امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هواداران باور نمی کنند که من دارم استقلالی شوم

Wink 
رضا عنایتی که این روزها احتمال حضورش در استقلال مطرح شده می گوید از هرجور معاوضه ای در نقل و انتقالات منتفر است.

هواداران باور نمی کنند که من دارم استقلالی شوم 1

به کار بردن واژه معاوضه هر بازیکنی را ناراحت می‌کند. به همین خاطر هم آندو مقابل استقلالی‌ها ایستاده و می‌گوید خودم انتخاب می‌کنم. درست مثل عنایتی که وقتی می‌گویند قرار است به جای آندو به استقلال بیایی می‌گوید: «از معاوضه متنفرم. این واژه را دیگر به کار نبرید. استقلال باید خود من را بخواهد. بعید می‌دانم مسوولان پدیده هم چنین خواسته‌ای داشته باشند. در یک انتقال باید دو طرف راضی باشند.»

مهاجم پدیده در ادامه درباره بحث انتقالش به استقلال می‌گوید: «این دفعه مثل همیشه هواداران باورشان نمی‌شود که انتقال من به استقلال انجام شود.»

این روزها بعضی از قدیمی‌ها به قلعه نویی ایراد می‌گیرند که چطور بازیکنی در سن و سال عنایتی را می‌خواهد جذب کند. عنایتی که از این انتقادها به شدت ناراحت است در پاسخ به منتقدان می‌گوید: «واژه‌ای به نام جوانگرایی را گیر آوردیم و اشتباهاتمان را پشت آن پنهان می‌کنیم. یک سوال دارم بازیکنان جوان لیگ می‌توانند 4 کیلومتر بدوند؟ اما به بازی‌های رجب‌زاده نگاه کنند کیلومتر به پایش ببندند 9 کیلومتر می‌دود. اگر خیلی به فکر جوانگرایی هستند چرا هیچ کدام از تیم‌های لیگ برتر تیم پایه ندارند.»

از صحبت‌های عنایتی معلوم است که در انتقال این بازیکن معاوضه‌ای در کار نیست اما باید دید بعد از بازی‌های این هفته خواسته پدیده از استقلال چیست و آیا این بار انتقال عنایتی به استقلال صورت می‌گیرد؟
هواداران باور نمی کنند که من دارم استقلالی شوم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، marco.r
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Subarrow لورن بلان این شوک را باور نمی‌کند (عکس)
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  خبر خوش مرزبان برای هواداران سپاهان
  وعده باشگاه پرسپولیس به هواداران: خبری خوب در راه است!
  مخالفت گسترده هواداران آنتورپ با سرمربی این تیم/نمره متوسط بیرانوند در شب باخت آنتورپ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان