امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی

میر مقصودلو ملقب به امیر تتلو مطالبی را در مورد مرگ مرتضی پاشایی عزیز در صفحه شخصی خود منتشر کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی 1

امیر تتلو :

گفته بودم طوفان تو راهِ !! گفتم تا ١٤ روز نميتونم واسه سلامتيش دعا كنم !! چون خوابشو ديده بودم !! ١٤ روز شمع نيت كردم ، از ٧ روز قبلِ مرگ تا روز هفتمش !! واسه آمرزشِ گناهانش و راحت گذشتنِ شب اول قبرش !! نيت كردم آهنگ خدافظی رو شبِ هفتمش بدم به نيتِ آمرزش و خداحافظى باهاش چون اينو ميدونم كه مرتضى عزيز قربانى شد براى زنده شدن عشق و موسيقى تو كشورمون و منم ميخوام با نيَتَم به نيَتِش قدرت بدم !! اما مردمانِ بى عشق بى خبر از همه جا فقط باز كامنت فحش دادن بدون اينكه بدونن نيتِ منو !! ٧ روز قبلِ مرگش نيت كردم و روز هفتم مرتضى عزيز كه ١٤ روزِ من تموم ميشه هم موزيکِ ” مردمانِ بى عشق ” بيرون مياد و اين موزيک ميتونه يه خداحافظى با مرتضى عزيز باشه !!! بازم ميگم به اين نيت كه مرتضى عزيز قربانى باشه براى زنده شدنِ عشق و موسيقى تو كشورمون و بدين وسيله مطمئنم كه روحش هم شاد ميشه و به هدفش ميرسه !!! من از صميمِ قلبم به خانوادش و به مردم تسليت ميگم و اميدوارم كه ريشه ى بيمارى از اين سرزمين كنده شه !!! خدايا مرتضى عزيز رو به تو ميسپاريم .

من زيرِ سوزن خوابيدم و عادت دارم به زخم !! اما امان از مردمان بى عشق و كاسه هاى داغ تر از آش كه از هر چيزى براى بالا رفتن استفاده ميكنن ، بى علم به اينكه نردبان اين جهان عاقبت افتادنيست و هركسى كه بالاتر نشست استخوانش سخت تر خواهد شكست !! والله من آقاى پاشايى رو اصلاً نديده بودم و نميشناختم ! آهنگاشونم نشنيده بودم !! اما ايرانى هستم و ناراحت شدم و دعامَم كردم و تسليتمَم گفتم !! واقعاً هم ناراحتم كه يكى از بينِمون رفت !!! اما فحش خوار مادر به من براى چى ميديد ؟؟ براى شادیِ روح از دست رفته دعا كنيد !! منم يه روزى ميميرم ! يهو عزيز ميشم !! نگران نباشيد !! همتون شرمنده ميشين !! فقط روزى كه من مُردم زيرِ پُستِ كَسِ ديگه فحش و تهمت و بى احترامى نكنيد لطفاً !!

(امير تتلو)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما اقاس اقا حالا هی بد بگید راجبش هوادارای مرتضی پاشایی تو اون پستمcrying
نــــزدیــــک تـــریـــن کــــس 
کـــم کـــم یــــه غــــریــــبـــس...
پاسخ
 سپاس شده توسط تنهای تنها ... ، dark heart ، Thyme ، Meteorite ، S H A Y A N ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
حرف مام همینه بعضیا تو گوششون نمیره

اونوخ یه جاش میمونه چرا رفته بودن مردم خر مسی رو به خاطر تسلیت نگفتن به خاطر مرتضی گرفتن ؟؟؟
جای بسی تعجبHuh
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆♡yekta hidden♡☆
هع
پس واسه مرتضی تیریپ ریش برداشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ک چی؟
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
یه خورده حس نمیکنی قدیمی ؟؟؟؟؟HuhHuhConfused
پاسخ
(02-12-2014، 20:21)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف مام همینه بعضیا تو گوششون نمیره

اونوخ یه جاش میمونه چرا رفته بودن مردم خر مسی رو به خاطر تسلیت نگفتن به خاطر مرتضی گرفتن ؟؟؟
جای بسی تعجبHuh
ممنون ابجی فدااااااااتHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
مگه فیلمشو ندید؟؟؟
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
آگهی
(02-12-2014، 20:27)~BaHaR~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخ چرا قدیمیهBig Grin
پاسخ
(02-12-2014، 20:27)~BaHaR~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره قدیمیهBig Grin
kill your darlings
پاسخ
مرتیکه گوسفند
پاسخ
اه اه چ قیافه ای دارهSmile
╥﹏╥

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
  مرتضی پاشایی فوت کرد :(
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
Music اهنگ مرتضی اشرفی شوخی شوخی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان