امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مـصـاحـبـه جـدیـد اسـکـوتـر بـراون در مـورد جـاسـتـیـن بـیـبـر

اسکوتر براون به تازگی مصاحبه ای در مورد جاستین بـیـبـر با مجله Complex داشت

مجری : آیا جاستین با موسیقی خود میخواد مردم رو شوک زده کنه یا شخصا خودش اینکارو کنه ؟

اسکوتر براون : یکی از طریق موسیقی خود و یکی از طریق خلوص خود ( خلوص = پاکی ، یکدلی و ... ) و این درب های بسته از طریق آنچه او از سال های گذشته یاد گرفته باز میشه . چیزی برای رسیدن به شکوفایی اما گاهی اوقات او اشتباهاتی میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـصـاحـبـه جـدیـد اسـکـوتـر بـراون در مـورد جـاسـتـیـن بـیـبـر 1  
مجری : 2 سال پیش در مصاحبه با ما گفتی که جاستین با مایل جکسون رقابت داره و یا آرزو داره مثل او نباشه ، آیا هنوز هم همون احساس رو داری ؟

اسکوتر براون : این خنده داره ، من با جاستین امروز در مورد این صحبت کردیم و من احساس میکنم اون قصد رقابت نداره . جاستین بـیـبـر و مایکل جکسون هر دو یک شغل دارند اما جاستین روز به روز داره بزرگتر و بیشتر از یک مرد میشه ... چالش جاستین برای یادگیری از او (مایکل) هستش و در حال در چنین مکان باور نکردنی حضور داره (منظورش از مکان ، شهرت جاستین هستش) ... او برای به اشتراک گذاشتن پروژه های خود با جهان هیجان زده است ، بسیاری از مردم و دیگران شوک زده (سورپرایز) میشن و من واقعا خوشحالم ... اون داره گام به گام جلو میره و بنابراین میخواد بیشتر در مورد مرد هایی چون مایکل جکسون و الویس (خواننده و بازیگر آمریکایی که فوت شده ) بدونه
پاسخ
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تور جدید جدید جاستین بـیـبـر در سال 2016‎
  ♥اخبار جدید جاستین بـیـبـر ♥
  جاستین بـیـبـر متهم به پرداخت 100,000 دلار
  مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now
  جاستین بـیـبـر : من فقط میخواهم مردم بدانند که من انسان هستم - مصاحبه با مجله NME
  صـُحبـت هـآی سـلنآ گومز و تیلـور سـویفت در مـورد هـم ..
  جاستین بـیـبـر : من و سلنا گومز دوست هستیم
  انتشار آلبوم بعدی جاستین بـیـبـر در 13 نـوامـبـر ( 22 آبان )
  تـویـیـت جـآسـتـیـن بـیـبـر در مـورد سـیـنـگـل جـدیـد وان دایـرکـشـن ._.
  5 خـبـر جـدیـد دربـاره ی تـیـلـور سـویـیـفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان