امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عنايتي: استقلال به مساوي راضي‎تر از ما بود

رضا عنايتي ادعا مي‌ کند در بازي با استقلال 3موقعيت فوق العاده گلزني را از دست داد و با بدشانسي نتوانست گلزني کند.

عنايتي: استقلال به مساوي راضي‎تر از ما بود 1

مهاجم پدیده در این باره به "ورزش سه" گفت: در این بازی 3 موقعیت فوق العاده به دست آوردم. 2 توپم به تیرک خورد و یک توپ را هم خیلی خوب زدم و واقعا نمی‌ دانم امید ابراهیمی چطور توپ را بیرون کشید. او با یه تا پرنده پرید و توپ را بیرون کشید. البته خیلی برایم گلزنی مهم نبود و فکر می‌ کنم بازی خوبی کرده باشم.

او در مورد بازی هم گفت: فکر می‌ کنم هر کسی که در استادیوم بود راضی به خانه رفته باشد. بازی بسیار زیبایی بود و هم گل داشت و هم موقعیت های گلزنی بیشمار. از تماشاگران خوب تیم مان تشکر می‌کنم که بدون حاشیه بازی به پایان رسید. شما می‌دانید که معمولا هر سالی که بازی در مشهد برگزار می‌ شد همیشه حاشیه های زیادی داشت ولی امسال تیم های بزرگ به مشهد آمدند و هیچ اتفاقی هم نیفتاده است.

عنایتی ادعا می‌ کند تیمش مستحق پیروزی بود: ما در این بازی مستحق پیروزی بودیم، 5 دقیقه از نیمه اول تمرکزمان را از دست دادیم و در همان دقایق گل خوردیم. اما در ادامه بازی بهتر شدیم و در نیمه دوم توپ و میدان و همه چیز دست ما بود. می‌ توانستیم برنده بازی باشیم اما به مساوی هم راضی هستیم. البته من فکر می‌ کنم استقلال از مساوی راضی تر باشد.

امیر قلعه‌نویی در تمام این سال ها یکی از کسانی بوده که مانع پیوستن عنایتی شده است با این حال مهاجم پدیده پیش از شروع بازی، پیش سرمربی استقلال رفت و با او روبوسی کرد. عنایتی در این باره هم می‌ گوید: من داستان نرفتنم به استقلال را طور دیگری تعبیر می‌ کنم، یک روز در اهداف تاکتیکی امیر قلعه‌نویی جا داشتم و حالا دیگر نه. من از اینکه از طرفداران استقلال دور شده ام ناراحتم وگرنه از دست کسی ناراحتی ای ندارم.

با وجود نتایج خوبی که پدیده در این فصل گرفته با این حال هنوز هم مهاجم این تیم ادعا می‌ کند هدف تیمش ماندن در لیگ‌برتر است: هنوز هم می‌ گویم هدف ما ماندن در لیگ‌برتر است. این سیاست گذاری باشگاه است، شاید سال بعد مدیران باشگاه بخواهند تیمی در حد قهرمانی ببندند ولی چیزی که واضح است این است که پدیده امسال برای ماندن در لیگ‌برتر تلاش می‌ کند. من مطمئنم پتانسیل پدیده خیلی بیشتر از این حرف هاست.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
عنايتي: استقلال به مساوي راضي‎تر از ما بود 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان