امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهاجم فرهنگے !x!

«آنتی کره»

ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ کره جنوبی ﻭ ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ
ﺷﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﮐﺎﺑﻠﯽ " ﻫﺎﺕ " ﺭﮊﯾﻢ
ﺻﻬﯿﻮﻧﯿﺴﺘﯽ ﭘﺨﺶ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺷﺮﮐﺖ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﺎ
ﺧﻮﺵﺧﺪﻣﺘﯽ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﮊﯾﻢ، ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭ ﻭ
ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺗﻮﻫﯿﻦﻫﺎﯼ
ﺧﺎﺻﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ ﺑﻪ ۴ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﺻﻬﯿﻮﻧﯿﺴﻢ، ﻣﺮﺑﻮﻁ
ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ،
ﺑﻪ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﺳﻔﺮ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ!
ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻧﺸﻮﻧﺪ ﻟﺒﺎﺱ
ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺗﻦ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ. ﺷﺮﮐﺖ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ
ﮐﻠﯿﭗ، ﺑﺎ ﻧﻮﻉ ﭘﻮﺷﺸﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ۴ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﺩﺭ
ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ، ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ
ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ۴ ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﭘﻮﺷﯿﺪﻥ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻭ
ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺳﺒﯿﻞ ﻭ ﺑﺎ ﺭﺍﻩ ﺭﻓﺘﻦ ﻧﺎﻣﻨﺎﺳﺐ
ﺧﻮﺩ، ﭼﻬﺮﻩ ﻧﺎﺷﺎﯾﺴﺖ ﻭ ﻋﻘﺐﺍﻓﺘﺎﺩﻩﺍﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ
ﮐﺸﻮﺭﻣﺎﻥ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ .
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ، ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ، ﺷﻬﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺍﯾﺮﺍﻥ،
ﺑﻪ ﻣﺜﺎﺑﻪ ﺑﯿﺎﺑﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﻣﻤﻠﻮ ﺍﺯ
ﮔﺮﺩ ﻭ ﻏﺒﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﻧﻘﻠﯿﻪ ﺁﻥ ﮔﺎﺭﯼ ﻭ
ﭼﻬﺎﺭﭘﺎﯾﺎﻥ ﺍﻫﻠﯽ، ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﺗﻤﺪﻥ
ﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺼﺮ ﺣﺠﺮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ
ﻫﺮ ﮔﻮﺷﻪﺍﯼ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺧﺎﮎ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ
ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮔﺪﺍﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
ﺍﯾﻦ ۴ ﻧﻔﺮ ﺩﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﯼ ﻏﺬﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﻓﻪﺍﯼ ﻣﯽﺭﺳﻨﺪ ﮐﻪ
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻓﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﺳﻮﺱ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ
ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺭﺩ، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ
ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻣﯽﺑﯿﻨﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﻣﺨﻔﯽ، ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ
ﺗﻮﺿﯿﺢ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﺗﺒﻠﺘﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺗﻤﺎﻡ
ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺭﺍ ﺭﺻﺪ ﻣﯽﮐﻨﺪ . ﯾﮑﯽ
ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ، ﺗﺒﻠﺖ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﻣﻮﺳﺎﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﻣﯽﺩﺍﺭﺩ ﻭ
ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖﻫﺎﯼ ﺁﻥ ﺍﺯ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﺳﻮﺍﻝ
ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮﺵ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮐﻨﺠﮑﺎﻭﯼ، ﺩﮐﻤﻪﺍﯼ
ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺗﺒﻠﺖ ﻟﻤﺲ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﻟﻤﺲ ﺩﮐﻤﻪ،
ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﺁﻥﻫﺎﺳﺖ،
ﻣﻨﻔﺠﺮ ﻣﯽﺷﻮﺩ !
ﻫﻤﻪ ﺑﻬﺖﺯﺩﻩ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﯾﻦ
ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺷﺪﻩ، ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ: ﭼﯽ ﺷﺪﻩ؟ ﻣﮕﺮ ﭼﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ
ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ؟ ! ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﻣﺮﻣﻮﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩﻩ ! ﻏﺼﻪ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ!
ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ ﺗﻮﺳﻂ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺣﻀﻮﺭﯼ ﻓﻌﺎﻝ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﻣﯽ
ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺍﺭﺩ، ﺟﺎﯼ ﺷﮕﻔﺘﯽ ﻭ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﺎﺳﻒ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺍﺭﺩ .
ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﻪ ﺟﻬﺖ ﺣﻀﻮﺭ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﺭﺳﻤﯽ ﺧﻮﺩ
ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺗﺼﻮﯾﺮ
ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺷﻬﺮﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻗﺪﺍﻡ
ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺖ ﺍﯾﻨﭽﻨﯿﻦ ﻭﯾﺪﺋﻮﯾﯽ، ﻧﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ
ﻧﺎ ﺁﮔﺎﻫﯽ، ﺑﻠﮑﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺗﻌﻤﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﻬﺖ ﺑﺎﺯﺍﺭﯾﺎﺑﯽ
ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ
ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﺍﺳﺖ .
ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﻩ ﺍﯼ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﺩﯼ
ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻤﺪﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ، ﺍﺯ ﺷﺮﻕ
ﺗﺎ ﻏﺮﺏ، ﻣﺘﺮﺩﺍﻑ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ. ﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ
ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﮐﺸﻮﺭ ﮐﺮﻩ، ﺗﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ) ﻭ ﺷﺎﯾﺪ
ﮐﻤﺘﺮ ( ، ﺑﻪ ﻣﺴﺘﻌﻤﺮﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺸﻮﺭ ﭼﯿﻦ ﺍﻃﻼﻕ ﻣﯽ ﺷﺪ
ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺭﺍ
ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎشید، البته در وبلاگ های فن کره ای ها که مدیران و کاربرانشون از دم ایرانی هستن و عاشق چشم و ابروی کره ای ها بخاطر علاقه ایی که به کره دارن بجای سامسونگ خبر از عذر خواهی سامسونگ پست گذاشته بودن درصورتی که رسمأ سامسونگ(کره جنوبی) هرگز معذرت خواهی از ملت ایران نکرده و باز هم تکرار کرده کارش رو.

انتی کره

«««صحبت های یک فعال فرهنگی»»»
«آنتی کره» 1
فقط یه روز از ساخته شدن بهترین وبلاگ دنیا گذشته بود...که بعضیا اومدن و ریختن و هرچی شر ور دلشون خواست بارم کردن و رفتن..بهم میگن بچه..آیا من بچه م؟؟ آیا منی که قصد دارم شما رو از حیوان آزاری.شیطان پرستی.هم ج.ن.س بازی.رابطه های نامشروع حتی بین بازیگرانشون.پوشیدن لباس های زشت و زننده.پوشش های برهنه.رقص ها و حرکات های موزونی که از قصد باعث جذب توریست میشه.حرکت های شیطان صفتی.عمل های متعدد زیبایی که باز هم از قصد تعیین شده و باز هم باعث جذب توریست میشه واز همه مهمتر توهین به ایرانی ها آگاه کنم بچه هستم؟؟ اتفاقا مناینطور فکر نمی کنم..از قضا فکر میکنم بچه اونیه که با دوتا قیافه قشنگ که اون هم باز حاصل عمل های جراحیه عاشق شده داره با روح و روان خودش بازی میکنه بچه اونیه که پاروی تمام عقایدش گذاشته و تمام فکر و ذکرش شده یه کره ی بی خاصیت که تازه از ایرانی ها هم بدشون میاد و کشور خودش رو به باد فراموشی سپرده...من بچه نیستم من عاقلم که این چیزا رو درک کردم و فهمیدم و قصد دارم به همه حتی نفهم ها هم بفهمونم...بچه اونیه که با عقلی که اندازه عقل گنجشکه قصد داره بره کره و بازیگر محبوبشو ببینه خخخ واقعا خنده داره غافل از اینکه نمیدونه همون بازیگر محبوب محل سگ هم بهش نمیذاره:

((یانا:وای من عاشقشم به خاطرش رفتم بلیط کره جنوبی گرفتم امیدوارم بتونم ببینمش حتی شاید دوس پسرم هم بشه...))

همون طور که دیدین اگر من عقلم ناقصه از من ناقص القعل تر هم هستاخه عزیزم دلم برات میسوزه کوچولو فکر میکنه جانگ ایل وو خیلی محلش میده..خب البته حق میدم بهش دیگه بچه س...آفرین دختر خوب با همین رویای باطل بزرگ شو امشب هم ایشالا خوابشو ببینی...

میگین من بچه م؟؟

در جواب بعضیا که فکر میکنن خودشون خیلی مادر بزرگن:

ازقضا احساس می کنم که شما خیلی بچه هستید که دارید از کره ایها طرفداری میکنید اگر شما خیلی مقید هستید از وبلاگ من برو بیرون والا التماست نکردم که!!!پس نگو که من چیکار کنم و چیکار نکنم اگر با این وبلاگ هیچ عشق کره ای دست از علاقه ش نکشه اصلا برام مهم نیس و کسایی هم که نمی تونن حقیقت رو ببینن(یا به قول خودم چشم دارن و نمی خوان که ببینن ) بیان اینجا رو ببینن و حال کنن و بفهمن که خیلی بچگونه و ابتدایی دارن فکر می کنن که از یه کره بی ارزش و بی خاصیت یه بهشت ساختن در حالی که دارن پا روی فرهنگ و عقاید و سرزمین مادری خودشون میذارن....اتفاقا من به کمال عقل رسیدم که این حقایق رو دیدم و درک کردم و دارم تمام تلاشم رو میکنم که به همه حتی نفهم ها هم بفهمونم و این تویی که با این حرفات ثابت کردی که حتی اگر از نظر سنی هم بالغ شده باشی عقلت همچنان اندازه عقل گنجشکه چون توانایی پذیرش حقیقت رو نداره....

خدا انشالله عقل درست و حسابی عطا کنه...

و من الله توفیق...
تهاجم  فرهنگے !x! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، شـــقآیــق
آگهی
(15-04-2016، 15:14)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«آنتی کره»

ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ کره جنوبی ﻭ ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ
ﺷﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﮐﺎﺑﻠﯽ " ﻫﺎﺕ " ﺭﮊﯾﻢ
ﺻﻬﯿﻮﻧﯿﺴﺘﯽ ﭘﺨﺶ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺷﺮﮐﺖ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﺎ
ﺧﻮﺵﺧﺪﻣﺘﯽ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﮊﯾﻢ، ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭ ﻭ
ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺗﻮﻫﯿﻦﻫﺎﯼ
ﺧﺎﺻﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ ﺑﻪ ۴ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﺻﻬﯿﻮﻧﯿﺴﻢ، ﻣﺮﺑﻮﻁ
ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ،
ﺑﻪ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﺳﻔﺮ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ!
ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻧﺸﻮﻧﺪ ﻟﺒﺎﺱ
ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺗﻦ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ. ﺷﺮﮐﺖ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ
ﮐﻠﯿﭗ، ﺑﺎ ﻧﻮﻉ ﭘﻮﺷﺸﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ۴ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﺩﺭ
ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ، ﺯﻧﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ
ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ۴ ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﭘﻮﺷﯿﺪﻥ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻭ
ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺳﺒﯿﻞ ﻭ ﺑﺎ ﺭﺍﻩ ﺭﻓﺘﻦ ﻧﺎﻣﻨﺎﺳﺐ
ﺧﻮﺩ، ﭼﻬﺮﻩ ﻧﺎﺷﺎﯾﺴﺖ ﻭ ﻋﻘﺐﺍﻓﺘﺎﺩﻩﺍﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ
ﮐﺸﻮﺭﻣﺎﻥ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ .
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ، ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ، ﺷﻬﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺍﯾﺮﺍﻥ،
ﺑﻪ ﻣﺜﺎﺑﻪ ﺑﯿﺎﺑﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﻣﻤﻠﻮ ﺍﺯ
ﮔﺮﺩ ﻭ ﻏﺒﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻭﺳﺎﯾﻞ ﻧﻘﻠﯿﻪ ﺁﻥ ﮔﺎﺭﯼ ﻭ
ﭼﻬﺎﺭﭘﺎﯾﺎﻥ ﺍﻫﻠﯽ، ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﺗﻤﺪﻥ
ﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺼﺮ ﺣﺠﺮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ
ﻫﺮ ﮔﻮﺷﻪﺍﯼ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺧﺎﮎ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ
ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮔﺪﺍﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
ﺍﯾﻦ ۴ ﻧﻔﺮ ﺩﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﯼ ﻏﺬﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﻓﻪﺍﯼ ﻣﯽﺭﺳﻨﺪ ﮐﻪ
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻓﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﺳﻮﺱ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ
ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺭﺩ، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ
ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻣﯽﺑﯿﻨﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﻣﺨﻔﯽ، ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ
ﺗﻮﺿﯿﺢ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﺗﺒﻠﺘﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺗﻤﺎﻡ
ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺭﺍ ﺭﺻﺪ ﻣﯽﮐﻨﺪ . ﯾﮑﯽ
ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ، ﺗﺒﻠﺖ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﻣﻮﺳﺎﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﻣﯽﺩﺍﺭﺩ ﻭ
ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖﻫﺎﯼ ﺁﻥ ﺍﺯ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﺳﻮﺍﻝ
ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮﺵ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮐﻨﺠﮑﺎﻭﯼ، ﺩﮐﻤﻪﺍﯼ
ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺗﺒﻠﺖ ﻟﻤﺲ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﻟﻤﺲ ﺩﮐﻤﻪ،
ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﻫﺴﺘﻪﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﺁﻥﻫﺎﺳﺖ،
ﻣﻨﻔﺠﺮ ﻣﯽﺷﻮﺩ !
ﻫﻤﻪ ﺑﻬﺖﺯﺩﻩ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﯾﻦ
ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺷﺪﻩ، ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ: ﭼﯽ ﺷﺪﻩ؟ ﻣﮕﺮ ﭼﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ
ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ؟ ! ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﻣﺮﻣﻮﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩﻩ ! ﻏﺼﻪ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ!
ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﭗ ﺗﻮﺳﻂ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺣﻀﻮﺭﯼ ﻓﻌﺎﻝ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﻣﯽ
ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺍﺭﺩ، ﺟﺎﯼ ﺷﮕﻔﺘﯽ ﻭ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﺎﺳﻒ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺍﺭﺩ .
ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﻪ ﺟﻬﺖ ﺣﻀﻮﺭ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﺭﺳﻤﯽ ﺧﻮﺩ
ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺗﺼﻮﯾﺮ
ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺷﻬﺮﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻗﺪﺍﻡ
ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺖ ﺍﯾﻨﭽﻨﯿﻦ ﻭﯾﺪﺋﻮﯾﯽ، ﻧﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ
ﻧﺎ ﺁﮔﺎﻫﯽ، ﺑﻠﮑﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺗﻌﻤﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﻬﺖ ﺑﺎﺯﺍﺭﯾﺎﺑﯽ
ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ
ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﺍﺳﺖ .
ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﻩ ﺍﯼ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﺩﯼ
ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻤﺪﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ، ﺍﺯ ﺷﺮﻕ
ﺗﺎ ﻏﺮﺏ، ﻣﺘﺮﺩﺍﻑ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ. ﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ
ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﮐﺸﻮﺭ ﮐﺮﻩ، ﺗﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ) ﻭ ﺷﺎﯾﺪ
ﮐﻤﺘﺮ ( ، ﺑﻪ ﻣﺴﺘﻌﻤﺮﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺸﻮﺭ ﭼﯿﻦ ﺍﻃﻼﻕ ﻣﯽ ﺷﺪ
ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺭﺍ
ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎشید، البته در وبلاگ های فن کره ای ها که مدیران و کاربرانشون از دم ایرانی هستن و عاشق چشم و ابروی کره ای ها بخاطر علاقه ایی که به کره دارن بجای سامسونگ خبر از عذر خواهی سامسونگ پست گذاشته بودن درصورتی که رسمأ سامسونگ(کره جنوبی) هرگز معذرت خواهی از ملت ایران نکرده و باز هم تکرار کرده کارش رو.

انتی کره

«««صحبت های یک فعال فرهنگی»»»
«آنتی کره» 1
فقط یه روز از ساخته شدن بهترین وبلاگ دنیا گذشته بود...که بعضیا اومدن و ریختن و هرچی شر ور دلشون خواست بارم کردن و رفتن..بهم میگن بچه..آیا من بچه م؟؟ آیا منی که قصد دارم شما رو از حیوان آزاری.شیطان پرستی.هم ج.ن.س بازی.رابطه های نامشروع حتی بین بازیگرانشون.پوشیدن لباس های زشت و زننده.پوشش های برهنه.رقص ها و حرکات های موزونی که از قصد باعث جذب توریست میشه.حرکت های شیطان صفتی.عمل های متعدد زیبایی که باز هم از قصد تعیین شده و باز هم باعث جذب توریست میشه واز همه مهمتر توهین به ایرانی ها آگاه کنم بچه هستم؟؟ اتفاقا مناینطور فکر نمی کنم..از قضا فکر میکنم بچه اونیه که با دوتا قیافه قشنگ که اون هم باز حاصل عمل های جراحیه عاشق شده داره با روح و روان خودش بازی میکنه بچه اونیه که پاروی تمام عقایدش گذاشته و تمام فکر و ذکرش شده یه کره ی بی خاصیت که تازه از ایرانی ها هم بدشون میاد و کشور خودش رو به باد فراموشی سپرده...من بچه نیستم من عاقلم که این چیزا رو درک کردم و فهمیدم و قصد دارم به همه حتی نفهم ها هم بفهمونم...بچه اونیه که با عقلی که اندازه عقل گنجشکه قصد داره بره کره و بازیگر محبوبشو ببینه خخخ واقعا خنده داره غافل از اینکه نمیدونه همون بازیگر محبوب محل سگ هم بهش نمیذاره:

((یانا:وای من عاشقشم به خاطرش رفتم بلیط کره جنوبی گرفتم امیدوارم بتونم ببینمش حتی شاید دوس پسرم هم بشه...))

همون طور که دیدین اگر من عقلم ناقصه از من ناقص القعل تر هم هستاخه عزیزم دلم برات میسوزه کوچولو فکر میکنه جانگ ایل وو خیلی محلش میده..خب البته حق میدم بهش دیگه بچه س...آفرین دختر خوب با همین رویای باطل بزرگ شو امشب هم ایشالا خوابشو ببینی...

میگین من بچه م؟؟

در جواب بعضیا که فکر میکنن خودشون خیلی مادر بزرگن:

ازقضا احساس می کنم که شما خیلی بچه هستید که دارید از کره ایها طرفداری میکنید اگر شما خیلی مقید هستید از وبلاگ من برو بیرون والا التماست نکردم که!!!پس نگو که من چیکار کنم و چیکار نکنم اگر با این وبلاگ هیچ عشق کره ای دست از علاقه ش نکشه اصلا برام مهم نیس و کسایی هم که نمی تونن حقیقت رو ببینن(یا به قول خودم چشم دارن و نمی خوان که ببینن ) بیان اینجا رو ببینن و حال کنن و بفهمن که خیلی بچگونه و ابتدایی دارن فکر می کنن که از یه کره بی ارزش و بی خاصیت یه بهشت ساختن در حالی که دارن پا روی فرهنگ و عقاید و سرزمین مادری خودشون میذارن....اتفاقا من به کمال عقل رسیدم که این حقایق رو دیدم و درک کردم و دارم تمام تلاشم رو میکنم که به همه حتی نفهم ها هم بفهمونم و این تویی که با این حرفات ثابت کردی که حتی اگر از نظر سنی هم بالغ شده باشی عقلت همچنان اندازه عقل گنجشکه چون توانایی پذیرش حقیقت رو نداره....

خدا انشالله عقل درست و حسابی عطا کنه...

و من الله توفیق...

متأسفانه در شرایطی قرار داریم که هرکی راست خودش میاد ازمون میچاپه و هرکی هرچی بخواد بهمون نسبت میده
حتی اگه بگن داعش ساخته ایرانه(مرکل و کلینتون)
بعید میدونم حتی بشه شکایت کرد...
از دست جاهلان هم خیلی ناراحت نشو همه جا هستن
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهاجم  فرهنگے !x! 4

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهاجم  فرهنگے !x! 4

پاسخ
تهاجم فرهنگی..!
 به معنی انتقال معانی میان نظام‌های فرهنگی بدون رضایت دوطرفه است. به عبارت دیگر، اگر یک نظام فرهنگی، ارزش‌های خود را با استفاده از قدرت بر نظام دیگری تحمیل کند، تهاجم فرهنگی صورت می‌گیرد. برخلاف مبادله فرهنگی که در آن نظام‌ها توسعه یافته و تغییرات را برمی‌تابند؛ در تهاجم فرهنگی، ارزش‌های اصلی هر نظام مورد تردید قرار می‌گیرد و به مرور زمان نظام‌های ارزشی و فرهنگی از بین می‌روند.
فرهنگ‌های مهاجم معمولاً برای تضعیف و آسیب‌پذیر کردن فرهنگ دیگر، از روش‌های جوسازی بهره می‌برند. در ایران غرب‌زدگی را عموماً نمونه‌ای از آسیب‌پذیری در برابر تهاجم فرهنگی تلقی کرده‌اند.

تهاجم  فرهنگے !x! 4

تهاجم  فرهنگے !x! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
تهاجم  فرهنگے !x! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
تهاجم  فرهنگے !x! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
تهاجم فرهنگی،مرگ تدریجی یک ملت!

تهاجم  فرهنگے !x! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
آگهی
تهاجم فرهنگی در مدارس
آیا فقط عوامل خارجی در این صحنه نقش آفرینی می کند.

آیا تنها تهاجم فرهنگی غرب عامل تخریب فرهنگ اسلامی ماست؟!
آیا عوامل داخلی در این میان سهمی ندارند؟!

و آیا عملکرد نیروهای خودی در این زمینه هیچ سهم و نقشی ندارد، پاسخ به این سؤالها اگر چه دشوار به نظر می رسد، ولی اگر از سر  واقع نگری داده شود چه بسا روشن کننده است.
این حقیقت که تهاجم فرهنگی غرب نقش عمده ای در این معرکه ایفا می کند، چیزی نیست که قابل کتمان باشد. اما باید با شهامت این واقعیت را نیز بپذیریم که عوامل داخلی و خودی نیز در این زمینه بی تأثیر نیستند. از این رو ضروری است که نیم نگاهی به درون بیندازیم و وجدان خود را قاضی کرده، عملکرد خویش را در این زمینه بررسی نماییم تا با یافتن و پذیرفتن ضعفها و خویش مسیر آینده را با اطمینان بیشتر بپیماییم. هر چند طرف خطاب ما دست اندرکاران امور فرهنگی کشور هستند.
در این بررسی باید ببینیم آیا ما تلاشهای ممکن را در این زمینه انجام داده ایم. آیا وقتی جوانی را در معرض خطر دیده ایم برای نجاتش از چیزی فروگذار نکرده ایم. آیا به عنوان یک مربی که مسؤولیت تربیت جمعی از جوانان به عهده ما بوده، زمانی را که صرف ایفای وظیفه کرده ایم تنها در چارچوب ساعات اداری بوده یا همچون خواهر و برادری غمخوار از وقت و توان خود در این زمینه دریغ نکرده ایم. آیا آن جوانی که امروز در منجلاب فساد گرفتار آمده، دیروز شاگرد کلاس ما نبوده است. آیا از او غفلت کردیم یا در حد امکان برای نجاتش کوشیدیم.

هر چند تلاش بی شائبه عزیزان فرهنگی ما در خور ستایش است، لیکن جا دارد این سؤال مطرح شود که آیا روشهای ما در برخورد با دانش آموزان صحیح بوده و یا اهل افراط و تفریط بوده ایم. به عنوان نمونه آیا روزی در کلاسی که هیچ نامحرمی در آن حضور و نظاره نداشته به اجبار از دختران پوشش بیش از حد را نخواسته ایم که حالا برخی از آنان نسبت به حجاب و چادر تنفر پیدا کرده باشند و زمانی دیگر و در جای دیگر آن گونه به این مسایل بی توجه نبوده ایم که برخی کلاسها تبدیل به سالن مد شده و برخی از افراد آخرین نمونه های مد و حرکات تحریک آمیز را در اوقات مناسب یا حتی سر کلاس به سمع و نظر دوستانشان برسانند.

آیا به عنوان معلم بینش دینی و مربی تربیتی که به تلاش بی وقفه یکایک آنها ارج می گذاریم روش درسی مناسبی داشته ایم و درس را با بیانی شیوا و دلپذیر برای دانش آموزان بیان کرده ایم یا آنکه درس را در قالبی خشک و سرد و بدون هیچ گونه لطافتی برایشان گفته ایم. آیا در کلاس به گونه ای بوده ایم که زمینه تماس و رابطه صمیمی بین خود و دانش آموزانمان را فراهم کرده باشیم یا با برخوردهای خشک و رسمی آنها را از خود دور ساخته ایم. برای مثال، اگر دانش آموزی نزد ما به طرح سؤالاتی که چندان هم جالب نبوده می پرداخت، با روی باز و بیانی متین جوابش را داده ایم یا اینکه با تندی او را از طرح چنین سؤالاتی و داشتن چنین افکاری بر حذر داشته ایم. آیا فکر نکرده ایم که اگر ما دست رد به سینه او بزنیم او به سراغ اغیار رفته و مشکلات او را نامحرمان، آن گونه که می خواهند حل می نمایند.

آیا آن دانش آموزی را که چهره مضطرب و غمگینش سر کلاس حکایت از احتمالات زیادی داشت به سراغش رفتیم تا به دردش رسیدگی و کمکش نماییم یا اینکه از او غفلت کرده و فقط بعد از چندی خبر فرارش را از منزل یا اخبار ناخوشایند دیگری را در باره او دریافت کردیم. آیا با این باور که مسایل تربیتی از مقوله رشد بوده و احتیاج به برنامه ریزی، دقت، صرف وقت، حوصله، کنترل و دلسوزی دارد در این زمینه برنامه ریزی صحیح داشته ایم یا اینکه با تمسک به برخی از توجیهات معمول و تنها به جهت ادای تکلیف و دادن گزارش کار، به برخی برنامه های کلیشه ای و کم ثمر یا بی ثمر اکتفا کرده ایم و یا ...

اینها و دهها پرسش دیگر سؤالاتی است که در واقع پیش روی ماست و پاسخ منصفانه به آنها می تواند تا حد زیادی سهم ما را در وضع موجود تعیین کند. همان گونه که اشاره کردیم کسی نمی تواند نقش مخرب تهاجم فرهنگی و به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب، «شبیخون فرهنگی» و ابزارهای آن را نادیده بگیرد و ما نیز نمی خواهیم سهم دیگر عناصری را که در این میدان نقش دارند کتمان کنیم، اما این حقیقت مهم را نیز فراموش نمی کنیم که تا زمانی که همه نیروهای خودی و دستگاههای مسؤول در بخشهای مختلف با شهامت و صداقت، عملکرد خود را در زمینه های مختلف بخصوص در ارتباط با وضع فرهنگی موجود جامعه بررسی نکنند و صادقانه کوتاهیها و گاه اشتباهات گذشته خویش را نپذیرند و در صدد جبران آن بر نیامده و یکسره تقصیر را به گردن عوامل خارجی و یا دیگر عوامل و عناصر اجتماعی بیندازند، وضع بهتر از این نخواهد بود، بلکه چه بسا روزی برسد که ما حتی به وضع امروزمان نیز غبطه بخوریم.

کسی که خواب رفت دشمنان نسبت به او
نمی خوابند.

امیرالمؤمنین علیه السلام
برادران و خواهران گرامی! ما باید این سفارش و هشدار امیر مؤمنان علی(ع) را فراموش نکنیم که فرمود: کسی که به خواب رفت (یا خود را به خواب زد بداند که) دشمنان نسبت به او به خواب نمی روند(1) و در جای دیگر فرموده: کسی که از کید دشمن غفلت کند و به خواب رود، حیله ها و دسیسه های دشمن او را بیدار می سازد.(2)

بلی اگر ما مسؤولیت خود را در برابر حقایق موجود فراموش کرده و خدای نخواسته به خواب رویم، آن هنگام واقعیتهای تلخ، یکی پس از دیگری، تازیانه های تنبه و بیداری را بر وجدان و دل ما فرود می آورند. بیایید سفارشات و وصیتهای امام راحل (قدس سره) را فراموش نکرده و هشدارهای مقام معظم رهبری را پیش رو داشته باشیم. بیایید ما جزو آن کسانی نباشیم که مدتهاست در ایستگاه افسوس جا خوش کرده اند و با فراموش کردن مسؤولیت واقعی خویش فقط نظاره گر وضع موجود بوده و آن گاه که با خبر ناگواری از اتفاقات جاری روبه رو می شوند، تنها به ذکر افسوس و «نُچ نُچ» اکتفا می کنند و منتظرند که علاج واقعه را دیگران و از جای دیگر آغاز کنند؛ غافل از اینکه همانها خود به تنهایی می توانند با یک برنامه ریزی صحیح و با استفاده از نیروها و امکانات موجود و با اتکا به نیروی لایزال الهی، چاره درد کرده و قدمهای بزرگی در این راه بردارند.

در پایان ضمن ارج نهادن مجدد به تلاش بی دریغ تمامی دست اندرکاران امور فرهنگی کشور، بخصوص آموزگاران و مربیان پرتلاش و دلسوزی که در گوشه و کنار این مرز و بوم اسلامی با کمترین امکانات و بدون هیچ گونه توقع و چشمداشت، متحمل بیشترین زحمات شده و بهترین آثار خیر را از خود بر جا می گذارند، آرزو می کنیم که بتوانیم دست در دست یکدیگر، بار سنگین مسؤولیتی را که به عهده داریم، به سرمنزل مقصود برسانیم. امید، آنکه بتوانیم با کمک فرهنگیان عزیز و با استفاده از تجربیات و رهنمودهای شما عزیزان این صفحه را به مجموعه ای مفید در خدمت تمامی کسانی که به شکلی با درس و مدرسه سر و کار دارند، درآوریم. با درودی مجدد.

دلهایتان منزلگه امید باد.
پاورقیها:
1ـ «مَنْ نامَ لَمْ یُنم عَنْهُ» نهج البلاغه، نامه 62.

2ـ «مَن نامَ عَنْ عَدُوِّهِ أَنْ بَهَةُ الْمَکاید»، غررالحکم و دررالکلم.

خبرهای مدرسه
برگزاری مرحله اول آزمون المپیاد ریاضی
مرحله اول آزمون المپیاد ریاضی دانش آموزان کشور جمعه 6 آذر به طور همزمان در سراسر کشور بین حدود چهار هزار نفر دانش آموز دختر و پسر واجد شرایط رشته ریاضی فیزیک سال سوم و چهارم دبیرستان برگزار شد.

پس از برگزاری مرحله دوم این آزمون و نیز آزمون المپیاد ریاضی که در ایام مبارکه فجر برگزار خواهد شد 9 نفر ریاضی و 6 نفر برای گذراندن دوره آموزش المپیاد کامپیوتر برگزیده می شودند. این افراد از شرکت در کنکور دانشگاه معاف خواهند بود.

از این عده 6 نفر به عنوان اعضای تیم ملی ریاضی و 4 نفر به عنوان اعضای تیم ملی المپیاد کامپیوتر به ترتیب برای شرکت درسی و چهارمین المپیاد جهانی ریاضی به ترکیه و پنجمین المپیاد کامپیوتر به آرژانتین اعزام خواهند شد.

* * *

معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش:
پرورش مسایل اخلاقی از اساسی ترین برنامه های وزارت آموزش و پرورش است.

آقای بی آزار معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران مدارس استان کهکیلویه و بویراحمد، پرورش مسایل اخلاقی و تأکید بر تزکیه و تقویت ایمان را از اساسی ترین برنامه های آموزش و پرورش شمرد و افزود: قرآن و سنت معصومین محور برنامه ریزیها در تعلیم و تربیت قرار گرفته است.
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
Lightbulb 
هرگونه تهاجمي روش مقابله يا پيش هنگامي داره كه بايد توسط كاردان به افراد مربوطه آموزش داده بشه يا اطلاع رساني به هنگام مي تونه خيلي كارساز باشه
LIFE
پاسخ
تهاجم فرهنگی چند برابر خطرناک تره از تهاجم نظامی
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این یک تهاجم فرهنگیست یا تعارف فرهنگی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان