امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانم بازیگر به انتشار فیلم غیراخلاقی تهدید شد! +عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم بازیگر به انتشار فیلم غیراخلاقی تهدید شد! +عکس 1

خانم بازیگر به انتشار فیلم غیراخلاقی تهدید شد! +عکس, من که کمتر از گل به مردم واطرافیانمون نگفتیم؟

-گناه من چیه آخه که هنرپیشه شدم؟به کی بدی کردم؟توهین و تهمت کم بود حالا تهدید؟؟طفلک خبر دارم که همکارم ارسلان قاسمی هم با سن کمش این داستانارو داره تحمل میکنه..این عکسم خونه دوست عزیز من آمنه بهرامیه که قربانی اسید پاشی شد.. 

تهدید به انتشار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلمای غیراخلاقی ..عکسای فتوشاپی..اخاذی..این چیزیه که شب عیدی من درگیرشم..و انقدر فشار روحی روم زیاده که اصلا نمیفهمم چطوری با این روحیه دارم کار وزندگی میکنم..جرم من و امثال من چیه؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم بازیگر به انتشار فیلم غیراخلاقی تهدید شد! +عکس 1 تهدید بهنوش بختیاری در اینستاگرام
صورت زیبا و قسمتهایی از دستگاه گوارش و موهای خود ،بینایی وروح و دلشو امید به آیندشو از دست داد..

برادرش افسردگی گرفت و بعد فوت کرد..مادر وپدرش همینطور..گناهش این بود که به یک پسر گفت نه..آیا انسان میتونه چنین کاری بکنه؟؟کجا هستیم؟؟تهدید و اذیت یک دختر مارو به کجا میرسونه؟؟البته به پلیس شکایت کردم..اما روحم آزردس..

همیشه شب عیدا رو ابرا بودم..اما امسال حالم خیلی بده..از مصطفی عبدالهیان عزیزتشکر میکنم که راجع به این جریانات شوم فیلم مستندی ساخته که به زودی وارد بازار میشه..دیدن این فیلما واجبتر از فیلمای دیگس..کمی به بشر بودنمون فکر کنیم..

چه لذتی داره اذیت و آزار دیگران با این تهدیدا و کلمات و..اونم وقتی که اون شخص آزارش به مورچه ای نرسیده..عید وقتیه که ما درست شده باشیم…یاعلی.

منبع:برترینها
خانم بازیگر به انتشار فیلم غیراخلاقی تهدید شد! +عکس 1 
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
Big Grin کدام بازیگر را میپسندید و دوستش دارید ؟؟
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash
  شایعه: جانی دپ بازیگر سریال Addams Family به کارگردانی تیم برتون است
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  بازیگر احتمالی نقش «ملکه میو» در سریال The Witcher مشخص شد
  تاریخ انتشار فیلم Cherry با بازی تام هالند مشخص شد؛ انتشار تصاویر جدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان