بدخواهات دادی و باعث شدی بی احترامی کنن به خودت و طرفدارات . هیچ احدی حق توهین به شما و کارت رو نداره یعنی هیشکی حق توهین به هیشکی رو نداره ولی خب انتقاد به کارات وارده . راجع به این صحبت کردیم و من بعید میدونم با این طرز برخورد و تفکر شما این فرهنگ جا بیوفته ! (اینکه به خودت و طرفدارات انتقاد کنن تقصیر خودته . ولی بی احترامی کلا محکومه)

* رضا با ملتفت و زدبازی و بهرام : چند وقت پیش گفت من منتظرم توپو بندازن توو زمینم بعد واویلا . یعنی ازون موقع میدونسته که از طرف ملتفت و بهرام و زدبازی ممکنه مورد حمله قرار بگیره

سامانم اگه خرداد 94 برگرده شک نکنید جواب این همه توهین رو خواهد داد به رضا (هر روز اینستا داره یه بمب اضافه میکنه) .

تو مجازم 99% حداقل یه ترک به ایشون اختصاص داره و اگرم 1% نباشه توو آلبوم فدایی بلاشک سرشاخ خواهند شد .
(بازم اینا همه شروع کننده اش رضا بوده.برنگردید به سال 85 و غیره . از مغز رپ به بعد هی تیکه بارون کرده دیگه ، پس باید منتظر یه جنگ تمام عیار باشه)

* رضا با مهدی امیری : من ایشون رو اصن نمیشناختم و مثل اینکه میخواسته از رضا سوء استفاده کنه . خیلی توو پستاش محکم صحبت کرده ولی من بازم حرفای رضارو بیشتر باور میکنم تا این آقا . زیر پستش (مهدی امیری) یه کامنت دیدم که یارو نوشته بود : من 500000 تومن بهت دادم حالا جواب تلفنم نمیدی و دزدی و فلانی و بیساری . خب اگه ریگی به کفشش نبود و قرار بود واسه رضا این پولو جمع کنه الان که قطع همکاری کردن باید پول اون مردم بیچاره ارو برمیگردوند . حالا رضا به مالباخته ها گفته میارمتون توو کلیپ ولی این که چاره کار نیست (بازم این بی برنامگیه رضارو نشون میده) .

*مهدی امیری کارگردانِ موزیک ویدئو کلافگی بوده
درگیری اخیر پیشرو با زدبازی -بهرام-ملتفت و مهدی امیری 1

منبع:رپ صدا
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ملتفت|دیس فدایی به هیچکس|شاگرد به استاد|
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
Thumbs Up اجرای اهنگ رضا بهرام ❤.کــــآش.❤
Thumbs Up اجرای اهنگ لبخند بــزن از رضا بهرام (خیلی قشنگه...❤)
Music جدیدترین اهنگ احسان خواجه امیری به نام بی قرار
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان