امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زني براي انتقام گيري از همسرش در ماشينش مواد مخدر ريخته بود

زني براي انتقام گيري از همسرش در ماشينش مواد مخدر ريخته بود 1
من و همسرم به طور سنتي و خيلي خوب زندگي مان را آغاز کرديم اما بعد از به دنيا آمدن فرزندم دچار ناراحتي روحي شدم. بيماري افسردگي ام روز به روز پيشرفت مي کرد و ديگر نمي توانستم کارها و مسئوليت هاي سنگين مادري و همسرداري را به خوبي انجام دهم و همين موضوع باعث بروز اختلافات خانوادگي شديدي بين ما شده بود.
تلاش ها و نصيحت هاي «طاهر» براي مراجعه من به روانپزشک بي نتيجه بود چرا که من با شنيدن کلمه «روانپزشک» بسيار خشمگين مي شدم و او را سرزنش مي کردم که مرا «ديوانه» فرض مي کند .
حقيقت ماجرا اين بود که نمي خواستم بيماري خودم را قبول کنم و با ايجاد سر و صدا چنين وانمود مي کردم که آن ها درباره من اشتباه فکر مي کنند. بدين ترتيب روز به روز حال من بدتر مي شد و اختلافات خانوادگي ما شدت مي گرفت تا جايي که با بهانه گيري هاي واهي فرزندم را نزد طاهر رها مي کردم و با حالت قهر مدت زيادي را در خانه پدرم مي ماندم.
اين وضعيت ادامه داشت تا اين که فهميدم همسرم زن ديگري را به عقد خود درآورده و فرزندم را نيز نزد او برده است از آن روز به بعد شکايت هاي متعددي را عليه او مطرح کردم اما هيچ کدام به نتيجه نرسيد و نتوانستم توسط قانون طاهر را گرفتار کنم تا از آن زن جدا شود.
اين گونه بود که با طرح يک نقشه به فکر انتقامي سخت افتادم آن روز النگوهايم را فروختم و با پول آن مقداري شيشه تهيه کردم. آن شب ساعت ها منتظر ماندم تا طاهر خودرواش را مقابل منزل زن صيغه اي خودش پارک کرد و من در يک فرصت مناسب مواد مخدر را زير سپر خودرو جاسازي کردم سپس با پليس ۱۱۰ تماس گرفتم و از حمل مواد مخدر توسط يک قاچاقچي خبر دادم .
لحظاتي بعد ماموران با کشف مواد طاهر را دستگير کردند با دستگيري او احساس کردم به آرامش رسيده ام و حالا آن زن مجبور است از طاهر جدا شود اما اين احساس ساعتي بيشتر طول نکشيد چرا که ماموران به سراغ من آمدند و مرا به کلانتري آوردند در اين جا با ديدن اسناد و مدارک متوجه شدم که همه ماجرا لو رفته است .

پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ♥ فرشته 87♥ ، ❤уαѕαмιη❤ ، Mr.Unnamed ، Miss Stranger ، یاسی@_@
آگهی
زنه با چه فازی اینکارو کرد ؟
پاسخ
چه ادمایی پیدا میشه:/
پاسخ
شیشه گرمی هشت هزار تومنه تو بازار ...اونوقت این رفته النگوهاشو فروخته که شیشه خره....یا زنه الاغ بوده یا این داستان کلا مارو ایستگاه کرده
پاسخ
خدایا همه رو شفا بده.ب اینم ی نگاهی بنداز توروخدا...

اصن هرکی خشکله خره! حتی من...

زني براي انتقام گيري از همسرش در ماشينش مواد مخدر ريخته بود 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
  انتقام عجیب یک دختر از دوست پسر خیانتکارش ( تصاویر )
  رشد ۳۲ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان کرمان
Shocked کارگردان تئاتر و سینما به اتهام قتل همسرش دستگیر شد
  عکس جالب این زن چاق و همسرش سوژه شد
Star جذاب ترین زن فوتبالیست دنیا و همسرش! (عکس)
Sad زن جوان 2 سال بعد مرگش همسرش را سورپرایز کرد !
  مرگ دختر گوینده خبر تلویزیون بخاطر مصرف مواد مخدر + عکس
  این خانم با دیدن عکس کودکی همسرش شوکه شد (عکس)
  اظهارات تکان‌دهنده یک فروشنده مواد مخدر!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان