امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش آنلاین بازی کردن DayZ بدون نیاز به استیم.همراه با سرور ایرانی

Star 

آموزش آنلاین بازی کردن DayZ بدون نیاز به استیم.همراه با سرور ایرانی 1

آموزش راه اندازی بازی:

برای بازی کردن باید بازی را داشته باشید.می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.[5.30GB]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 1    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 2    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 4    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 5    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Part 6

#بازی نیازی به نصب کردن ندارد و بعد از Extract کردن قابل اجرا است.#

حالا کرک 46.1 را از لینک زیر دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کنید.[11MB]

دانلود کرک 46.1

برای Join شدن به سرور ها باید بازی رو Whitelist کنید.محتوای DayZ Whitelister را در محل Extract بازی کپی کنید و آن را اجرا کنید.

دانلود Whitelister

آموزش Whitelist کردن:

در قسمت In Game Name همان Nick Name خود را وارد کنید سپس Generate uid و بعد 
Apply For Whitelist رو بزنید و بازی را اجرا کنید.

آموزش وارد شدن به سرور:

بعد از اجرای بازی Play را بزنید و در بالا گزینه Remote را انتخاب کنید.
در قسمت IP:
5.56.132.92
  و در قسمت Port:2302

توجه:آی پی بالا برای سرور ایرن است.

و

از بازی لذت ببرید Big Grin

*باشد که رستگار شوید*

DayZ Server List : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Playdayz.tk
به سرورشان  در پایین سایت رای دهید.Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط arsalan_yaghubi ، تیک تاک13 ، Mαяѕє ، mr.destiny ، عاغامحمدپارسا:الکی ، RNGO ، Wanton ، عشق سلنا ، SABER
آگهی
خیلی ممنون داد فقط می تونی یه پست راجع به طریقه آنلاین بازی کردن بازی splinter cell black list بزاری ؟‌
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
(24-11-2014، 21:31)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون داد فقط می تونی یه پست راجع به طریقه آنلاین بازی کردن بازی splinter cell black list بزاری ؟‌
بفرما :
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=194747&pid=2619125#pid2619125

فقط اگه مشکل تو فونت داشت از ادیتور منه !
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
سلام خسته نباشید من این بازی رو دانود کردم داخل پارت 3 یک فایل با این نام characters_zombies.pbo وارنینگ پسورد میده هر پسوردی امتحان کدم نشد این فایل داخل پوشه یAddons اگه کسی داره برای من لینک گزاری کنید  آدرس جیمیل  BANE9953@gmail.com ممنونBig Grin
پاسخ
سلام دوستان من وقتی Apply For Whitelist  میزنم این ارور میاد.ther was a FTP upload error.لطفا راهنمایی کنید ممنون.ConfusedConfusedConfused
پاسخ
دوستان رمز extrax کردن چیست؟
پاسخ
آگهی
دوستان چگونه فایل رو extrax کنم آخه رمزی ندارم . رمز چیه؟
پاسخ
سلام بهترین کرک واسه انلاین این بازی کدومه؟اخه قبلا من چندین نسخه دانلود کرده بودم ولی هیچکدوم وارد سرور نمیشد
پاسخ
سلام دوستان من هر آیپی وارد می کنم هیچ سروری پیدا نمیشه حتی با کرک پردیس هم تست کردم نشد
چی کار کنم
پاسخ
وقتی میزنم Apply for whiteList مینویسه You are using an old version of whitelisterچه وضعشه بابا یک ورژن آپدیت شده از whitelister بذارین
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سن اندرس آنلاین
Star آموزش آنلاین بازی کردن SPLINTERCELL BLACKLIST
Wink @@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!)
  اعلام اکانت STEAM برای اد کردن
  بازی call of duty در ایران تحریم شد + بازی پابجی در ایران فیلتر شد
Smile سرور با حال تراوین
  آموزش آنلاین بازی کردن gta
  توضیحات کامل بازی erevollution + فیلم آموزشی بازی
  آموزش بازی گرگینه تلگرام
  بهترین بازی‌های دو‌نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان