امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانشمندان مسلمان اولین بار کروی بودن زمین را کشف کردند -

حمید شفیع زاده
میگه مدارک مهمی وجود داره ولی حتی یک دونه مدرکش رو هم نام نبرده.اولین باره که اصلا من اسمه این اقا رو میشنوم و مدارکی هم که اورده منطق علمی ای نداره.عینه اینه که من بیام یک کتاب بنویسم و بگم اولین زیر دریایی رو ایرانیا ساختن و نقشش رو هم خوارزمی کشیده و حالا مطلبه بعد ...!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Hitchcock ، sevda0
آگهی
فیلمه رو دانلود کردی؟
دانشمندان مسلمان اولین بار کروی بودن زمین را کشف کردند - 2
پاسخ
یکی از خنده دارترین کلیپ هاییه که دیدم!!
ایشون فکر میکنه کریستف کلمب غربی بوده!!میگه که غربی ها اصلا تا سال 1500 نمیتونستند دریانوردی کنن و برای همین کریستف کلمب از چندتا عرب کمک گرفته!!
بعد میاد میگه که غربی ها فکر میکردن که دنیا مثله یک ظرفه ابه که ازش نمیتونن برن بیرون ولی کریستف کلمب با نقشه ها رفت به امریکا!!
وقتی همچین ادمی فکر میکنه کریستف کلمب غربی بوده دیگه خودت بقیش رو بفهم که چه قدر سطح دانش این فرد پایینه!!.
باز میاد میگه که یک ایرانی رفته به امریکا ولی باز میاد میگه که کریستف کلمب از دوتا عرب استفاده کرده تا برسه به امریکا!!.اگه فقط ایرانیه تونسته بود برسه به امریکا پس چجوری اون دوتا عرب راهه امریکا رو بلد بودن؟؟
وایکینگ ها از سال 800 تا 1050 با کشتی های فوق العاده مستحکمه خودشون که مقاوم در برابره شرایط مختلف حوی ساخته شده بود به اروپا حمله میکردند و چندین سال بعد هم اروپاییان یاد گرفتند که چطور حتی از اون کشتی ها بهتر بسازند.پس اینی که میگه کریستف کلمب کشتیش فقط میتونسته ساحل نوردی هم کنه غلطه!!
طرزه حرف زدنش و فحشایی هم که داخل سخن رانیش میده هم کاملا میزان شعورش رو نشون میده:|

این یارو حتی سرخ پوستان رو هم به ایرانیا ربط میده:|
یهو بیاد بگه جهان رو یک ایرانی ساخته و مردم تماما جهانم ایرانن و تمام چیزای جهانم از ایران منشا گرفته!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، armin van buuren ، sevda0
من فقط میدونم ایرانی میگفتید بهتر بود
انسان دشمن ان چیزی است که نمی فهمد Sleepy
پاسخ
برادر من اولین کسایی که قاره آمریکا رو کشف کردن ارتش داریوش بزرگ هخامنشی بود.داریوش به تعقیب یکی از قوم های وحشی رفت ولی گمشون
کرد و راه رو ادامه داد تا به آمریکا رسید.من واقعا به ایرانی بودن خودم افتخار میکنم.
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
(30-01-2015، 3:48){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از خنده دارترین کلیپ هاییه که دیدم!!
ایشون فکر میکنه کریستف کلمب غربی بوده!!میگه که غربی ها اصلا تا سال 1500 نمیتونستند دریانوردی کنن و برای همین کریستف کلمب از چندتا عرب کمک گرفته!!
بعد میاد میگه که غربی ها فکر میکردن که دنیا مثله یک ظرفه ابه که ازش نمیتونن برن بیرون ولی کریستف کلمب با نقشه ها رفت به امریکا!!
وقتی همچین ادمی فکر میکنه کریستف کلمب غربی بوده دیگه خودت بقیش رو بفهم که چه قدر سطح دانش این فرد پایینه!!.
باز میاد میگه که یک ایرانی رفته به امریکا ولی باز میاد میگه که کریستف کلمب از دوتا عرب استفاده کرده تا برسه به امریکا!!.اگه فقط ایرانیه تونسته بود برسه به امریکا پس چجوری اون دوتا عرب راهه امریکا رو بلد بودن؟؟
وایکینگ ها از سال 800 تا 1050 با کشتی های فوق العاده مستحکمه خودشون که مقاوم در برابره شرایط مختلف حوی ساخته شده بود به اروپا حمله میکردند و چندین سال بعد هم اروپاییان یاد گرفتند که چطور حتی از اون کشتی ها بهتر بسازند.پس اینی که میگه کریستف کلمب کشتیش فقط میتونسته ساحل نوردی هم کنه غلطه!!
طرزه حرف زدنش و فحشایی هم که داخل سخت رانیش میده هم کاملا میزان شعورش رو نشون میده:|

این یارو حتی سرخ پوستان رو هم به ایرانیا ربط میده:|
یهو بیاد بگه جهان رو یک ایرانی ساخته و مردم تماما جهانم ایرانن و تمام چیزای جهانم از ایران منشا گرفته!!!
خیلی خوب بیان کردید ^_°
دانشمندان مسلمان اولین بار کروی بودن زمین را کشف کردند - 2
پاسخ
آگهی
(30-01-2015، 9:14)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر من اولین کسایی که قاره آمریکا رو کشف کردن ارتش داریوش بزرگ هخامنشی بود.داریوش به تعقیب یکی از قوم های وحشی رفت ولی گمشون
کرد و راه رو ادامه داد تا به آمریکا رسید.من واقعا به ایرانی بودن خودم افتخار میکنم.

اگه همچین چیزی اتفاق افتاده بود، داریوش امریکا رو هم میاورد زیره سلطه ی خودش.یا حداقل به پسرش بختیار میگفت که همچین کاری کنه!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation علت حرام بودن ازدواج موقت در میان اهل سنت در اسلام
Book علت حلال بودن شرط بندی بر روی مسابقات اسب سواری در اسلام
  در بیان آن که چرا صوفی را اسم صوفی کردند.
  علت مخفی بودن شب قدر چیست؟
  امام رضا (ع) در مسیر حرکت از مدینه به خراسان، از کدام شهرهای ایران عبور کردند؟
  آیا روز سیزده محرم امام سجاد(ع) امام حسین(ع) را دفن کردند؟
  اولین کسانی که درباره واقعه کربلا کتاب نوشتند چه کسانی بودند؟
  یازده عمل که پوز شیطان را به زمین می زند
  کارت عروسی پسر مسلمان بدون اسم عروس (عکس)
  صیغه شیرین ترین لذتی است که نصیب زن مسلمان می شود! / شایعه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان