امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مایلی و سلنا

مایلی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  و ابراز دوستی؟!

مایلی و سلنا 1

[rtl]هردو دوستی خود را تایید کردند![/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]وقتی از مایلی علت پرتاب آدمک کاغذی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  رو پرسیدند جواب داد: این یه سوء تفاهمه! یکی از طرفدارها همچین اشتباهی مرتکب شد و اونو به طرف من پرتاب کرد!
[/rtl]

[rtl]من اونو از روی زمین برداشتم چون یه توهین به حساب می اومد و دوباره به طرف طرفدارهام پرتابش کردم تا ناراحتیم رو ابراز کنم![/rtl]

[rtl]آهنگی که همزمان میخوندم هیچ ربطی به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز  نداشت! 
[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]مردم کاری جزء قضاوت بلد نیستن و این برای من کاملا عادیه که درباره ی رابطه ی من و گومز شایعه پراکنی کنن![/rtl]

[rtl]من عکس خودم رو که شبیه به گومز بود در اینستاگرم به نمایش گذاشتم تا علاقم به گومز رو نشون بدم و در توییتر هم خطاب به نیکی (میناج) گفتم حالا نوبت سلی هستش! (با خنده)[/rtl]

[rtl]و منظورم این بود که شاید در استدیو با اون ملاقات کنم![/rtl]

[rtl]سال قبل هم با نیکی در استدیو ملاقات داشتم و اون توییت رمزی بین من و نیکی درباره یکی از آهنگای اونه![/rtl]

[rtl]ما اگه مشکلاتی سال های قبل داشتیم کاملا شخصی بوده و الان حل شده![/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز :ما باهم مشکلی نداریم و من از طرفدارامون میخوام که دست از قضاوت و توهین بردارن!
[/rtl]

[rtl]ما هردو بسیار پرمشغله و معروف هستیم و اینکه ما باهم سلفی نداریم (با خنده) دلیل بر دشمن بودن ما نمیشه![/rtl]

[rtl]اینو هرکسی میدونه که من همیشه دلم میخواد اهنگ راک استار رو با مایلی بخونم![/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]همچنین مایلی از شات های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا  برای V Magazine دفاع کرد و گفت:
[/rtl]

[rtl]هیچکس حق نداره اونو سرزنش کنه![/rtl]

[rtl]من براش خوشحالم که اونم تصمیم گرفته خودش باشه
[/rtl]

[rtl] [/rtl]
سلب دیلی

[rtl] [/rtl]

[rtl] [/rtl]

مایلی و سلنا 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ narges ღ ، Archangelg!le ، ✘Nina✘
آگهی
مایلی الان از این که سلی این شاتارو انداخته خوشحاله
چون الان میگه ک فقط من تغییر نکردم .اونم کرده
دعوای سلی و مایلی بخاطر ابن بود ک همه میگفتن سلی دختر خوب و مایلی دختر بدیه
ممنون از موضوعت Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY
مایلی و سلنا 1

مایلی و سلنا 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ narges ღ ، ✘Nina✘
شات هاش کودومه؟؟؟؟
مرسی
خوشالم برگشتن
مایلی و سلنا 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Shocked مایلی سایرس در VMA تائید کرد که همجنسگراست واستلا مکسویل دوست دخترش است!!!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان