امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حال و هوای این روزای اسمون...

(18-10-2012، 10:02)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2012، 15:12)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:31)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 16:35)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم...... ولی یادمه قبلا چطوری و کجا گریه میکردی............Heart

تو هم یادت میاد؟

یعنی الان دیگه یادت نیست؟cryingHeart

من نگفتم فراموش کردم..گفتم شاید تو فراموش کردی..Sad

نخیرم فراموش نکردمSad

خوبه.....Tongue (فهمیدی ادای خودتو در اوردم، همیشه تا یه چیز میشه میگی خوبه)TongueHeart
بهتون پیشنهاد میکنم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89483
پاسخ
 سپاس شده توسط aCrimoniouSs
آگهی
(19-10-2012، 15:52)فرشته ي كوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:53)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:38)فرشته ي كوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسيcryingcryingcrying

شما چرا گریه میکنی فرشته ی نازنازی انجمن؟Sad

ياد آبجي گلم(دختر آسماني )كردم از اول مهر نديدمش چون رفته دانشگاه دانشگاهش هم همدانcryingcryingcrying

اخیی الهی فدات شم..ناراحت نباشcrying

(19-10-2012، 18:56)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2012، 10:02)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2012، 15:12)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:31)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 16:35)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم...... ولی یادمه قبلا چطوری و کجا گریه میکردی............Heart

تو هم یادت میاد؟

نخیرم فراموش نکردمSad

خوبه.....Tongue (فهمیدی ادای خودتو در اوردم، همیشه تا یه چیز میشه میگی خوبه)TongueHeart
تشکر....TongueTongueTongue
حال و هوای این روزای اسمون... 2
پاسخ
cryingcrying
cof cof
پاسخ
(20-10-2012، 19:27)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2012، 15:52)فرشته ي كوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:53)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2012، 20:38)فرشته ي كوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسيcryingcryingcrying

شما چرا گریه میکنی فرشته ی نازنازی انجمن؟Sad

ياد آبجي گلم(دختر آسماني )كردم از اول مهر نديدمش چون رفته دانشگاه دانشگاهش هم همدانcryingcryingcrying

اخیی الهی فدات شم..ناراحت نباشcrying

(19-10-2012، 18:56)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیرم فراموش نکردمSad

تشکر....TongueTongueTongue

ادای منو دراوردی؟! چه با نمک...DodgyTongueHeartHeartHeart
بهتون پیشنهاد میکنم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
حال و هوای این روزای اسمون مثه دلم میمونه......... بد جوری ابریو بارونیه.........

یه افتاب هم برای دلم پیدا نمیشه.........
بهتون پیشنهاد میکنم :
پاسخ
عقشم هوای دل تو هم بارونیهcryingcrying
پاسخ
آگهی
بارونم حدی داره ازدل من که خسته شدبس باریدcrying
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

حال و هوای این روزای اسمون... 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رمان پایان روزای سخت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان