امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عصبانیت تتلو از علیرضا جی جی =||| !!!

راست میگه تتلو من یه بار پیش مامانم داشتم اهنگ زد بازی رو برای اولین بار گوش می دادم اب شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
آگهی
(26-03-2015، 14:28)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه تتلو من یه بار پیش مامانم داشتم اهنگ زد بازی رو برای اولین بار گوش می دادم اب شدم

شما بهتره تا چیزیو یه بار گوش نکردی جلو دیگران نزاری...:/

(26-03-2015، 14:23)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 20:25)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 19:22)شیرین بلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه تتلو
حرف هایی که تو آهنگاشون میگن خیلی زشته

اولن اینکه چه حرفایی تو اهنگاشون میزنن به خودشون مربوطه به تتلو هم ربطی نداره با همین اهنگا این همه طرفدار دارن در ضمن خود تتلو اهنگای 2011 مثل چشای وحشی توش یه سری حرفارو زده بود طوری که اگه الان بخوای اون اهنگو دان کنی با فیلتر عزیز مواجه میشی در حالی که اهنگای زدبازی هیچکدوم به جر دیس آجیلی(: فیلتر نیس
مثل اینکه متن رو درست نخوندین :-) 

تتلو هم حق داره چون بعضی از خواننده ها جدا از زدبازی دارن تو سبک پاپ و رپ گند میزنن:-) 

خوب اونوقت اینا گند میزنن موقعیت بقیه خواننده ها خراب میشه:-) 

خب ببین منم اینو قبول دارم ولی تتلو مورد خطابش فقط زدبازیه اگه منظورش همه خواننده هاست پس نباید غیر مستقیم حرف بزنه یا مثل تابستون نشه بگه من البومو یا با پیشرو میخونم یا اعضای زدبازی البته منظورم نه جی جی که تازه اومده و.......این یعنی چی؟؟؟
الان البومو با پیشرو خوند خواست بگه زدبازی در حد من نبود یا یه اختلاف دیگه بین بچه های گروه بندازه؟؟؟
این تتلو رو حرف خودشم پایبند نیس یه روز میگه میخونم یه روز میگه نمیخونم بعد فازش عوض میشه میگه من فوتبالیستم....؟؟؟:/
دیگه قضاوت با خودتون....
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، Black_Man ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، [χσℓσνєѕтєя] ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
باو این خودشیرین داره میترکه از حسودی
واسه همین داره چرت و پرت میگه
پاسخ
 سپاس شده توسط [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، یاسی@_@ ، Mr. Potato Head
برههههههههههههههه بمیره حالم از تتلو بهم میخوره اون هیچ وخ نمیتونه با هنرمنددای واقعی آهنگ بزنه بیرون برا همینه ک زررررررررررررررر میزنه اونم اضافی
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، یاسی@_@
(26-03-2015، 14:23)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 20:25)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 19:22)شیرین بلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه تتلو
حرف هایی که تو آهنگاشون میگن خیلی زشته

اولن اینکه چه حرفایی تو اهنگاشون میزنن به خودشون مربوطه به تتلو هم ربطی نداره با همین اهنگا این همه طرفدار دارن در ضمن خود تتلو اهنگای 2011 مثل چشای وحشی توش یه سری حرفارو زده بود طوری که اگه الان بخوای اون اهنگو دان کنی با فیلتر عزیز مواجه میشی در حالی که اهنگای زدبازی هیچکدوم به جر دیس آجیلی(: فیلتر نیس
مثل اینکه متن رو درست نخوندین :-) 

تتلو هم حق داره چون بعضی از خواننده ها جدا از زدبازی دارن تو سبک پاپ و رپ گند میزنن:-) 

خوب اونوقت اینا گند میزنن موقعیت بقیه خواننده ها خراب میشه:-) 

دوست عزیز ، یکی از کسایی که دارند رپ فارسی رو به گند میکشند خود آقای تتلوئه ... 
تو موزیک هاش در کل ، چهار تا نت از بیت ها رو جا به جا کردن ... 
پرودوسرش میشینه پشت پیانو ، اینم هر چی عشقش میکشه میخونه ... 
حالا گیرم که اردشیر واس خاطر اینا دست گیر شده باشه ؟ به علیرضا چـــه ؟ 
فقط جی جی تو زدبازیه مگه ؟ خصوصا حالا که دیگه با اسم زدبازی فعالیت نمی کنند ... 
بعدم ، اردشیر و جی جی مدت طولانی با هم همکـــآری داشتن ، پس دلیل نمی شه چنین چیزی بگه !
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، Titiw ، یاسی@_@
خواهشا اهنگای جیج رو بزارین
پاسخ
آگهی
(28-03-2015، 1:13)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2015، 14:28)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما بهتره تا چیزیو یه بار گوش نکردی جلو دیگران نزاری...:/

اولا من با مامانم دشواری ندارم دومن اگه یکی این اهنگارو گوش کنه میره دنبال اینکه بفهمه معنی کلمات تو اهنگ چیه و به هزارتا گند کاری کشیده می شه
عصبانیت تتلو از علیرضا جی جی =||| !!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، یاسی@_@
چقد من از این بدم میاد:/
عصبانیت تتلو از علیرضا جی جی =||| !!! 2
پاسخ
تتلو راس میگه خب زدبازی خیلی حرف زشت داره تو اهنگاش
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
تتلو جان شما خودت آرند بی میخونی گند نمیزنی به هیکل رپ و رپرا؟حداقل جی جی رپ کنه تو چی؟
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس
Music استقبال از کنسرت علیرضا قربانی | تمدید «با من بخوان» در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان