امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟

مرحله اول

محبت کردن به پدر و مادر وگوش کردن به حرف های آن ها.انجام دادن به موقع وسریع کارهایی که بر عهده ما می گذارند بدون آویزان کردن لب ولوچه وقر زدن

...

مرحله دوم

تعریف کردن از اکس باکس ونام بردن مزایای آن(گرافیکش از کامپیوتر بیشتره وبکم داره ...) 

مرحله سوم

مطرح کردن خواسته ی شما با مقدمه(باباجون حوصلم سر رفته میشه ...)(استفاده ی دوباره ازمرحله ی دوم) 

مرحله چهارم(درصورتی که پدرتان قبول نکرد)

فروختن وسایل بازی ای که دارید. وادعا کردن دادن درصدی از پول اکس باکس (Ps1-ps2-رایانه قدیمی)

توجه                          توجه

اگر این روش جواب نداد در قسمت نظرات مراجعه بکنید تا من با پيام خصوصي  شما راهنمایی لازم را بفرستم. اگر در پيام خصوصي مشكلات براي خريدن ايكس باكس را بنويسيد جوابي نمي گيريد.فقط با نظرات
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیاس ، hamid076 ، shab gard6 ، Open world ، SABER ، βάરãɲ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، سهَ‌ند
آگهی
(02-03-2015، 11:07)علي 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله اول

محبت کردن به پدر و مادر وگوش کردن به حرف های آن ها.انجام دادن به موقع وسریع کارهایی که بر عهده ما می گذارند بدون آویزان کردن لب ولوچه وقر زدن

...

مرحله دوم

تعریف کردن از اکس باکس ونام بردن مزایای آن(گرافیکش از کامپیوتر بیشتره وبکم داره ...) 

مرحله سوم

مطرح کردن خواسته ی شما با مقدمه(باباجون حوصلم سر رفته میشه ...)(استفاده ی دوباره ازمرحله ی دوم) 

مرحله چهارم(درصورتی که پدرتان قبول نکرد)

فروختن وسایل بازی ای که دارید. وادعا کردن دادن درصدی از پول اکس باکس (Ps1-ps2-رایانه قدیمی)

توجه                          توجه

اگر این روش جواب نداد در قسمت نظرات مراجعه بکنید تا من با پيام خصوصي  شما راهنمایی لازم را بفرستم. اگر در پيام خصوصي مشكلات براي خريدن ايكس باكس را بنويسيد جوابي نمي گيريد.فقط با نظرات
پاسخ
من همشو امتحان کردم 
یه هفته قهر بودم
یه هفته لب به چیزی نزدمو....

آخرشم برام نخردین
پاسخ
 سپاس شده توسط َیی
باید مادر اول راضی باشه تا پدر رو راضی کنه Confused5B:
پاسخ
حالا اگه بخوایم ps4 بخریم باید چیکار کنیم؟
پاسخ
من نه تنها همه مراحلو انجام دادم(هر کاری کردم.از ظرف شستن تا شستن پرده ها و جازرو زدن و شستن ماشینو شستن فرش ها و طی کشیدن درو دیوار و خریدن نان و درست کردن غذا)به مدت(فاکینگ ۳ماااااه)درضمن معدل دیپلمم ۱۸.۹۲صدم شد ولی وقتی امروز خواستم تیر اخرو بزنم وگفتم میشع لطفا برام پی اس فور پرو بخرین،هر دوتاشون خیلی محکم تکرار میکنم خییلیی محکم گفتن نه مگه بچه ای؟؟فقط بگم ادمین خدا ازت نگذره ک ۳ماه پدر ک سهله جد و آبادم از همه سوراخام اومد بیرون.میدونی معدل دیپلمت۱۸.۹۲باشه باید چقد خودتو جر بدی ک بدستش بیاری؟الان فقط به خودکشی فک میکنم همشم تقصیر توئه .اگه معدلم۱۱میشد و اینهمه زحمت نمیکشیدم حداقل..نم نمیسوخت.۲روزه نخوابیدم.فقط لطفا مطالبتو پاک کن ک بقیه مث من بدبخت نشن خ لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Mohlek
آگهی
بابا ایکس باکس چیه همه رفتن تو کار پی اس 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
بابا اکس باکس و من هر وقت بخوام به پسر عمو می گم میده Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ☪爪尺.山丨几几乇尺☪
ایشالله کار کنه Blush

(30-11-2019، 14:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب خوش شانسی هستی
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
(01-12-2019، 17:07)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله کار کنه Blush

(30-11-2019، 14:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب خوش شانسی هستی

ما اینیمدا از میان هشتا پسر عمو چهارتاش دارن خب اگه بخوام میدن دا Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  سیستم کروز کنترل تطبیق پذیر چگونه کار می کند؟
  ادم ها چگونه به گرگينه تبديل ميششوند همراه با عكس
  چگونه انسان موفقی باشیم..♡
  چگونه بفهمیم کدام سطل زباله برای آشپزخانه مناسب است؟
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  فرهنگ و جامعه » جامعه چگونه بلیط هواپیما مشهد را ارزان بخریم؟
  چگونه معلم خود را اذیت کنیم؟تضمینی 100 در صد -طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان