امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر "

آیا می دانستید "پانته‌آ مدیری" مجری مشهور برنامه مشهورتر "اتاق خبر" کانال من و تو دختر داریوش اقبالی خواننده مشهور ایرانی است؟
بله، درست حدس زده اید. اولین ازدواج ناموفق داریوش به سال 1356 هجری شمسی برمیگردد زمانی که این خواننده بزرگ در هنگ...ام اجرای کنسرتی خیرخواهانه در محله ی خزانه طهران با دختری آشنا میشود که صدایش بسیار شبیه صدای خودش می‌باشد حاصل این آشنایی به ازدواج انجامید.
ازدواج آنها هرچند کوتاه بود و کمتر از 40 روز کاری به طول انجامید اما ثمره آن دختری بود که 9 ماه بعد زمانی که داریوش روزها و شب‌ها را به خاطر خواندن ترانه بوی گندم در زندان سپری می‌کرد، چشم به جهان گشود. مادر پاتنه‌آ 10 سال بعد یعنی در سال 1366 با مهران مدیری ازدواج کرد. ازدواج آنها 4 سال بیشتر به طول نینجامید و مهران مدیری درگیر پروژه ساعت خوش گردید و از مادر پانته‌آ جدا شد. داریوش قبل از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرده بود و مادر پانته‌آ به خوبی از این موضوع آگاه بود پس برای عدم رویارویی با اقبالی به بریتانیا مهاجرت کرد. پانته‌آ پس از ورود به بریتانیا وارد کالج سلطنتی هنر شد و پس از طی مدارج گوناگون با مدرک دکترای هنر مدرن در زمینه گویندگی از دانشگاه فارغ شد. و در سال 2009 طی آزمون‌های طاقت فرسا به استخدام تلویزیون ما سابق ( من و تو) که وابسته به گروه های صهیونیستی و موصاد است، در آمد. وی در فیلمی که درباره زندگی پرمشقت بار او با نام "بدون شوهرم هرگز" ساخته شده می گوید: "زمانی که وارد استودیوی تلویزیون ما شدم، در پوست خود نمی‌گنجیدم" وی همچنین در مورد عامل مهم استخدام شدن خود در این تلویزون صهیونیستی گفت: " عامل اصلی علاقه شدید آنان به من، صدای من بود که بسیار شبیه صدای پدرم داریوش بود". او تاکنون موفق به دیدار پدر خود داریوش اقبالی نشده است و دلیل آن را خودخواهی مادرش به علت مهاجرت به انگلستان به جای آمریکا می‌داند. وی هم اکنون از مجریان پرطرفدار و حنجره طلایی برنامه‌های تلویزیون من و تو می باشد و تاکنون نامزد بسیاری از جشنواره ها شده است.
این هم عکس :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadsho.com/Mehr91/1349854990.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر " 1
پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar kh ، ستاره زمینی ، why lie ، bahare_021 ، ferya ، Moji Viper ، W O L F ، r10000 ، " احمدرضا" ، ÐeaÐ GiЯl ، Shawty Girl ، Lordlas ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ALA ، the crazy vampire ، Esmi ، داریوش مرجانی ، هرمیون گرینجر ، parnia tajik ، amsinaz@yahoo.com ، شیدا محبوب ، ashkyakhee ، شیدا18 ، parmida.a ، *setare* ، vahid71 ، hedieh ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، سورنا فاول ، beatrice ، яᎧмιиα ، حمیرا بیگی ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، aLiReZaZ-iM ، vllv4 ، arooos ، parisa16 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، عاطفه70 ، mahyar 021 ، radmehr rad ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، MONA-GH ، هیوا1 ، M.H2 ، saye641 ، saed57 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، @پوریا@ ، BLUE WATER ، Brooklyn Baby ، MOHSENEBRAHIMI ، شکوفه2 ، -м α є ∂ є- ، yas_polaris ، مهربان ترین دختر دنیا ، ALI REZA J ، سارا 2014 ، Nυмв ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، eNorto ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، باران20 ، σνєяɗσѕ ، _Lσѕт_ ، Arusha ، نیلوفر 2000 ، ѕтяong ، حميدمشكى
آگهی
سلام ممنون
Heart
حکـــــــــــــــــــــایت من…

حکایت کسی بود که عاشق دریا بود اما قایقـــــــــــــــــــــی نداشت…

دلباخته سفر بود اما همسفـــــــــــــــــــــر نداشت…

حکایت کسی بود که زجر کشید اما ضجـــــــــــــــــــــه نزد…

زخم داشت اما ننالیـــــــــــــــــــــد…

گریه کرد اما اشک نریخـــــــــــــــــت…

حکایت من حکایت کسی بود کـــــــــــــــــــــه…

پر از فریاد بود اما سکوت کرد تا همه ی صداها را بشنـــــــــــــــــــــود…
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، amsinaz@yahoo.com ، ashkyakhee ، parmida.a ، vahid71 ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، king0fkings
خداییش من اصلا نمیدونستم ممنون
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
 سپاس شده توسط amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، vahid71 ، مهرداد137 ، arooos ، Elpadrino
چه جالبBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
چشای تو دنبال یه ماشین یه ادم پول داره
چشای من دنبال یه قیصری که خون داره
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، بيرليك ، vahid71 ، arooos
واقعا؟؟؟؟!!!
I need you I can not live like you Krdnbdvn Darmbray Better Life.
.

My sin is sin no Gnahyst / All you've immersed Syahyst
.
.
.
.

14 سالمه اسمم امیر:cool:

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر " 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، vahid71 ، arooos
ببخشید توهیین نباشه ولی اینکه خیلی قدیمیه اینو توی فیسبوک هم گذاشتندConfusedConfusedConfusedBlushBlush
Heart دوست ان است که گیرد دست دوست Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، vahid71 ، arooos
آگهی
(25-11-2012، 10:42)r10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید توهیین نباشه ولی اینکه خیلی قدیمیه اینو توی فیسبوک هم گذاشتندConfusedConfusedConfusedBlushBlush

ببخشيد توهين نباشه ولي اين جا فيسبوك نيست دوست عزيز
به نام خدا و به ذات خدا. از خدا و به سوي خدا
خدايا به تو تسليم مي كنم خود را. و به تو بر مي گردانم رويم را
حفظم كن
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، vahid71 ، arooos ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Brooklyn Baby
چه جالب:cool:
I'm happy because she's happy and in favor of his Halh
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، Apathetic ، amsinaz@yahoo.com ، ashkyakhee ، vahid71 ، arooos
واقعا؟؟؟
هه!!!
Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، amsinaz@yahoo.com ، ashkyakhee ، vahid71 ، arooos
نمیدونستم این کجا و داریوش کجا
دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر " 1
پاسخ
 سپاس شده توسط سلاله1 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، amsinaz@yahoo.com ، parmida.a ، vahid71 ، arooos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music • ꒱ سابلیمینال اتاق زمان ☆ ・ྀ༊ ꒰ •
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان