امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صادقیان: شرمنده هواداران شدم که به دربی نمی‌رسم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادقیان: شرمنده هواداران شدم که به دربی نمی‌رسم 1

بازیکن مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرمنده هواداران شدم به دربی فردا نمی‌رسم اما قطعا بازیکنان پرسپولیس با تلاش بیشتر برد را برای تیم به دست خواهند آورد.
پیام صادقیان در خصوص مصدومیتی که امروز به آن دچار شد، گفت: در تمرین صبح وقتی خواستم بغل پا بزنم در کشاله پایم درد شدیدی احساس کردم اما ابتدا فکر نمی‌کردم موضوع خاصی باشد اما وقتی به تمرین ادامه دادم دردم شدید شد و به دستور پزشکان دیگر تمرین نکردم. بعد از آن همراه با پزشکان تیم MRI گرفتم که جواب آزمایش نشان داد که دچار کشیدگی شدید کشاله شدم و حدود 4 هفته از میادین دور خواهم بود.
وی ادامه داد: این بدشانسی من است که در آستانه دربی مصدوم شوم چرا که برای این بازی خیلی آماده بودم و امیدوار بودم بتوانم برای پرسپولیس روز خوبی رقم بزنم تا دل هودارانمان را شاد کنم اما شرمنده آنها شدم که فردا در بازی نیستم و نمی‌توانم کمک حال پرسپولیس باشم اما مطمئنا در نبود من بازیکنان بهترین عملکرد را نشان می‌دهند تا دست پر از بازی بیرون بیایند. بچه‌ها کار خودشان را به بهترین شکل انجام می‌دهند و با تلاش چند برابری کاری می‌کنند که شرمنده هواداران نشویم.
صادقیان تصریح کرد: نمی‌دانم چرا عده‌ای از قدرت استقلال صحبت می‌کنند اما دلیلی برای اینکه پرسپولیس نبرد، وجود ندارد و فردا پرسپولیس برنده دربی خواهد بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همه این موارد را پای قسمت می‌گذارم و شاید خیری در آن بوده که به این بازی نمی‌رسم اما در هر صورت شرمنده هواداران شدم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  خبر خوش مرزبان برای هواداران سپاهان
  وعده باشگاه پرسپولیس به هواداران: خبری خوب در راه است!
  مخالفت گسترده هواداران آنتورپ با سرمربی این تیم/نمره متوسط بیرانوند در شب باخت آنتورپ
Thumbs Down برنده دربی ۹۴ ام(۲۲دی ۹۹ ) کدام تیم است؟پیشبینی کنید.
  دربی را به خاطر رکورد سید جلال عقب بیاندازید.!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان