امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه از خود ارضایی توبه کنیم ؟

(28-01-2015، 17:19)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو خودت نویسنده ای باید بدونی این پستا خباف قوانین

توبه کردن خلاف قوانینه انجمنه؟

اینو که دیگه همه میدونن خودارضایی چیه

به درد شما هم نمیخوره این تاپیک بیخود اسپم نده
چگونه از خود ارضایی توبه کنیم ؟ 3
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
آگهی
(28-01-2015، 23:40)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مقاله اوردم....

شما میخوای سر حرفت واستا....

بهت گفتم.من تو اون سایت چیزی ندیدم.مطلب اینگیلیسیش رو کپی کن برام تا ببینم
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Mr. Potato Head
صفحه قبل لینک دادم...

مستقیم برا خود دانشگاه هارواده...،
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
(30-01-2015، 11:51)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه قبل لینک دادم...

مستقیم برا خود دانشگاه هارواده...،

http://up-is.ir/up93/p4/142261784920931.png
الان تو کجایه این عکس ،مقاله در مورده مضرات خود ارضاییه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Mr. Potato Head
(20-06-2017، 16:34)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-06-2017، 16:30)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-06-2017، 14:29)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-06-2017، 12:56)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من برای دفع شهوت خوبه ولی کم

چه کم چه زیادش بدبختت میکنه دوسته عزیز Dodgy
حاجی الان 75 درصد پسرا تجربه میکنن تو کلاس ما همه اعتراف میکننکسی دیگه دروغ نمیگه موقعی که میگن میزنیم یعنی میزنن
75 چیه 95 عامو تو کلاسه ما همه به جز یدونه 

البت یه نفر سراغ دارم اهله دله ولی الان جز دویست نفر اول کشوری تو رشته ریاضی تو ازمونای کانون کلا از قیافه افتاده ولی میگه درسم بهتر میشه Huh

بادی که داخل مغر هست خارج میشه یه دکتر مغز اعصاب امریکای میگفت
پاسخ
ویکی پدیا یه سایت معتبر هست و همه هم میدونن.میتونین برین درباره خودارضایی سرچ کنین.
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
آگهی
Smile 
(20-06-2017، 12:56)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من برای دفع شهوت خوبه ولی کم

بزرگ شدن پروستات یک مشکل بدجور و تقریبا لاینحل در مردانه و بسیار درد سر ساز

عوامل مختلفی داره

یکی از عوامل مستقیم و غیر مستقیمش (چون از دو طریق باعث و علت هست) همین خودارضاییه

الان بزرگ شدن پروستات در جوانان شایعه که مال بالای 50 ساله و جوون رو بیچاره میکنه
پاسخ
(28-01-2015، 16:59)AyDiN.S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2015، 14:38)AMIR REZA16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2015، 1:30){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسته من از کلاسه اول راهنمایی خود ارضایی میکنه.از منم حتی سالم تره.نه کمبوده قد داره.نه زیره چشاش گوده و نه هیچ چیزه دیگه ای !!!
من که خودم بینه همچین دوستایی بودم واسه هیچ کدومشون همچین اتفاقایی نیوفتاده.مطالب به جز منبع های دینی ، منبع علمی نداره.اون دکتراییم که تز میدن کاملا مطالبشون رو میشه نقض کرد
هیچ کارشناسی نیومده رویه یک انسان امتحان کنه و ببینه قبل و بعده خود ارضایی چه تغییری میکنه!!

اولا طبع بدن انسان ها متفاوته...

رو هر کس یه تاثیر میذاره

ممکنه رو اعضای داخلیش تاثیر بذاره

ضمنا
با توجه به سابقه زیاد ایشون تاثیر ها کم کم بوده
طوری که متوجه نشده...

اونایی که خود ارضایی میکنن هم وقتی ازدواج میکنن تک پوزیشنی میشن
یعنی به رابطه زناشویی نمیتونن تن بدن
یعنی دوباره همون کارو ادامه میدن...

تنها دین نگفته

کمی هم مطالعه اثار دانشگاه های معتبر بنماییم!

دین چیزی الکی نمیگه!

اها اونوقت چجوری بوده اثارش؟ایشون نه کمبوده قد داره و نه چشاش ضعیفه.وزنشم کاملا نرماله.هوششم فوق العاده زیاده.داره 6 سال همچین کاری رو میکنه بعد دیگه مثلا میخواد کی تاثیرش رو بذاره؟؟
اینم اصلا تایید نشده.کی رفته تجربه کرده و اومده گفته تک پوزیشنی میشن؟!!!
دانشگاهای معتبر؟مثلا اگسفورد و هاوارد اومدن در مورده این مطلب چیزی بگن؟؟از دانشگاهای معتبر منظورت چیه دقیقا؟

(28-01-2015، 15:06)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2015، 1:30){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسته من از کلاسه اول راهنمایی خود ارضایی میکنه.از منم حتی سالم تره.نه کمبوده قد داره.نه زیره چشاش گوده و نه هیچ چیزه دیگه ای !!!
من که خودم بینه همچین دوستایی بودم واسه هیچ کدومشون همچین اتفاقایی نیوفتاده.مطالب به جز منبع های دینی ، منبع علمی نداره.اون دکتراییم که تز میدن کاملا مطالبشون رو میشه نقض کرد
هیچ کارشناسی نیومده رویه یک انسان امتحان کنه و ببینه قبل و بعده خود ارضایی چه تغییری میکنه!!

عوارضش در طولانی مدت معلوم میشه

بعدشم صددرصد نیست اونایی که مستعدش هستن که عقیم بشن این کار احتمالش رو بیشتر میکنه

من تاحالا جایی مطلبی نخوندم که بگه این کار فایده داره همش از ضرر هاش گفتن

این بشر 6 ساله این شغله مبارک رو داره بعد طولانی مدت دیگه چه قدر میشه؟؟مثلا 20 سال به بالا میشه طولانی مدت؟؟
من یک مطلبی رو خونده بودم که اگه تغذیت مناسب باشه با یک الی دوبار خود ارضایی در هفته اسیبی به بدنت وارد نمیشه
معذرت میخوام...
ولی فقط آثار جسمی که نیست...
آثار روحی وروانیه زیادی هم داره...
که شاید شما ازش خبر نداشته باشین...
بعدشم...اگه مای مسلمون،امروز بر اساس دین نریم جلو،بر اساس چی میخوایم بریم؟
اونم دینی که از 1400 سال پیش مسائل علمی رو ثابت می کرده که به عقل بشر حتی حالا هم قد نمیده...
دوما دانشمندا حالا دارن توصیه های دینو بررسی می کنن وبه فوایدش پی می برن...
مسلمون امروز فقط با دلیلای غیر واقعی بهونه واسه گناهاش می تراشه...
چشم های تو قوطی رنگ‌اند
همه جا را سیاه می‌گیرد
به تو نزدیک می‌شود شب من
نفسم بوی ماه می‌گیرد...?✨
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
سلام
جایی میخواندیم که خود ارضایی از نظر فیزیولوژی بدن همانند نزدیکی است...این عادت غلط ولی متاسفانه بی نهایت مرسوم در نظر روانشناسان و پزشکان غربی بهیچ عنوان جزو بیماری های روحی یا جسمی دسته بندی نمیشود و عوارض انجام ممتد ان همانند عوارض نزدیکی ممتد میباشد......

به هر حال ما انقلاب نکردیم که دنباله رو تفکرات از ریشه مسموم غربی باشیم ...این عادت بد اینقدر در غرب شایع شده(مثل ایران)که کاملا طبیعی است که نباید در لیست بلند بالای بیماری های روانی قرار گیرند....

اما نظر اسلام کاملا صریح و مشخص است...
این عادت بد گرچه اثرات خاصی روی بدن فردنمیگذارد و از این حیث مثل نزدیکی با زوج مخالف قلمداد میشود ولی اثرات روحی آن انچنان عمیق است که لوح پاکیزه اعمال یک نوجوان وجوان را بسرعت به نجاست می آلاید ....

پس شروع به ترک این عمل کریه بکنید تادیر نشده و 2نکته را فراموش نکنید
1:حیله بزرگ شیطان انجام گناه در جوانی به قصد توبه در ایام پیری است....
2:فریب بزرگ او لذت بخشتر نشان دادن گناه به نسبت عبادت خداست....باور بفرمایید 10-12 ثانیه لذت جنسی که حد اکثر15000بار تکرار میشود(درمجموع60 ساعت معادل2 روز ونیم)به یه عمر زندگی با آرامش و بدور از دغدغه های گناه و لذت عبادت نمی ارزد....این فقط بخش دنیوی مقایسه این دو نوع رفتار بود...حال اینکه تفاوت اصلی در اخرت است.....
امضا:رژیم صهیونیستی25 سال آینده را نخواهد دید
پاسخ
 سپاس شده توسط sardar20 ، mahdi.ir
با سرکه سیستم بایین تنه رو بشورید ۵دقیقه بمونه بعد آب بکشید موثراست (سرکه کارخونه ای نباشه)
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا درباره غیرت بحث کنیم
  زنان آخرالزمانی چگونه اند
  چگونه یک جن احضار کنیم
  بیایید فرض کنیم
Star به حج برویم یا به فقرا کمک کنیم / پاسخ به یک شبهه قدیمی
  حکم روزه بچه ای که درماه رمضان بالغ شده است چگونه است؟
  چگونه می توانیم با امام زمان (عج) ارتباط داشته باشیم؟
  چگونه در نماز حضور قلب داشته باشیم؟
Star باید فضا را برای استقبال مطلوب از مساجد مهیا کنیم
  چگونه می توان فهمید که امام زمان (عج) از ما راضی هستند یا خیر؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان