امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل ناموفق بودن خرید کارت شارژ ایرانسل

Exclamation 
با سلام

از اینکه از سایت ما دیدن می کنید سپاسگزارم.
از قرار معلوم بسیاری از خرید های کارت شارژ با عدم موفقیت مواجه می شوند.
اگر شما هم با عدم موفقیت در خرید کارت شارژ مواجه شدید، لطفا در اینجا علت عدم موفقیت را بنویسید و ما را در علت یابی و حل مشکل یاری دهید.

شاد و پیروز باشید
مدیر ارشد انجمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط hossein. ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Apathetic ، mahdi_k ، MINA JOON ، ..WonDerfull.. ، عليرضا1 ، bi kas ، bahare_021 ، tom odell ، Adl!g+ ، First Star ، BlAcK dAy ، # αпGεʟ ، آرالیا ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ×ThundeRBolT×
آگهی
درگاه بانک پارسیان بالا نمی آد.
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Apathetic ، RedSparrow ، ..WonDerfull.. ، Spell † ، BIG-DARK
عذر می خوام، بخاطر برنامه های پیغام گذار خودکار مجبور شدم امکان ارسال پیغام رو برای کاربر مهمان غیر فعال کنم.
لطفا عذر ما رو بپذیرید و برای ارسال پیام، موقتا ثبت نام کنید. زیاد طول نمی کشه، نیاز به پاسخگویی به ایمیل هم نیست.

شاد و پیروز باشید
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط poya ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Apathetic ، ..WonDerfull.. ، bi kas ، bahare_021
اقا پورمن بانك ملت غير فعال شده
همش مينويسه خطاي امنيتي رخ داده استConfused
................جان مادرت اسپم نده..............Big Grin
 سپاس شده توسط Apathetic ، ..WonDerfull..
اگر یک درگاه کار نکرد، می شه از درگاه بانک دیگه اقدام کرد.
در صورتیکه پرداخت شما ناموفق باشه، ظرف 48 ساعت، پول به حساب شما بر می گرده.

موفق باشید
پورمن
 سپاس شده توسط Apathetic ، MINA JOON ، ..WonDerfull.. ، bi kas
احتمالا مشکل قابل توجهی توی این قسمت نداریم. - موضوع بسته شد!
 سپاس شده توسط MINA JOON ، ..WonDerfull.. ، bi kas ، آرالیا
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان