امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: مسی بزرگترین انگیزه فوتبالی من است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونالدو: مسی بزرگترین انگیزه فوتبالی من است 1

کريستيانو رونالدو هفته گذشته در زوريخ موفق شد سومين توپ طلاي خود را نيز بدست بياورد و در يک قدمي رکورد لئو مسي قرار بگيرد.

به گزارش تازه ها آنلاین، کسب 4 عنوان قهرمانی ارزشمند با رئال در سال 2014 و ثبت رکوردهای فردی متعدد، از مهمترین عوامل انتخاب رونالدو به عنوان بهترین بازیکن جهان بودند. رونالدو در مصاحبه با فرانس فوتبال در مورد رمز موفقیتش گفت:" اگر می توانم در طول یک سال، در بیش از 60 بازی حضور داشته باشم به این دلیل است که مراقب خودم هستم. خوب می خوابم، خوب تمرین می کنم و از لحاظ تغذیه نیز همه چیز را تحت نظر دارم.بخصوص خوب تمرین کردن شرط اصلی موفقیت در فوتبال است. اگر خوب تمرین نکنید، مطمئنا نتیجه ای نخواهید گرفت."

رونالدو در مورد رقبایش در کسب توپ طلای سوم گفت:" هم نویر و هم مسی، شایسته کسب توپ طلا بودند. نویر در جام جهانی قهرمان شده بود و در بایرن نیز خوش درخشیده بود. مسی هم با وجود اینکه سال 2014 را به دلیل مصدومیت خوب شروع نکرد اما رفته رفته شرایطش بهتر شد و جام جهانی خوبی را نیز پشت سر گذاشت.

من و مسی، بزرگترین انگیزه یکدیگر برای پیشرفتیم. بطور حتم رقابت من و او به بهتر شدن هر دوی ما کمک زیادی کرده است.در این مورد شکی ندارم. مسی 4 توپ طلا دارد و من سه تا. می خواهم به رکورد او برسم و این برای دنیای فوتبال هم اتفاق مثبتی است."

رونالدو همچنین در مورد حضورش در رئال گفت:" خوش شانسم که در بهترین و بزرگترین تیمی که می شناسم بازی می کنم. بهترین مربی و بهترین هم تیمی ها کنارم حضور دارند."
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، omidkaqaz
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
  رونمایی از عجیب ترین تتوی فوتبالی ایران! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان