امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین باور داره که سلنا تنها با او رابطه ج*ن*س*ی داشته!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  در متن اهنگ Do It متن های س/کسی زیادی به کار برده!و جاستین مطمئنهـ که این اهنگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  برای او میباشد. 25r30

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  گومز ۲۲سالهـ قلبش را در این اهنگ جدیدش قرار داد.همونقدر کهـ میخواست از دوست پسر قبلیش دور باشهـ همونقدرم میخواست بش نزدیک باشهـ.

چهـ در زندگی واقعی و چهـ در اهنگاش!جاستین میدونهـ کهـ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  تنها با او س/کس داشتهـ.جاستین فکر میکنهـ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  تنها با او خوابیده :|

جاستین احساس خوبی درباره آهنگ جدید " Do It" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  داره.جاستین میگوید کهـ اولین نفر بوده!!!حداقل این چیزیست که او میگوید. :ag54:

و او احمق نیست ؛ اونها برای همیشهـ عاشق هم میمونن.بنابراین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  مورد توجهـ جاستین میباشد! p336

قطعا به نظر میرسد ذهن و احساسات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  برای جاستین تیره و اشفتهـ میشود.به دلیل انکهـ انها عشق اول یکدیگر بودنــد. Heart

سلنا  همیشهـ  زندگی جن/سی خود با جاستین را توصیف میکند!! o__O  . جاستین به او (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا )گفت که عشق اخری و پرنسس اوست!!:ngh:

او همیشهـ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  را قدردانی میکرده و میگهـ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  شماره اولِ اون بوده.یک منبع به هالیوود لایف میگهـ:او باید درباره Do It بنویسهـ.

سلنا  میگهـ:جاستین اهنگ را دوست داشت*-*. در واقع او(جاستین) میدونهـ کهـ این اهنگ درباره زندگی خودش و سلناست.!

ایا شما هم فکر میکنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  تنها با جاستین س/کس داشتهـ؟!! 3cy

جاستین باور داره که سلنا تنها با او رابطه ج*ن*س*ی داشته!! 1

سلب دیلی
پاسخ
 سپاس شده توسط پرنسس ارزوها ، [χσℓσνєѕтєя] ، zahra160 ، Shervin_ST ، _єяяσя_ ، Titiw ، rezaak ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Brooklyn Baby ، رجب 12354 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، fafa23 ، ~Шоиďєгfůι G!яl~
آگهی
(11-12-2014، 18:37) پرنسس ارزوها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه ازش نی نی هم داشته
ن اون فلا فقط درحد شایه اس
پاسخ
 سپاس شده توسط _єяяσя_
اونکه صد در صد
خبر حاملگی کاملا بی اساسه
در اهنگ do it اشاره ی مستقیمی ب اینجور مسایل نشده..میتونسته سلی منظورش این باشه ک تو خیلی خوب پلی استیشن بازی میکتی ^_^
فک کنم

بهتر بود این موضوع رو نمزاشتی..ولی خوب به هر حال ممنون
-----------------

(12-12-2014، 22:29)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین عشق اول سلنابوده؟
پس تیلورلانترونیک جوناس و.....سرخ‏/ر/ن

عزیزم سلنا وقتی نوجوون بوده با تیلور لانترو نیک جوناس دوس میشه
و بعدش با جاس ک 4سال حدودا باهم دوستن
رابطشون هم از همونجا شروع شد
اگه کمی تو سایتا ی هالیوودی تحقیق کنی کاملا متوجه میشی
ک من اینجا نمیتونم عنوان کنم
PISHY

*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Titiw ، Navisa.
نه په 4 سال باهم بودن خاله بازی میکردن
پاسخ
 سپاس شده توسط مگان
به نظرم سلنا یکمی احساساتیه ://

بنابر این فکر نکنم به غیر از جاستین با کَسِ دیگه ای رابطه داشته باشه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Titiw
سلنا دختر خیلی پاکیه هرکس دیگه ای جای سلنا بود اصلا ککشم نمیگزید که جاستین ولش کرده چون تو خارج اینا عادیه ولی سلنا با رفتن جاستین ناراحت شد و این نشون میده سلنا واقعا پاکه و اهل خیلی از کارایی که  بقیه وقتی کسی ولشون میکنه نیست و تنها به یکی دل بسته و با اینکه خیلیا از طرف مجله ی بیلبورد برای دوستی به سلنا پیشنهاد شدن  ولی سلی اونارو رد کرده اون کسایی که پیشنهاد دشن از جاستین خیلی بهتر بودن ولی سلنا ردشون کرده و میبینیم که خیلی از مرد های معروف وقتی زشون سوال میشه کیو واسه ازدواج انتخاب میکنید میگن سلناSleepy
یکی دوتا میخوام سیا مث برف...^_^

پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، PISHY
آگهی
(12-12-2014، 22:29)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین عشق اول سلنابوده؟

درضمن جاستین13سالش بوده که اولین دوس دخترشوداشته

(12-12-2014، 22:48)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین عشق اول سلنابوده؟

منم خودم میدونم نوجوون بوده ولی به هرحال اوناتواولین رابطه عاشقانشون نبودن
درضمن من تاپارسال بیلیبرسرسخت بودموبراهمین همه چیودرمورداونامیدونم
ولی درکل سلنابایدبفکرخودش باشه وغرورشوبخاطرجاس خوردنکنه

(12-12-2014، 22:48)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین عشق اول سلنابوده؟

منم خودم میدونم نوجوون بوده ولی به هرحال اوناتواولین رابطه عاشقانشون نبودن
درضمن من تاپارسال بیلیبرسرسخت بودموبراهمین همه چیودرمورداونامیدونم
ولی درکل سلنابایدبفکرخودش باشه وغرورشوبخاطرجاس خوردنکنه
لاولی
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
به نظرم داشته ولی هیشکی نمیدونه.
Big Grin  Wink
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  افشاگری دنیا جهانبخت از رابطه اش با مهراد جم !
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
  افشای رابطه عاطفی کایلی جنر با خواننده مشهور جنجالی شد! + تصاویر
  عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان