امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو در شبکه اجتماعی :” چه شبی ! بهترین مهاجم، بهترین گل و بهترین بازیکن لالیگا

یاسین ابراهیمی، مهاجم الجزایری گرانادا عنوان بهترین بازیکن آفریقایی لالیگا را کسب کرد.
کارلوس باکا، مهاجم سویا به عنوان بهترین بازیکن از قاره آمریکا در لالیگای سال گذشته .
دیگو سیمئونه عنوان بهترین مربی فصل گذشته لالیگا .
اینیستا به عنوان برترین هافبک هجومی لالیگا .
رافینیا بالاتر از خسه به خاطر عملکردش در سلتا جایزه پدیده فصل گذشته لالیگا را کسب کرد. 
راکیتیچ به عنوان مرد اخلاق انتخاب شد و باشگاه سوسیه داد به عنوان باشگاه اخلاق برگزیده شده است

کریستیانو شب درخشانی را داشت. او سه جایزه گرفت. اولی را از دست خواننده اسپانیایی، داوید بیسبال گرفت و گفت :” به خاطر انتخاب شدن گلم خیلی خوشحالم. از هم تیمی ها متشکرم چرا که بدون آنها این گل به ثمر نمی رسید.”
پس از آن جایزه بهترین مهاجم لالیگا از دست خامس. وی گفت:” این جایزه را خیلی دوست داشتم. یک دبل برای من است. خوشحالم و افتخار می کنم. ممنون از همه کسانی که مرا انتخاب کردند. این یک جایزه عادلانه است.”
سومین جایزه اش را از آنخل کانو، سپرست بانک BBVA گرفت و گفت:” نمی دانم چه بگویم. این آخرین جایزه ام بود، نه ؟ هت تریک در جوایز خیلی زیبا بود.”
و در ادامه گفت: حرف زیادی برای گفتن ندارم. یک بار دیگر از هم تیمی هایم ، هواداران ، خانواده و نامزدم تشکر می کنم.این یک لحظه بسیار ویژه در دوران فوتبال من است. امیدوارم که سال بعد دوباره به این جا بیایم.با تمام وجود برای جوایز تیمی تلاش می کنم اما جوایز فردی باعث افتخار من هستند
کریستیانو همه جوایزش را به هم تیمی ها و مربیشان تقسیم کرد . ایرینا ، نامزدش هم او را همراهی می کرد. رونالدو در صحبت هایی کوتاه در مورد حرفهای ژاوی پیرامون وابستگی رئال به ضد حملات بیان کرد:” نمی دانم چه بگویم، یک میلیارد نفر همه چیز را دیدند.”
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان