امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر ژاوی: نمی گذارم پسرم مربی شود تا کچل نشود!

جام ورزشی؛ گل نوشت: ماریا مرسه کرئوس، مادر ژاوی هرناندس، ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در گفتگو با شبکه کواترو به این نکته اشاره کرد که وقتی پسرش در تیم پایه ای بارسلونا توپ می زد، او پیشنهادی نجومی از باشگاه میلان داشت: «آن زمان آقای گالیانی آمد و یک قرارداد نجومی روی میز قرار داد. در آن موقع ژاوی بازیکن بارسای بی بود و میلان به او قراردادی 4 ساله و با دستمزد سالانه 150 میلیون پستا پیشنهاد کرد. آن روزها گواردیولا مربی ژاوی بود. من آن موقع با خودم فکر کردم که خانواده ما کاملا از هم می پاشد. به علاوه همیشه معتقد بودم که شاید کاری سختی پیش روی ژاوی باشد ولی می دانستم که او در بارسلونا موفق خواهد شد.»

مادر ژاوی در مورد آینده مغز متفکر تیمش هم صحبت کرد و گفت: «فکر می کنم که او در آینده مربی خواهد شد؛ ولی من به عنوان مادرش به او پیشنهاد می کنم که مدیر فنی تیم شود. چون این پست، مشکلات زیادی نخواهد داشت. پپ زمانی که مربی بارسا شد، کلی مو روی سرش داشت و حالا هیچ مویی روی سرش نیست.

خانم کرئوس در ادامه به این نکته اشاره کرد که از اینکه پسرش جایزه ولیعهد آستوریاس را دریافت کرده احساس غرور می کند: «جایزه ولیعهد آستوریاس یک جایزه ارزشمند است. ایکر و ژاوی دو بازیکنی هستند که شاید هیچ وقت نتوانند توپ طلا را ببرند ولی جزو بهترین بازیکنان هستند. عکس این دو نفر در کنار هم، در حال جشن گرفتن قهرمانی اسپانیا در رقابت های یورو، عکس خیلی زیبایی است. در پایان آن بازی، من در ورزشگاه، در کنار مادر ایکر بودم و همدیگر را در آغوش گرفته بودیم و می گفتیم که این فوق العاده است.»

مادر ژاوی: نمی گذارم پسرم مربی شود تا کچل نشود! 1

او ادامه داد: «گاهی وقت ها ژاوی به من می گفت که با ایکر برای تماشای یک فیلم به سینما می رود و بعدش با هم برای صرف شام بیرون می روند؛ رابطه ژاوی و ایکر رابطه ای است که به سال های نوجوانی شان برمی گردد. این دوستی ای است که می توانست تا الان قطع شده باشد ولی این طور نشده. دوستی ارزشش بیشتر از خیلی چیزهاست. دوستی این دو نفر، برعکس، جان و قوت بیشتری هم گرفته.
پاسخ
 سپاس شده توسط f-ghaemi ، Hadis Messi ، xavi.h.6
آگهی
چه ربطی داره؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  کنعانی‌زادگان: قلبم را می‌گذارم و می‌روم
  ادعای خبرنگار عراقی: کی روش مربی عراق می شود
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  زیباترین شادی گل: بوسه بر دست مادر (عکس)
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  نکونام مربی العین را از کار بیکار کرد
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  جهانبخش: پیراهن ویژه‌ام را به حراج می‌گذارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان