امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به ایرانی بودنت افتخار کن

نقل قول: «اون یکی ها عبارت هستند از : اذری ها ، قسمتی از کرد ها ، قسمتی از روس ها و ارمنی ها.»
شما اصلا درک نمی کنی. خوبه حالا ګفتم قسمتی چون اګه به ارمنستان و فرهنګشون دقت کنی می بینی چقدر ترک ها روشون اثر ګذاشتن، در مورد اذرری ها که نیازی به توضیح نیست چون روشن هست قضیه. در مورد روس ها هم که با نګاه جغرافیایی می فهمید چقدر قسمت های جنوب غربی روسیه تحت تاثییر ترک ها بوده.
نقل قول: س چون نژاد تاتارها فرق داره ، اونها اصیل هستن ، آره؟ خوب متوجه شدم؟
نه باز هم درست متوجه نشدی.
برای اخرین بار میګم ترک از واژه تاتار میاد و ترک واقعی از نوادګان مغول ها هست. اصل ترک همان تاتار هست. ولی اکنون همه اقوام دور ور روی ترکیه تاثییر ګذاشته ولی هنوز هم مناطقی هست که تاتار هستن.
شما زیادی مغرور هستی حقایق رو با مدارکی که هست نمی خوای قبول کنی. پس زیاد چیزی نګو چون من همه چی رو که ثابت شده ګفتم نمی خوای قبول کنی بګو نمی خوام قبول کنم و تمام.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، coralin
آگهی
درمورد برتری زبان ترکی بر فارسی شکی نیست ولی این دلایل زیادی دارد
من طی سفری که به تبریز داشتم فهمیدم خیلی به زبانشون حساسند
البته خدمتی که ترکها(افرادی که اقا فرید تاتار می خواند)به ایران کردند غیر قابل انکار هست
ولی این دلیل نمیشه که پارسها فرهنگ نداشته باشند یا فرهنگشون ضعیف باشه
تاریخ هرودوت را که دیگه انگلیسی هاننوشتند ایرانی ها حتی از زبان دشمنشان نیز ستایش شدند

نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

به ایرانی بودنت افتخار کن 4
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Shadow of Death
آقا من حرف شما رو قبول دارم . منی که تو منطقه آذربایجان ایران هستم. اصلاً نژادم هم سفیده، خب

ولی حالا ترکم و زبان و فرهنگ ترکی دارم.

و هیچ کس نمی تونه با این دلایل بی سست و بی بنیه غیر این رو ثابت کنه.
پاسخ
نقل قول: البته خدمتی که ترکها(افرادی که اقا فرید تاتار می خواند)به ایران کردند غیر قابل انکار هست
عجب غلتی کردم ها.
چرا بد منظورم رو میګیرید؟؟؟؟ منظور من ترک اصل هست. کسانی مانند خارزم و راضی که ریشه های اذری دارن. زبانشان ترکی بوده ربطی نداشته. من واژه ترک رو ګفتم . خوده این واژه و فلسفش. اکنون و حتی ۵۰۰ سال پیش هم ترک اصل کم بوده و هست.
ترک اصل = تاتار (چیزی که اکنون کم تر میشه دید.)

پاسخ
اقا چرا سخنانتون را دوبار تکرار میکنید؟

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: و هیچ کس نمی تونه با این دلایل بی سست و بی بنیه غیر این رو ثابت کنه.
من به کی بګم اخه؟؟؟؟ شما ترک اصل نیستی. اګه پوستت سفید هست و شبیه مغول ها نیستی یعنی فقط دو رګه هستی.
فرهنګی ترکی برابر با فرهنګ اریایی و یا اذری نیست. ولی چیز هایی رو با هم تبادل کردن. اګر شما اذری هستی دلیل نیمشه به خودت بګی ترک. هر چند که از زبان ترکی استفاده کنی.
نقل قول: و هیچ کس نمی تونه با این دلایل بی سست و بی بنیه غیر این رو ثابت کنه.
این دلیل های شما در مورد تاریخ ایران هست که سست و بی اساس هست.

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
(12-01-2012، 22:32)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: البته خدمتی که ترکها(افرادی که اقا فرید تاتار می خواند)به ایران کردند غیر قابل انکار هست
عجب غلتی کردم ها.
چرا بد منظورم رو میګیرید؟؟؟؟ منظور من ترک اصل هست. کسانی مانند خارزم و راضی که ریشه های اذری دارن. زبانشان ترکی بوده ربطی نداشته. من واژه ترک رو ګفتم . خوده این واژه و فلسفش. اکنون و حتی ۵۰۰ سال پیش هم ترک اصل کم بوده و هست.
ترک اصل = تاتار (چیزی که اکنون کم تر میشه دید.)
منم منظورم ترک اصیل بود نه اذری

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آقا اصلاً قرار نیست که بگیم هر کس غیر فارس داخل یه مرز به اسم ایرانه، آریائی و فلان هستش و فقط زبونش رو فلان قوم حمله کرد و تغییر داد و بعد رفت.!

اگه اینطوریه، پس باید مغول ها کل اقوام داخل حکومتشون رو ترک می کردن؟ پس چرا شما ترک نشدی و ما شدیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، mina77
نقل قول: آقا اصلاً قرار نیست که بگیم هر کس غیر فارس داخل یه مرز به اسم ایرانه، آریائی و فلان هستش و فقط زبونش رو فلان قوم حمله کرد و تغییر داد و بعد رفت.!
من نګفتم همه اریایی هستن. بلکه اذری های ایران (البته اګه واقعا اذری باشن) و خیلی از اقوام دیګه مانند لر و کرد .... این ها همه خون اریایی دارن هر چند که میشه ګفت چند رګه هستن چون با خیلی از اقوام دیګه قاطی شدن.
کسی نګفت زبان ترکی رو به اذری ها و قسمت های بزرګی از ایران تحمیل کردن. بلکه به دلایل منطقی و خیلی زیادی اذری ها دو زبانه هستن. یعنی پارسی ترکی سخن می ګویند. هم پارسی بلد هستند هم ترکی. و این اصلا ربطی به نژادشون نداره.
نقل قول: اگه اینطوریه، پس باید مغول ها کل اقوام داخل حکومتشون رو ترک می کردن؟ پس چرا شما ترک نشدی و ما شدیم؟
چرا نمیګری؟؟؟؟؟ سواد که داری!!! پس خوب می تونی بخونی. مغول ها کسی رو ترک نکردن. بلکه تاتار یعنی ترک در نتیجه ترک هم یعنی تاتار و در نتیجه ترک اصیل که خیلی هم کم است نسبت خونی دارد با مغول ها.

پاسخ
فرید جان دمت گرم.
زنده باد ایران،زنده باد آریا.
تا زمانی که زنده هستم به ایرانی و آریایی بودن خودم افتخار میکنم برای اینکه اولین منشور حقوق بشر رو ایرانیان به دنیا ارائه دادن.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، coralin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامهای باستانی بانوان ایرانی
  سرشناس ترین شاهزاده خانم های ایرانی!!
  پیروز نهاوندی(دلاور ایرانی عرب ستیز)
  سنت های ایرانی در زورخانه های باستانی
  برج شبلی دماوند، نمونه منحصر بفرد هنرمعماری ایرانی+عکس
  موزه ذوالفقاری زنجان: مومیایی‌های ایرانی
  کشف بقایای اجساد 2500 ساله سربازان ایرانی در صحرای مصر
  اولین فرمانده زن ایرانی چه کسی بود؟
  کوروش توبه ماآموختی چگونه ایرانی باشم.
  شطرنج ایرانی 900 ساله در موزه نیویورک !! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان