امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بابک حمیدیان، پرکارترین بازیگر جشنواره امسال

بابک حمیدیان، پرکارترین بازیگر جشنواره امسال 1

بابک حمیدیان با ایفای نقش در پنج پروژه سینمایی پرکارترین بازیگر جشنواره امسال است و سه بازیگر زن با حضور در ۴ اثر در به اتفاق در رده دوم قرار دارند.

به گزارش سی نت، کمتر از دو ماه به آغاز جشنواره سی و سوم فیلم فجر باقی است و طبق روال هر ساله ضمن اینکه استودیوها روزها و شب های پرکار و شلوغی را می گذرانند، عوامل پروژه های مختلف و متعدد هم به سرعت مشغول فیلمبرداری فصل ها و صحنه های باقی مانده هستند تا اثرشان به موقع به جشنواره برسد.
در این گزارش مروری خواهیم داشت بر پرکارترین بازیگران جشنواره امسال. بازیگرانی که احتمالا اثر یا آثارشان فرصت حضور در بخش های مختلف جشنواره سی و سوم فیلم فجر را پیدا خواهند کرد و احتمال می رود بتوانند سیمرغ بلورین را برای اولین و یا چندمین بار در دستانشان ببینند.

از میان جایزه بگیران سال گذشته جشنواره هم رضا عطاران پس از کسب سیمرغ بلورین برای «طبقه حساس» امسال در فیلم های دو کارگردان صاحب بازی کرده است: «استراحت مطلق» (عبدالرضا کاهانی) و «نهنگ عنبر» (سامان مقدم). مریلا زارعی هم پس از ایفای نقش موفقیت آمیزش در «شیار ۱۴۳» تنها در فیلم اول یک کارگردان جوان ظاهر شده است: «ماهی سیاه کوچولو» ساخته مجید اسماعیلی. از بین برنده های سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل هم که بابک حمیدیان پس از کسب سیمرغش برای بازی در فیلم های «رستاخیز» و «چ» امسال پرکارترین بازیگر جشنواره است. او امسال در پنج فیلمی بازی کرده که هر یک به تنهایی می توانند یکی از بهترین های جشنواره باشند. اما شبنم مقدمی که سال گذشته برای بازی در فیلم «امروز» سیمرغ بلورین گرفت، امسال ترجیح داد در تلویزیون پرکار باشد و تا اواسط آذرماه در هیچ پروژه سینمایی ظاهر نشده است. میلاد کی مرام هم که سال گذشته برای بازی در فیلم «خط ویژه» دیپلم افتخار گرفت امسال در دو فیلم اولی بازی کرده است: «هاری» ساخته امیراحمد انصاری و «۳۶۰ درجه» ساخته سام قریبیان. هنگامه حمیدزاده و ملیکا شریفی نیا هم که به طور مشترک برای بازی در فیلم «اشباح» ساخته داریوش مهرجویی دیپلم افتخار گرفتند، تا لحظه تنظیم این گزارش در هیچ پروژه سینمایی حضور پیدا نکردند.

از میان فیلم های تولید شده امسال و آثاری که سال گذشته موفق به حضور در جشنواره سی و دوم نشدند، بابک حمیدیان با ایفای نقش در ۵ فیلم پرکارترین بازیگر جشنواره امسال است. وی در سال جاری در فیلم های «استراحت مطلق» (عبدالرضا کاهانی)، «روباه» (بهروز افخمی)، «شکاف» (کیارش اسدی زاده)، «مرگ ماهی» (روح ا... حجازی) و «من دیه گو مارادونا هستم» (بهرام توکلی) بازی کرده است. پیش بینی می شود هر پنج فیلم یاد شده از آثار قابل توجه جشنواره سی و سوم باشند.

مهتاب کرامتی با بازی در فیلم های «ارغوان» (امید بنکدار و کیوان علیمحمدی)، «جامه دران» (حمیدرضا قطبی)، «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) و «مزار شریف» (عبدالحسن برزیده)، پگاه آهنگرانی با حضور در آثاری چون «جامه دران» (حمیدرضا قطبی)، «خانه دختر» (شهرام شاه حسینی)، «مادر قلب اتمی» (علی احمدزاده) و «نزدیک تر» (مصطفی احمدی) و میترا حجار هم با ایفای نقش در فیلم های «۳۶۰ درجه» (سام قریبیان)، «اعتراف های خطرناک ذهن من» (هومن سیدی)، «خداحافظی طولانی» (فرزاد موتمن) و «روح» (کامران قدکچیان) با ۴ فیلم به طور مشترک در رده دوم پرکارترین بازیگران سال قرار می گیرند.

بازیگرانی هم که در سال ۱۳۹۳ در سه فیلم بازی کردند به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:
- صابر ابر (دلم می خواد، رخ دیوانه و قندون جهیزیه)
- فرهاد اصلانی (دوران عاشقی، مشرف به کوچه بی نام و عصر یخبندان)
- مهناز افشار (دلم می خواد، مرگ ماهی و نهنگ عنبر)
- پانته آ بهرام (مرگ ماهی، مشرف به کوچه بی نام، بلوک ۹ خروجی ۲)
- سحر دولتشاهی (دلم می خواد، شکاف، عصر یخبندان)
- الناز شاکردوست (اسب سفید پادشاه، تابو، مبارک)
- شاهرخ فروتنیان (آزادی مشروط، چهارشنبه ۱۹ آبان، پروانه ای برای سارا)
- هنگامه قاضیانی (پدر آن دیگری، آزادی مشروط، هاری)
- بابک کریمی (خانه دختر، مرگ ماهی، ۳۶۰ درجه)
- باران کوثری (خانه دختر، خنده ای برای آتوسا، مشرف به کوچه بی نام)
- محمدرضا گلزار (ازدواج سعید و لیلا، دلم می خواد، مادر قلب اتمی)
- علی مصفا (چاقی، در دنیای تو ساعت چنده، مرگ ماهی)
- جمشید هاشم پور (هاری، من دیه گو مارادونا هستم، آوا)

نیکی کریمی هم با بازی در دو فیلم «چهارشنبه ۱۹ آبان» و «مرگ ماهی» و کارگردانی فیلم «شیفت شب» و همچنین هومن سیدی با ایفای نقش در دو فیلم «بوفالو» (کاوه سجادی حسینی) و «من دیه گو مارادونا هستم» (بهرام توکلی) و کارگردانی فیلمم «اعترافات خطرناک ذهن من» با سه فیلم در جشنواره امسال حاضر خواهد بود.

اسامی بازیگرانی هم که با دو فیلم در جشنواره امسال احتمالا حاضر خواهند بود به شرح زیر است:
- رعنا آزادی ور (این سیب هم برای تو، خانه دختر)
- ویشکا آسایش (نهنگ عنبر، من دیه گو مارادونا هستم)
- امیر آقایی (چهارشنبه ۱۹ آبان، ۳۶۰ درجه)
- پژمان بازغی (این سیب هم برای تو، خنده های آتوسا)
- حامد بهداد (چهارشنبه خون به پا می شود، خانه دختر)
- نازنین بیاتی (طعم شیرین خیال، رخ دیوانه)
- پارسا پیروزفر (شکاف، نزدیک تر)
- هانیه توسلی (شکاف، نهنگ عنبر)
- نگار جواهریان (اعترافات خطرناک ذهن من، قندون جهیزیه)
- لیلا حاتمی (در دنیای تو ساعت چنده؟، دوران عاشقی)
- شهاب حسینی (طعم شیرین خیال، دوران عاشقی)
- بهرام رادان (عصر یخبندان، نقش نگار)
- مصطفی زمانی (جامه دران، ماهی سیاه کوچولو)
- سیامک صفری (اعترافات خطرناک ذهن من، دلتا ایکس)
- نیوشا ضیغمی (آدم باش، ایران برگر)
- اکبر عبدی (قندون جهیزیه، آدم باش)
- رضا عطاران (استراحت مطلق، نهنگ عنبر)
- ترانه علیدوستی (استراحت مطلق، مادر قلب اتمی)
- محمدرضا فروتن (خنده های آتوسا، شیفت شب)
- میلاد کی مرام (هاری، ۳۶۰ درجه)
- حمید گودرزی (ایران برگر، روباه)
- رویا نونهالی (اعترافات خطرناک ذهن من، دلم می خواد)
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره مشرق زمین
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بررسی مادران موازی – آلمودوار مجموعه‌ای از شادی را به جشنواره فیلم ونیز ارائه می‌کند
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
Big Grin کدام بازیگر را میپسندید و دوستش دارید ؟؟
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash
  پرکارترین کارگردان های تاریخ سینما را بشناسید
  شایعه: جانی دپ بازیگر سریال Addams Family به کارگردانی تیم برتون است
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  بازیگر احتمالی نقش «ملکه میو» در سریال The Witcher مشخص شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان