جستجوی مطلب در انجمن:

تبادل بنر با تی بنر
ساعت مچی Gucci طرح love عینک ری بن ويفری شیشه شفاف

ساعت gucci طرح love، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه، ساعت فیروزه ای آنجلا، پد ضد عرق مای درای، ساعت سی کی طرح لاو ، صابون کوسه آر پی
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر "

11-28-2012, 02:56 PM
ارسال: #11
RE: دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر "
پانته آ مدیری مجری برنامه : اتاق خبر ، تونل تاریخ، سردبیر اتاق خبر در شبکه من و تو

اومتولد 1350 استان کرمانشاه محله فیض آباد است. محلهٔ فیض‌آباد یکی از قدیمی ترین محله های کرمانشاه است و در نزدیکی یکی از پنج دروازه ورودی به شهر قرار داشته که در میان کرمانشاهیان به دروازهٔ یهودی‌ها معروف بوده ‌است. طایفه مدیری ها از طوایف یهودی در کرمانشاه به حساب می آید و پانته آ نیز یک یهودی زاده است. پدر پانته آ، محسن مدیری از کارمندان ساواک در زمان محمد رضا پهلوی بود

انته آ مدیری گوینده اتاق خبر تلویزیون من و تو ست. پانته آ از افتتاح این تلویزیون در آبان 1389 با من و تو همکاری میکنه. او به تازگی هم فستیوال ایرانی فیلم لندن را پوشش داد.
قبل از همکاری با تلویزیون من و تو، پانته آ مجری برنامه های ادبی هنری و میزبان سیاستمداران متعددی در میزگردهای بین المللی و چند زبانی بوده. او دوبلر چندین برنامه تلویزیون فارسی بی بی سی و از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام بوده است. علاوه برکار رسانه ای، پانته آ وکیل است. او دارای مدرک فوق لیسانس حقوق بشر از دانشگاه آمستردام و کارشناس ارشد در رشته حقوق اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه لندن است. او از منتخبین ممتاز مسابقه دانشگاه آکسفرد انگلیس دررشته "مقایسه ای در سیاست رسانه های جهان

در ضمن اسم این فیلم "بدون شوهرم هرگز" نیست اسم فیلم بدون دخترم هرگز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Moji Viper
آگهی
بازی آنلاین
اخبار بازی اخبار بازی
11-28-2012, 10:19 PM
ارسال: #12
سلام آقامازیارمیشه بدونم شمااهل کجایی؟
خیلی برام آشنایی.این اسم واقعی من نیس اگه توبگی اهل کجایی من بهت اسممومیگم ومیتونیم باهم دیگه اشنابشیم ماهمدیگه روخیلی خوب میشناسیم

Heart

Heart

ashk memno
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط vahid71
12-21-2012, 02:59 PM
ارسال: #13
(11-28-2012 02:56 PM)مازیار1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پانته آ مدیری مجری برنامه : اتاق خبر ، تونل تاریخ، سردبیر اتاق خبر در شبکه من و تو

اومتولد 1350 استان کرمانشاه محله فیض آباد است. محلهٔ فیض‌آباد یکی از قدیمی ترین محله های کرمانشاه است و در نزدیکی یکی از پنج دروازه ورودی به شهر قرار داشته که در میان کرمانشاهیان به دروازهٔ یهودی‌ها معروف بوده ‌است. طایفه مدیری ها از طوایف یهودی در کرمانشاه به حساب می آید و پانته آ نیز یک یهودی زاده است. پدر پانته آ، محسن مدیری از کارمندان ساواک در زمان محمد رضا پهلوی بود

انته آ مدیری گوینده اتاق خبر تلویزیون من و تو ست. پانته آ از افتتاح این تلویزیون در آبان 1389 با من و تو همکاری میکنه. او به تازگی هم فستیوال ایرانی فیلم لندن را پوشش داد.
قبل از همکاری با تلویزیون من و تو، پانته آ مجری برنامه های ادبی هنری و میزبان سیاستمداران متعددی در میزگردهای بین المللی و چند زبانی بوده. او دوبلر چندین برنامه تلویزیون فارسی بی بی سی و از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام بوده است. علاوه برکار رسانه ای، پانته آ وکیل است. او دارای مدرک فوق لیسانس حقوق بشر از دانشگاه آمستردام و کارشناس ارشد در رشته حقوق اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه لندن است. او از منتخبین ممتاز مسابقه دانشگاه آکسفرد انگلیس دررشته "مقایسه ای در سیاست رسانه های جهان

در ضمن اسم این فیلم "بدون شوهرم هرگز" نیست اسم فیلم بدون دخترم هرگز
با عرض پوزش دوست گرامی تونل زمان باید باشه!!!!!(قصد توهین نباشه)!!!!

دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر " 2
 سپاس شده توسط vahid71
12-29-2012, 05:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2012 05:35 PM، توسط majido.)
ارسال: #14
سلام در آخر متوجه نشدم پانته ا دختر وهقعي چه كسي هستش بيشتر راهنمايي كنيدSadSadcrying

قابل توجه تمامي عزيزان همه جا قرمزته حالا ميخواد پانته آ دختر داريوش باشه يا نه من بچه 13 آبان وهم محلي عليرضا دبيرم جالبه بدونيد اونم پرسپوليسي شديدهHeartSmileSmile
 سپاس شده توسط vahid71
01-13-2013, 12:58 AM
ارسال: #15
قبلا تو فيس بوك خونده بودم به هرحال ممنون..
02-05-2013, 06:28 PM
ارسال: #16
سلام لطفا منبع خبر را اعلام فرمایید
 سپاس شده توسط vahid71
02-18-2013, 01:47 AM
ارسال: #17
چراشایعه درست میکنین اصلاهمچین چیزی نیس داریوش 2تابچه داره اسماشونم بیتاومیلاده بیتا اززن اولشه که طلاق گرفتن میلاد از زن دوم که داره باهاش زندگی میکنهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

گفتی ما بدرهم نمیخوریم ولی نفهمیدی من تورو واسه دردام نخواستم....احمق...
 سپاس شده توسط بوي گندم ، vahid71
02-18-2013, 08:34 AM
ارسال: #18
مثل همیشه
not found

me & hoorye & asma
:دی
 سپاس شده توسط vahid71
02-18-2013, 11:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-18-2013 11:32 AM، توسط پرژک.)
ارسال: #19
این متن اصلا صحت نداره،میتونید بیوگرافیش را تو گوگل سرچ کنید اهل کرمانشاهه ، متولد۱۳۵۰، مادرش دبیر بوده، پدرش هم محسن مدیری،
البته اینم بگم که واسه اینکه بدبخت رو ضایع کنن،خیلی چرت و پرت گفتن.
 سپاس شده توسط بوي گندم ، vahid71
02-23-2013, 06:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-23-2013 06:29 PM، توسط ashkyakhee.)
ارسال: #20
چه قدر حقیرند مردمانی که نه جرأت دوست داشتن دارند، نه اراده دوست نداشتن، نه لیاقت دوست داشته شدن و نه متانت دوست داشته نشدن، و با این حال مدام شعر عاشقانه می خوانند !

Heart
 سپاس شده توسط shadli ، vahid71
ارسال پاسخ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اتاق هایی با طرح حباب شیشه ای SomeOne × 2 45 09-14-2014 07:37 PM
آخرین ارسال: Minehminmin
Wink پسرا بیان ببین ان دختر خوب کیه ونگن دختر خوب پیدا نمیشه +عکس SmOkE bOy2 34 591 09-14-2014 12:01 PM
آخرین ارسال: Nasim 13
  عکس حیواناتی که بخاطر ظاهر عجیبشان مشهور شده اند SmOkE bOy2 2 53 09-12-2014 06:51 PM
آخرین ارسال: ☺☻Maral☻☺
  دختر باش و به دختر بودنت افتخار کن+متن انگلیسیش پونی کوچولو 23 5,040 09-09-2014 11:45 AM
آخرین ارسال: کیمیا12
Tongue چهره ی افراد مشهور از نمای نزدیک+21عکس ar 10 5 181 09-03-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: んム刀ノリ乇
  مشهور ترین هکرهای دنیا(جالبه) مهدی خسته۳ 1 66 09-03-2014 09:14 AM
آخرین ارسال: kaveh47
  عکس هنرپیشه های مشهور $LAM$ 4 407 09-02-2014 05:36 PM
آخرین ارسال: Mo Bin
  گفتگوی جذاب با آرایشگرهای رونالدو فوتبالیست مشهور @H!V$ 1 49 08-31-2014 02:02 PM
آخرین ارسال: esiesi
  دو شخصیت فانتزی که به لطف عمل های متعدد به باربی مشهور شدند+عکس پرنسس گاردنیا 15 359 08-26-2014 01:07 PM
آخرین ارسال: *دل تو دل*
  مشهور ترین پسر بچه جهان در رسانه ها ❤R@TA❤ 3 103 08-21-2014 03:20 PM
آخرین ارسال: دختری از سرزمین رویاها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

سیستم تبادل بنر و افزایش بازدید تی بنر