امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر

نقل قول: من کی خواستم رو اعصاب شما راه برم جناب اورمان اما حرفیه که زدید ودوستان هم شاهد بودند حالا داریدکه کم کم تکذیب می کنیدمن چه تقصیری دارم
درضمن شما صد نظر راجب کوروش دادید واین پادشاه بزرگ را در خیالتون بردید به قعر جهنم حالا بردید به برزخ وبعدش خدامیدونه
من نظرمو گفتم
شما هر جور دوست دارین برداشت کنین
پاسخ
آگهی
نقل قول: من نظرمو گفتم
نظرات بدون مرجع مهملات بی ارزشی است که شما از خودت تولید می کنی و وقت ارزشمند اعضا رو به هدر می دی.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
مشکل از کسانی است که :
1_روز بزرگ داشت کورش را از تقویم ورداشته اند
2_ کتاب های تاریخ مدرسه رو خلاصه کردن (در حدی که از کورش دو خي فقي نوشته)
3_ بعضی ها تبلیغ می کنند بر علیه تاریخ ّیش از اسلام ایران(که هیچکدومشون چیزی از تاریخ نمی دونن و هیچکدومشون مدرکی در باره ی تاریخ ندارن که در تلویزیون ملی و اینترنت و.... شاهدشون هستیم)
و.....
این محدودیت ها باعث شده که یک عده که مطالعه ای ندارن(اگه داشتن که قبول می کردن قطعا مطالعه کمی در مورد تاریخ دارن) بیان این چیز ها رو بگن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ☭Nicola☭ ، .ali.
قطعا افکار ناسیونالیستی شما نمیزاره شما واقعیت تاریخ رو قبول کنین

واین شما هستین که داستان سرایی میکنین نه من
برید تاپیکها رو نگاه کنید قصه های خنده داری به جای تاریخ اینجا مطرح شده که قطعا تاریخ از این داستانهای خنده دار خبر نداره
هر جا هم که برای اینها منبع و سند خواستم کسی پیدا نشده مدرک بیاره
در عوض جمع شدین 5 6 نفری و منو ضد ایرانی دروغگو و پان و منحرف خطاب کردین
شاید بتونین خودتونو قول بزنین مطمئن باشین دیگران رو نخواهید تونست قول بزنید
هرکس باب میل شما حرف بزنه تاریخدانه ولی کسی غیر این حرف بزنه قطعا بیسواده
بنده هر ادعای تاریخی که در این تاپیک داشته ام براش سند میارم
شما بگین کدام ادعای منو قبول ندارید تا براش سند بیارم
لطفا طفره نرید من هم از شما میخواهم که سند تاریخی برای این داستانی که اول این تاپیک اومده بیارین (برای بار هزارم)

در ضمن هیچ افتخاری نداره که هی به همدیگه سپاس بزنید
چیزی که مشخصه من ایجا تنهام و شما باهمین
راستی آذربایجانو اخراج کردین؟
پاسخ
در ضمن جناب اورمان حقایق گونانگون ومعتبری از سایر ملل مثل بابل هست که کوروش رامرد خردمند وصلح طلبی دانسته واو یکی از اولین اشخاص در تاریخ است که مردم را به صلح ودوستی فرامی خواندواز خونریزی جلوگیری می کرد واین حقایق را در کتیبه های همه کشورها ومنشور آزادی کوروش واسناد به جا مانده از دوران فرمانروایی او تصدیق می کند.
اما من نمی دان امروزه چرا یک عده کارهایی که جناب فرید گفتند رو علیه کوروش انجام می دهند قطعا قصد آنها نشان دادن چهره وحشی ایرانیها

است(مثل فیلم مزخرف300و...)قطعا آنها می خواهند ایرانیهارا در نظر عوام وحشی جلوه دهند ودشمنان ایران در طول تاریخ را مظلوم وصلح طلب

جلوه دهند وقصد آنها کاملا سیاسی بوده وقصد تخریب تاریخ عظیم ایران وتمدنش ر ا دارند که اگر ما واقعا کشورمان وتاریخمان را دوست داریم باید

از آن حفاظت کنیم ودر مقابل تهاجم دنیای غرب مقاومت کنیم وبه هر منبعی که قصد تهاجم سیاسی دارد استناد نکنیم وعده ای با تحریف تاریخ

سیاستشان را پیش می برند مثل امریکا ودنیای غرب که در راس آنها هالیوود قرار دارد ومدام درتلاشند تا به تاریخ کشور ما صدمه بزنند اما کاملا

در اشتباهند.مشکل دیگر این است که ما باید روحیه ی میهن دوستی را در بین جوانانمان پرورش دهیم وآنها را ازغرب گرایی دور کنیم که کار

رسانه ها ودولت وآموزش پرورش و فضای مجازی(اینترنت) است اما کشور ما قول آقای فرید روز بزرگداشت کوروش(9 آبان) را حزف کردند

وکوروشو تو دو خط خلاصه کردن اما چیز هایی مثل حمله اعراب وگسترش اسلام وصفویه وانقلاب اسلامی صد ها صفحه است.
من بدون تعصب از کوروش حرف زدم وحقیقت این است که او پاک ترین انسان ها بود.امیدوارم جناب اورمان نتیجه ای از این بحث گرفته باشید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 15
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali.
نقل قول: نظرات بدون مرجع مهملات بی ارزشی است که شما از خودت تولید می کنی و وقت ارزشمند اعضا رو به هدر می دی
نظرات من بی مرجع نیست شما خواب تشریف دارین که متوجه نیستین که من نظرات بی پایه و اساس شما رو زیر سوال برده ام دعوای ما بیشتر سر اینه
پاسخ
آگهی
منظورتون از قصه خنده دار چیه؟ جناب اورمان شما حقیقت رو قصه ی خنده دار می دونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا جایی که می دونم من وآقای فرید وجناب saberهزار ویک منبع تاریخی برایتان آوردیم وبه شما توهین نکردیم که شما می گویید به من گفتید دروغگو و... .شما همه چی رو تکذیب می کنی و از منابع غربی که هدف سیاسی دارن ونا معتبرن استفاده می کنی منیع شما حتما فیلم سیصده!!!!!!!!!!!!!!!
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali.
(29-02-2012، 14:56)اورمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نظرات بدون مرجع مهملات بی ارزشی است که شما از خودت تولید می کنی و وقت ارزشمند اعضا رو به هدر می دی
نظرات من بی مرجع نیست شما خواب تشریف دارین که متوجه نیستین که من نظرات بی پایه و اساس شما رو زیر سوال برده ام دعوای ما بیشتر سر اینه
به دلیل تخلفات زیر محروم شدید.
ادم بی سوادی که خود را در حد دانشمندان و متخصصان تاریخ می داند و حرف ان ها را بدون مرجع رد می کند(یک نادان دروغ گو) . باشد که محرومیت باعث هدایت و تادیپ شما شود.

البته دلیل این کارت هم ان عقاید منسوخ و عقب افتاده ای است که من قبلا به ان اشاره کردم ( تحریف بدون قید رو شرط به نفع ترکان )
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
من نمی خواستم ایشون اخراج بشن امیدوارم از من کینه ای نگیرنUndecided
اما جناب اورمان فکر می کردن ما از سر تعصب حرف می زنیم وچشممان را بر حقایق بسته ایم ومارو ناسیونالیست خطاب کردند درحالی که همه می دانند ما کلی سند معتبر آوردیم اما ایشون خیر درضمن همه می دونن که شخصا من ناسیونالیست نیستم .نمی دونم چرا اینو به من هم گفتن Big Grin؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، .ali.
خوب بود
بسلامتی دنیام حسین اقا
یک تارموتوهم بادنیاعوض نمیکنم
اقام یعنی دنیام Heart Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان