امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم

بابا داعش به نزدیکی مرز رسیده اما خوب قبول دارم که سلاحای خفن کم نداریم :cool::cool:

داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم 3[img]file:///C:/Users/admin/Desktop/z5edslx8zhrfad9re7b4.png[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
آگهی
(15-10-2014، 14:21)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 18:07){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم احساس میکنم که ناپلئون برگشته و داره داعش رو فرماندهی میکنه.این گروه فوق العاده سریع دارن پیشرفت میکنن.و مطمئنا به اینجا حمله کنند بهمون خیلی خسارت وارد میکنند.حالا ببینیم چی میشه

طبق احادیث معتبری که از امامان عزیزمون داریم
این گروه به ایران حمله نمیکنه ولی ایرانو نا امن میکنه

میشه هم خودت احادیثت و هم منبعتو بگی؟
میخام اون دنیا بم نگن چرا ی حرفو از ما، چشم بسته قبول کردی تو؟

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
حمله کنن میمریم دیگه :|
همه باهم یکی میشن حمله میکنن به خاک سیاه میشینیم:|
فاجعه=داعش+طالبان+تروریستا+بوکوحرام
:|
هاها،خواهیم مرد !

(15-10-2014، 14:21)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 18:07){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم احساس میکنم که ناپلئون برگشته و داره داعش رو فرماندهی میکنه.این گروه فوق العاده سریع دارن پیشرفت میکنن.و مطمئنا به اینجا حمله کنند بهمون خیلی خسارت وارد میکنند.حالا ببینیم چی میشه

امامان پیشگو در اسلام!-_-
البته من که اعتقاد ندارم..ولی خوشحال میشم حدیث عربی و معنیشو بذاری و بگی از کودوم امامه.:|
فرض کن یه امام بگه گروهی به اسم داعش در سال فلان با این مشخصات به ایران حمله ور میشه و ناامن میکنه ولی خسارت ایجاد نمیشه..
خعلی مسخرس:}
داعش!!!حواست به خودت باشه که ما همچین سلاح هایی داریم 3

پاسخ
(29-11-2014، 22:58)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمله کنن میمریم دیگه :|
همه باهم یکی میشن حمله میکنن به خاک سیاه میشینیم:|
فاجعه=داعش+طالبان+تروریستا+بوکوحرام
:|
هاها،خواهیم مرد !

امامان پیشگو در اسلام!-_-
البته من که اعتقاد ندارم..ولی خوشحال میشم حدیث عربی و معنیشو بذاری و بگی از کودوم امامه.:|
فرض کن یه امام بگه گروهی به اسم داعش در سال فلان با این مشخصات به ایران حمله ور میشه و ناامن میکنه ولی خسارت ایجاد نمیشه..
خعلی مسخرس:}

لطف کنید ادب رو حتما رعایت کنید
امامان پیشگو یه جور توهین به عصمتشون تلقی میشه

زمانی که پرچم های سیاه را دیدید از جای خود حرکت نکنید – به این معنا که دعوت آنان باطل است و نباید به کمک آنان بشتابید – سپس قومی ضعیف ظاهر می شوند که قلب هایشان مانند براده های آهن سخت است، آنها وفادار به هیچ عهدی نیستند، به حق فرا می خوانند در حالیکه از آن نیستند، اسامی شان، کنیه و نسبت هایشان از نام شهرها گرفته شده؛ تا اینکه در بین خود اختلاف نظر پیدا می کنند و خداوند خداوند اهل حق – هر کسی که بخواهد- را ظاهر می سازد…”

“احقاق الحق و ازهاق الباطل

التشریف بالمنن فی التعریف بالفتن از ابن طاووس

کدوم ادمی هست که به جایی حمله کنه و خسارت نزنه
نمیتونن زمین های ایران رو تصرف کنن
مثل پ ک ک تو ترکیه
تروریست هستن
بمب گذاری میکنن

امام صادق(ع) می‌فرمایند: "گویا سفیانی را می‌بینم که در میدان کوفه جایگاه خود را گسترده، و منادی او فریاد می‌زند: هرکس سر شیعه علی بن ابی طالب را بیاورد‌، هزار درهم خواهد گرفت. همسایه به همسایه می‌جهد و گردنش را می‌زند و هزار درهم می‌گیرد. آگاه باشید که در آن روز حکومت شما فقط به دست زنازادگان خواهد بود."(کتاب الغیبة، شیخ طوسی، ص273)
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، mohsenniceboy
سلاح اصلی ما چیزی ورای موشک و تانک و ... هست.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا
(:
ما الان تو قرن 21 هستیم ، عصر تکنولوژی ! نه عصر جنگ و خون ریزی
در ضمن ایران یه قدرت منطقه ای محسوب میشه .. ولی با این حال داعش هم پیشرفت زیادی داشته و خطر محسوب میشه !
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
آگهی
(14-10-2014، 17:57)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی اینو بهتر بود میزاشتی تو نظامی:|

داعشم ازینا داره
http://www.jamnews.ir/detail/Video/402634
سپاس از ویدت
پاسخ
(01-12-2014، 10:36)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
ما الان تو قرن 21 هستیم ، عصر تکنولوژی ! نه عصر جنگ و خون ریزی
در ضمن ایران یه قدرت منطقه ای محسوب میشه .. ولی با این حال داعش هم پیشرفت زیادی داشته و خطر محسوب میشه !

جنگ همیشه بوده و هست.
ربطی به تکنولوژی نداره.
مگه اینکه ریشه ی زورگو و زیاده خواه کم بشه.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، سرباز خدا
Confused5B:elecfs10vahidrk:bighug:Heart
پاسخ
معنی داعش اینه
د : دولت
ا : اسلامی
ع :عراق
ش :شام
دولت اسلامی از عراق تا شام
البته من نمیدونم چطوری به این حکومت میگن اسلا می با این همه کشتار مسلمانان:cool:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس هایی از جنگنده آرادو ئی.555|
  |عکس هایی از جنگنده میتسوبیشی اف-2|
  |عکس هایی از جنگنده میکویان میگ-31|
  _عکس هایی از لاکهید یو-۲_
  -عکس هایی از تانک ام۱ آبرامز-
  -عکس هایی از پهباد جنرال اتمیکس ام‌کیو-۱ پرداتور-
  -عکس هایی از هواپیمای بدون سرنشین X-47B-
  |عکس هایی از جت جنگنده گرومن اف۴اف وایلدکت|
  |عکس هایی از هواگرد نورث امریکن ایکس-۱۵|
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-

پرش به انجمن: