امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنیفر لوپز درباره ی 45 سالگی و بازی کردن نقش یک خانم میانسال درThe Boy Next Door صحبت

جنیفر لوپز درباره ی 45 سالگی و بازی کردن نقش یک خانم میانسال درThe Boy Next Door صحبت 1

این عملی بسیار دشوار است تا نگاهی به جنیفر بیاندازی و با خود بگویی او او یک بانوی 45 ساله است!
نه تنها 45 زیاد است ،بلکه او حتی ذره ای پیر نشده !
و البته خود او  نیز تغییری را در سن خود احساس نمی کند!

لوپز می گوید " خیلی درباره اش فکر نمی کنم " ادامه داد "احساس می کنم خیلی جوان هستم ،
نمی دانم شاید بخاطر فرزندانم هست ! دوقلوهای من 6 ساله هستند ، اینگونه به نظر می رسد که من دوباره با آنها
جوانی ام را زندگی میکنم!اما یقیناً خیلی درباره اش فکر نمی کنم!"

و این مسئله او را آزار نمی دهد که در فیلم BOY NEXT DOOR نقش بانویی مسن تر را بازی می کند!

جنیفر لوپز درباره ی 45 سالگی و بازی کردن نقش یک خانم میانسال درThe Boy Next Door صحبت 1

او در این باره گفت "من احساس میکردم که بخشی را بازی می کنم ، نقش بانویی را بازی میکردم ، یک بانوی بالغ !"
ادامهـ داد " من یک زن بالغ هستم ، می دانید که چه می گویم ؟و آن فرد تنها مرا دوست داشت و همه چیز همان بود (منظورش رایان گازمن هست!)"

اما خب بازی او چیزی بیش از اینها بود ، صحنه های روابط آنها در فیلم چیزی فرا تر ازینها بود ، اما اگر تا کنون نمی دانسته اید باید بگوییم
که جی لو ، به لـ/خـ/ت شدن در فیلمـ برای شرایط کاری اهمیت نمی دهد!

البته او خیلی بر سر صحنه راحت نبود ! زیرا گفت "روابط خیلی شدید بودند " ادامه داد" برخی از صحنه ها شرم آور بود .خب اینها ناراحتی هایی را 
ایجاد می کنند ، اما شغل شما به عنوان یک بازیگر ایجاب می کند تا کاری کنید که همه اینها باور شوند ، و خب به همین دلیل است که این صحنه ها شکل گرفت "

اینم عکسش تو فیلمه :

[ اینم یه نوشیدنی خنک که تو تابستون میچسبه D: ]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Modern Thinking ، باران20 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Mr.Unnamed
آگهی
آره خیلی فیلم ... ایه
من قسمتی از فیلمو دیدم فیلم فوقوالعاده ای هم نیست..!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درباره ساز عود
  درباره گیتار الکتریکی
  نکات مهم درباره شروع گیتار
  کاور کردن آهنگ
  ده حقیقتی که درباره پیانو نمی‌دانستید
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
Music بررسی استایل ریحانا؛ شاهزاده‌خانم سرسخت دنیای موسیقی
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  درباره پیانو چقدر میدونی؟
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان