امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همسرم استقلالی است، برای هم کری می خوانیم!

یحیی گل‌محمدی با اشاره به دربی حساس پایتخت که قرار است اواخر این ماه برگزار شود، گفت: «امیدوارم این بازی برنده داشته باشد و تماشاگران از دیدن یک بازی هیجان‌انگیز لذت ببرند.»

گل‌محمدی که سابقه گل زدن در دربی را هم دارد، در مورد این بازی و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد. او در مورد وضعیت ذوب‌آهن هم حرف می‌زند.

* فكر می‌كنی دربی این بار چطور از آب دربیاید؟
- من هم مثل همه طرفداران فوتبال امیدوار هستم كه این بازی با مساوی تمام نشود و برنده داشته باشد. امیدوارم آنهایی كه به ورزشگاه می‌روند و همچنین بیننده‌های تلویزیون یك بازی زیبا را شاهد باشند و از تماشای این مسابقه لذت ببرند. به‌ هر ‌حال من پرسپولیسی هستم و دوست دارم تیم محبوبم برنده شود.

* ولی خیلی‌ها معتقدند دربی مساوی می‌شود؟
- این به خاطر تساوی‌های زیاد در سال‌های اخیر است. واقعاً مردم از مساوی خسته شده‌اند و امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد و دربی برنده داشته باشد.

* به‌ عنوان یك پرسپولیسی برای استقلالی‌ها كری نمی‌خوانی؟
- من زیاد اهل كری ‌خواندن نیستم البته همسرم كمی استقلالی است و برای همدیگر كری می‌خوانیم. جدا از این بحث‌ها امیدوارم كه بازی خوبی را شاهد باشیم و همه از تماشای دربی لذت ببرند.

* شیرین‌ترین خاطره‌ات از دربی تهران در زمان بازیگری‌ات چیست؟
- من صدمین گل دربی را زدم كه آن مسابقه را با گل‌های من و بهنام ابوالقاسمپور بردیم. گل زدن در دربی افتخار بزرگی است و فكر می‌كنم زدن صدمین گل دربی شیرین‌ترین خاطره من از این مسابقه بود.

* نتیجه دربی را چطور پیش‌بینی می‌كنی؟
- نتیجه این بازی ربطی به شرایط تیم‌ها یا بازیكنان ندارد. هر تیمی كه بتواند از لحاظ روحی و تمركزی، شرایط بهتری داشته باشد، شانس بیشتری برای برد خواهد داشت.

* در مورد دیدار با ملوان و اینكه توسط داور مسابقه اخراج شدی بگو؟
- من معتقدم پنالتی ملوان صحیح نبود، به همین دلیل واكنش نشان دادم و داور هم اخراجم كرد. تیم ما امسال از داوری خیلی ضربه دید و تحمل این اشتباهات حدی دارد. من امیدوارم عملكرد داوران به ‌صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا اشتباهات كمتر شود.

* برد به موقعی بود، درست است؟
- بله، برد به موقعی بود و بچه‌ها خوب بازی كردند، خصوصاً در نیمه دوم البته در نیمه اول شاهد بازی خوبی از هر دو تیم نبودیم ولی ذوب‌آهن در نیمه دوم با وجود شرایط نامناسب زمین و همچنین جو ورزشگاه كه به ضررمان بود، بازی خوبی را انجام داده و باید از تلاش بازیكنانم تشكر كنم. این 3 امتیاز برای ما با ارزش بود و امیدوارم در هفته‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.

همسرم استقلالی است، برای هم کری می خوانیم! 1
همسرم استقلالی است، برای هم کری می خوانیم! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  استقلالی ها به پول رسیدند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه
  استقلالی‌ها پولدار می‌شوند
  واکنش بازیکن مالباخته استقلالی: ماشینو بیار جون مادرت!/عکس
  وزیر ورزش: استقلالی یا پرسپولیسی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان