امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها

(10-12-2019، 22:26)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2019، 22:21)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2019، 21:18)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2019، 21:12)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2019، 20:35)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
این چنین موضوعاتی که میزنید،نیازه یه هماهنگی انجام بدید،چون اینجور موضوعات باید سعی بشه زود به زود اپدیت بشه .
و بهتره اینجور موضوعات به صورت جدا ایجاد بشه چون توی سئو مناسبه،مثلا یه شعر ۵ یا بیشتر بیت داره یه موضوع جدا ایجاد بشه،خودمم اکثرا دل نوشته میذارم،ولی تو موضوع جدا،منم میتونستم یه تاپیک بزنم به اسم دلنوشته شما...
اگه منظورتون شعر های دو سه بیتی هست .. شما استارتش زو بزنید تا بقیه سوق پیدا کنن،وگرنه از این قبیل موضوعات زیاد(شعر های شما،داستان های شماو....) وقتی این موضوعات خالی بمونه ارزشی نداره .

شما تایپیک رو از زباله دان در بیار و انتقال بده به انجمن ادبیات من هم تمام تلاشم رو میکنم تایپیک خالی نمونه سعی میکنم بیشتر شعر های خودم رو توش بزارم  Heart  Heart  Heart

با سپاس....

تاپیک جدید بزنید.
جامع تر و توضیحاتتون رو توش بدید.

چشم ولی چی بگم مدیرانی که اطلاع ندارند دوباره تایپیک رو حذف نکنن؟

مدیریت بخش انجمن ادبیات با بنده است.

با سپاس از مدیریت شما
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
اعتراض به بسته شدن تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=277773&action و انتقال به زباله دان

بدون ذکر دلیل در پاسخ ها

مدیران بررسی کنید

@TRUMP
@SABER
@محمّد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(02-01-2020، 18:11)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراض به بسته شدن تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=277773&action و انتقال به زباله دان

بدون ذکر دلیل در پاسخ ها

مدیران بررسی کنید

@TRUMP
@SABER
@محمّد

مدیریت من به لحاظ مدیریت تاپیک ها محدود به انجمن مذهبی، خبری و مسابقاته. هر مدیر میتونه انجمن هایی رو مدیریت کنه که اسمش روی اون انجمن تو قسمت مدیرا درج شده باشه Smile
مورد داشتیم شخصی اومد پیام خصوصی داد به من گفت موضوعی رو که توی گفت و گو ازاد ایجاد شده بود رو حذف کنم XD
بحث در رابطه با موضوعات کم طرفدار رو میتونین توی گ.آ(گفت و گوی ازاد) داشته باشید و اگه قرار باشه برای هر چیزی یک تاپیک گفت و گوی ازاد زده بشه خیلی زیاد میشه(خیلی خیلی) مثلا من دوست دارم در رابطه با عربی بحث کنم، رفیقم میخواد درباره فرش دستباف بحث کنه، اون یکی درباره برق و... نمیشه که!
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SABER
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=396

این تاپیک رو باز کنید تاپیک به درد بخوری برای مدیران هست میخوام تو این تاپیک یه چیزایی بگم

اگه میشه تاپیکو باز کنید

با سپاس.

@SABER
پاسخ
(04-07-2020، 14:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا حرفم تو اقای قاضی پاک کردی حرفم حق بود بهت خوش نیومد.

اقا صابر چرا هر حرف حقی میزنم پاک میشه بی دلیل اخطار میگیرم کسی پاسخگو نیس ها اقا صابر

توی که میای بهم اخطار میدی حرف های حقمو پاک میکنی اسیاب به نوبت.

فقط اقا صابر جواب بدههههههههه
در رابطه با حذف شدن ارسال:

چند بار توي همين يکساعت اخير به کاربر گفتيد دسمال کش و دسمتال جادويي و... اينجور حرفا،جاش تو انجمن نيست...
+من اخطار ميدم من مدیریت میکنم از منم بايد بپرسي اميدوارم فهميده باشي ، اقاي صابر از ماجرا خبر نداره،اقاي صابرم ماجرا رو از من ميپرسه D:
اینو گفتم تا وقت خودتو نگیری.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
اره میشه شکایت کرد.

اقا میشه ساکت شی یا ساکتت کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، B I N A M ، ρσєѕɪ ، red_Queen ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Sirvan10_a
آگهی
(04-07-2020، 15:02)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میشه شکایت کرد.

ساکتم کردی Blush ..........

کل حرفام توی انتقادات حذف شود واقعا که... Angel

دلیلسم بگید خوبه ممنون مبشم
پاسخ
(04-07-2020، 21:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2020، 15:02)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میشه شکایت کرد.

ساکتم کردی Blush ..........

کل حرفام توی انتقادات حذف شود واقعا که... Angel

دلیلسم بگید خوبه ممنون مبشم
حرف شما مگه با من نبود؟
من می بینم پیام ها رو.
و  پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید.
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، امیر‌حسین ، red_Queen ، Sirvan10_a
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=279678

اقا صابر لطفا اینو برگردونین ممنون متن همراه لینک اهنگ بود که خلاف قوانین بود که لینک برداشته شود و الان متنش موجود فکر نکنم خلاف قوانین باشه. مرسی

@SABER

یه سوال داشتم مگه فقط موضوع های که هیچ راحلی ندارن برای اینکه بمونن نباید حدف بشن اینجور موضوع ها با یه ویرایش راحت و منتقل کردن به بخش متن اهنگ حل میشه.

اشتباه میگم؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
(24-09-2020، 21:47)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=279678

اقا صابر لطفا اینو برگردونین ممنون متن همراه لینک اهنگ بود که خلاف قوانین بود که لینک برداشته شود و الان متنش موجود فکر نکنم خلاف قوانین باشه. مرسی

@SABER

یه سوال داشتم مگه فقط موضوع های که هیچ راحلی ندارن برای اینکه بمونن نباید حدف بشن اینجور موضوع ها با یه ویرایش راحت و منتقل کردن به بخش متن اهنگ حل میشه.

اشتباه میگم؟؟؟
سلام.
شما به عنوان دانلود آهنگ گذاشتید.
اگر در انجمن متن آهنگ و با این عنوان می گذاشتید موردی نداشت. (دانلودش مشکل داره)
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان