امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم

تکراری بود فک کنمSmile
.:.اینــ نقآشیـِ رو یکیـ برآم کشیدِه کـِ خیلیـ دوسَم دآره .:.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم 6
.naser
.:http://WwW.Do3t.CoM:.
پاسخ
آگهی
(14-10-2014، 17:57)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی اینو بهتر بود میزاشتی تو نظامی:|

داعشم ازینا داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.jamnews.ir/detail/Video/402634
تو با دیدن این کلیپ فکر میکنی داعش چیه مثلا؟؟؟؟
تو اگه سردار سلیمانیو بشناسی دیگه از این حرفا نمیزنی نه ارتش لازمه با داعش بجنگه نه سپاه همین سردار سلیمانی بستشه.....!!!!!
داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم 6
پاسخ
 سپاس شده توسط ریحون بنفش
(14-10-2014، 15:06)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 15:02)BlAcK SuN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 14:54)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 14:48)BlAcK SuN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امام حسین عرب بوده!
خود عرب ها امدن امام شون رو کشتن اگه تو عربی برو انتقام بگیر ....
و داعش یه خطر منطقه ای محسوب میشه صددرصد ایران باید امادگی داشته باشه...
که بااین خطر مقابله کنه

امام حسین عرب بود
ولی چون عربه امام ما ایرانیا نیست
البته شاید شما ایشون رو امام خودتون ندونید حتی جنگم بشه شما بگید چرا جنگ میشه و فلان
چون اگه جنگ شه تضمین میکنم داعش اون وقت خطر نیست و اصلا اسم تروریست رو از روش بر میدارن و اون وقت حتی سازمان ملل میاد میگه ما مدارکی در دست داریم که میگه داعش اصلا تروریست نیست!!
بله
شاید امام شما نباشن و شما شناسنامه ای شیعه باشید
ولی ما ایشون رو امام خودمون میدونیم و این اصل
برائت از مشرکین رو رعایت میکنیم
دوستی با دوستان خدا
دشمنی با دشمنان خدا
قضاوت با خودتون
من اصلا قصد توهین به امام حسین نداشتم یا به دین شما اما برام عجیب بود که چرا گفتی انتقام امام حسین رو از شما میگیریم !
جنگ اگه زمانی جنگ شروع بشه من ساکت نمیمونم سرزمین من مثل خانواده ناموسم میمونه حالا من از هر دینی باشم برای دفاع از سرزمینم از خودم همه چیم میگزرم

نگفتم شما توهین کردید
ناراحت شدم از سطح فکرتون
ما الان مثلا میگیم اگه حضرت علی بود تنهاش نمیذاشتیم
یا مثلا امام حسینو تو کربلا یاری میکردیم
ولی این حدیث امام صادقو که میبینم واقعا داستان عجیب میشه برام
ما اگه ده نفر رو داشتیم که حاضر بودن برای خدا و ما خودشون رو بندازن تو اتیش قیام میکردیم
ینی ده نفر پیدا نمیشه که مخلصانه جانش رو برای خدا فدا کنه
قول میدم اگه همین ماها هم تو دوره امام علی و امام حسین بودیم دقیقا تنهاشون میذاشتیم
از این حرص میخورم
اون جمله که درباره کشتن داعش بود رو سردار سلیمانی گفتن
اصلا چرا راه دور بریم؟؟؟؟؟
ما ک بقول شما ادعا میکنیم امام هامون رو تنها نمیذاریم پس چرا فقط313نفر نیست ک یار و یاور امام زمان ما بشه ک ظهور کنه؟؟؟اگ ما واسه زمان امام علی و امام حسین نبودیم.واسه امام زمان ک هستیم.
پاسخ
منتقل شد
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
داعش ھرچی ھست به خودش اما باید انسان باشیم
اگه بخواد باما دربیوفته ماھم میجنگیم!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس هایی از جنگنده آرادو ئی.555|
  |عکس هایی از جنگنده میتسوبیشی اف-2|
  |عکس هایی از جنگنده میکویان میگ-31|
  _عکس هایی از لاکهید یو-۲_
  -عکس هایی از تانک ام۱ آبرامز-
  -عکس هایی از پهباد جنرال اتمیکس ام‌کیو-۱ پرداتور-
  -عکس هایی از هواپیمای بدون سرنشین X-47B-
  |عکس هایی از جت جنگنده گرومن اف۴اف وایلدکت|
  |عکس هایی از هواگرد نورث امریکن ایکس-۱۵|
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-

پرش به انجمن: