نظرسنجی: شما متولـد کدوم ماهین ؟!
فــردوردین
اردیبهشـت
خــرداد
تیــر
مــرداد ..
شهـریور
مهــر
آبـآن
آذر
دی
بهمـن
اسفنــــد
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 18-07-11761236
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟

(19-08-2015، 13:31)رפּـانے شیطـפּـטּ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2015، 11:57)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی كه كاملاً ساكت هستند ، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید . آنقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می شوند . شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید...در واقع در طول تاریخ با نام زنان افسونگر معروف بودن (ولی از من گفتن مراقب باشین اگه ازتون کینه ای بکنن دیگه هیچی فاتحتون خوندن 100 سالشون هم بشه هنو یادشونه2mo5)
دروغه.....من کجا جذاب و افسونگرم؟؟؟؟

از این حرفا نداشتیم...شکسته نفسی میکنی...

یعنی انقدر تابلوئه؟؟؟ Big Grin
البته نظر لطفته
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، رפּـانے شیطـפּـטּ
آگهی
والا من  نه  چشام ابیه نه موهام طلایی
Undecided

پاسخ
 سپاس شده توسط رפּـانے شیطـפּـטּ
MORDAD
سلام
علیم تنظیم میکنم
پاسخ
اسفند....... Heart

سپاس
پاسخ
مهر
نوبتی هم باشه نوبت مهره ...زن متولد برج مهر مثل هلویی است كه روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند كه نفس آدم بند می آید. البته شاید روزی عجوزه ای پیر ، مخوف و عجیب و غریب هم در بین آنها پیدا كنید افراد متولد مهر زیبا ترین دختران جهان به شمار میروند در جذابیت انها شک نکنید انها به داشتن عطر های خوش بو علاقه دارند و در یک لحظه هر شخصی را عاشق خود میکنند(لایک داره واقعا...^_^)

مهر Heart
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 3 [/img]
پاسخ
مردادی
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 3.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شاید بعضی وقتا باید واسه خدا Heart  هم مثل این کودک دلسوزی کرد،فقط به فکر خودت نباش!!!!!!!
پاسخ
آگهی
خرداد
افراد این ماه را نمیشود توصیف کرد انها دارای چهره ی ذاتی مختلف هستند حتی اگر از دوستانشان هم بپرسید.
انها توصیف مختلفی از شخصیت او دارند و این بهترین ویژگی اوست(بعله چی فک کردین اصلا روایت داریم خردادی ها اول جذابیت بودن بعد دست و پا در اوردنTongue)
چه راحت ميتوان عاشق او شد. جذابيت و شيريني كلامش خوب تر از این حرفاست .او عاشق شادي و خوش بودن است و اگر نتوانی او را شاد کنی جذابیتت را از دست میدهی...

اره دیگه واسه همینه ده هزار تا دوست دارم Tongue
عاشق خودمم Big Grin
پاسخ
کاملااااااا چرت بود عیــــــزم ^________^
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 3
پاسخ
 سپاس شده توسط رפּـانے شیطـפּـטּ ، sober
بهمن..........

بهمن....................

بهمنننننننننننننن
پاسخ
(22-08-2015، 20:24)キム尺刀ム乙 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملااااااا چرت بود عیــــــزم ^________^

لطف داری  Big Grin Big Grin Big Grin
ولی انتقاد تو هم چرت بود چون دلیلشو نگفتی عیـــــــــزم ^_________^
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 3
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان