امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین وضعیت داستان دایی و پرسپولیس

نشست اعضای کادر فنی سابق پرسپولیس با سیاسی رییس هیات مدیره آن باشگاه روز گذشته برگزار شد .در این نشست مطالبات آنها پیگیری و تعیین تکلیف شد.بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی هم در جلسه حضور داشت. با او در خصوص این موضوع گفت و گویی انجام دادیم:

**: روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور داشتید.جلسه چگونه بود؟

اعضای کادر فنی و همکاران علی دایی با آقای سیاسی جلسه داشتند و من هم دعوت شده بودم تا موضوع بررسی مطالبات آنها انجام شود.در مجموع جلسه خوبی بود.

**:‌ اعضای کادر فنی سابق ، مطالبات خود را دریافت کردند؟

آنها مبالغی را از فصل قبل و این فصل طلب داشتند. فصل قبل تسویه شد و بابت این فصل هم اگر چه می توانستند همه مبلغ را دریافت کنند اما با توافق طرفین، تخفیف خوبی داده شد و مطالبات پرداخت شد.

**:‌یعنی الان دیگر هیچ طلبی ندارند؟

کسانی که در جلسه بودند تسویه حساب کردند.افشین پیروانی در جلسه حضور نداشت که طبق اعلام مدیران باشگاه به زودی مطالبات او هم پرداخت خواهد شد.

**: فضای جلسه به سبب اختلافات قبلی و بحث تغییر کادر فنی متشنج نبود؟

نه خدا را شکر در محیطی دوستانه همه چیز بررسی و نهایی شد و اصلا در رابطه با گذشته و آن اتفاقات حرفی به میان نیامد و طرفین در کمال احترام توافق کردند.

**: وضعیت مطالبات علی دایی چه زمانی مشخص خواهد شد؟

علی دایی از روزی که از پرسپولیس جدا شده ، سعی کرده با آرامش و سکوت، به پرسپولیس کمک کند.در این مدت هم باشگاه پرسپولیس درگیر مسائل مختلفی بوده و ترجیح دادیم این بحث فعلا مطرح نشود تا آرامش حاکم شود.فکر کنم در اولین فرصت بعد از عید تعطیلی فردا (عید سعید غدیر خم) جلسه ای با حضور طرفین برگزار و این موضوع هم مختومه شود.

**: قبلا هم شما جلساتی با سیاسی در این باره داشتید.به نظر خودتان موضوع قابل حل است؟

صد درصد.توافقات کلی انجام شده.بحث مطالبات باقیمانده فصل قبل (92-93) است که باشگاه پذیرفته آن را تسویه کند.در خصوص سال سوم قرارداد هم آقای دایی ادعایی ندارد .قرار است در نشست بعدی، در خصوص مطالبات فصل جاری تصمیم گیری شود که ان‌شاالله طرفین به توافق خواهند رسید.

**: یعنی از نظر شما کار به شکایت و کمیته انضباطی نخواهد کشید؟

مطمئن باشید حتی اگر توافق هم صورت نگیرد ، کار به آنجا نخواهد کشید.البته با شناختی که از علی دایی دارم و با توجه به روند مذاکرات قبلی به نظر من موضوع در همان نشست بعدی مختومه خواهد شد.

**:‌علی دایی قصد فعالیت در تیم دیگری را ندارد؟
فعلا که در حال استراحت است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی
آخی بیچاره دایی
آخرین وضعیت داستان دایی و پرسپولیس 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  کومان: فکر نکنم این آخرین بازی من بود
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان