امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس

Music 
کمد لباسهای لیدی گاگا همیشه پر است از لباسهای عجیب و غریب اما این خواننده معروف و البته جنجالی فاش ساخته است که روزهای تعطیل و استراحتش را معمولا “برهنه”و بدون لباس سپری می کند.
لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس 1
به گزارش بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار هنرمندان ویکتا ؛دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیدی گاگا در مصاحبه با سایت “استایل” در پاسخ به این سوال که در زمان تعطیلی و استراحتش چه نوع لباسی می پوشد گفته است:”من معمولا برهنه  هستم. زمانی که بر روی صورتم ماسک می گذارم برهنه هستم. زمانی که در هتل به دنبال تلفنم برهنه هستم.”

لیدی گاگا در قسمت دیگری از مصاحبه اش گفته است: برایم مهم نیست که لباسهایم به من می آید یا نه!زیبا میشوم یا نه! جذابیت جنسی دارد یا نه!اصلا مهم نیست چون من یک خواننده جاز همیشه در صحنه هستم!

عکس: لیدی گاگا در روز دوشنبه ۲۹ ستامبر ۲۰۱۴ به همراه سگش در استکهلم سوئد.

در حال حاضر گاگا مشغول آماده سازی آلبوم جدیدش است.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویکنا
پاسخ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، fate min ، -Nᴇɢᴀʀ- ، Nυмв ، ~ALONE GIRL~ ، ~BaHaR~ ، (-_-) ، ♥shaqayeq♥ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، an idiot ، _Ovver_ ، اونی ، حقوقدان انجمن ، fatEmEh1999 ، "تنها" ، پفکـــــــ نمکــــی ، پری خانم ، Titiw ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ALI REZA J ، *nadia*horan* ، Y@$@M@N ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، Frozen Girl ، Marjan-A ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، تیک تاک13 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، باران20 ، PISHY ، عسل. ، f-ghaemi ، ຖēŞค๑໓ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، R@H@ joon ، نیلوفر 2000 ، elnaz* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Ghazal 1D ، яσнαм ، @پوریا@ ، Katherine
آگهی
ینی من عاشق این متفاوت بودنشم ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Titiw
خیلی باحاله خوشم میاد ازش Big Grin
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
لیدی گاگا عشقه فقط بعضی وقتا رو مخه
پاسخ
نه بابا!
ناموسا!
اصلا مهم نیس کارای مردم ازش خوشم میاد ولی سر و روی گردن آفریدن تا توی زندگی دیگرون نچرخه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اهنگ بدون ط میمیرم
  لیست زیباترین سلبریتیها بدون ارایش
Music آخرین شاگرد سیدامرلله شاه‌ابراهیمی هستم/ استادان خوب و کاربلد عرصه تنبور انگشت‌شمارند
Music بیژن کامکار: عصبانی هستم
  شنیدن ۱۰۰ ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ
  سلنا: آره من Ugly هستم!
  محسن چاوشی آلبوم ابراهیم را بدون مجوز منتشر میکند؟!
  لباس ستاره ای بر تن مایلی هم دیده شد
  من شبیه سلنا هستم ؟؟؟!!!
  سلنا گومز : من برای جاستین بیبر بسیار خوشحال هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان