امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز می خونین؟

(23-10-2012، 13:47)سس ملکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوانم
افرین افرین افرین افرین افرین

واقعا افرین که میخونی AngelAngelAngelAngel:492::492::492:495495495495495495
6gdهرکی منو دوست داره سپاس بده 6gd
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012
آگهی
تینا میشه ازت بپرسم که تو قران میخونی؟منظورم مدله عربیشه

(23-10-2012، 23:10)haymdal1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی صد در صد مدل عریبیش رو میخونی دیگه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون ، mehrasa2012
خب درس دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نماز می خونین؟ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون ، mehrasa2012
من ميخونم يك زماني نميخوندم ولي الان ميخونم چون اين طوري بيشتر بهش نزديك ميشم و احساس ميكنم اونم بيشتر كمكم ميكنه
راسي ما وقتي درس مخونيم وقت براي همه كار داريم جز نماز خوندن همين الان كه اين ارسال رو فرستادي يني وقت داري يكبار امتحانش كنين يك قدم به طرفيش بردارين ميفهمين كه اون 100 قدم به طرفيتون مياد امتحانش رايگانه ميبينين كه بهتر ميتونين درس بخونين و در همه چي خصوصا درس بهتر ميشين
زندگي كن و لبخند بزن به خاطر آن هايي كه با لبخندت زندگي ميكنن
از نفست آرام ميگيرند و به اميدت زنده هستند و با يادت خاطره ميسازند Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، mehrasa2012 ، **یــــــــــــــــــــاس** ، D-:
(23-10-2012، 23:10)haymdal1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی صد در صد مدل عریبیش رو میخونی دیگه؟
اره بلدم اخه کلاس میرم وای بچه ها دعام کنین امروز امتحان حفظ دارم 80 ایه ی بقره خیلی میترسم SadSadcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

(24-10-2012، 2:40)raha8919 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ميخونم يك زماني نميخوندم ولي الان ميخونم چون اين طوري بيشتر بهش نزديك ميشم و احساس ميكنم اونم بيشتر كمكم ميكنه
راسي ما وقتي درس مخونيم وقت براي همه كار داريم جز نماز خوندن همين الان كه اين ارسال رو فرستادي يني وقت داري يكبار امتحانش كنين يك قدم به طرفيش بردارين ميفهمين كه اون 100 قدم به طرفيتون مياد امتحانش رايگانه ميبينين كه بهتر ميتونين درس بخونين و در همه چي خصوصا درس بهتر ميشين
منم موافقم رها جون SmileSmileSmileSmileافرین
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، mehrasa2012 ، **یــــــــــــــــــــاس**
من کلاس پنجم هستم تصمیم گرفتم از 23 ابان شروع به خواندن کنم با این که به من واجب نیست

قران هم خیلی خوب می خوانم . کلاس قران میرم
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون ، raha8919 ، mehrasa2012 ، **یــــــــــــــــــــاس**
آگهی
افرین واقعا چه مدیر خوبی خیلی خوبه به این سنتو ن نماز میخونین منم برادرم کلاس 4 هست میخونه البته فقط شبها TongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
مگه میشه ؟HuhHuhHuhHuhخوب برو یاد بگیر این همه سایت های مذهبیSmileSmile
پاسخ
بهش اعتقادی ندارم
فکر نمیکردم که یه روز اینجوری بدبین بشم

به جرم دوست داشتنه تو اینجوری تحقیر بشم .....
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون
میخونم
بااینکه تازه دیپلم گرفتم و بهانه ای برای درس ندارم ولی شاغل هستم وقت نمازم محفوظه
به نظر من خوندن یا نخوندن نماز از خانواده ریشه میگیره بستگی داره اعتقاد والدین چی باشه که بچه ها رو هدایت کنندIdea

پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجون ، mehrasa2012 ، **یــــــــــــــــــــاس**

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان