امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

50000 نفر از طرفداران وان دایرکشن زین مالیک را در توییـ/تر آنفالو کردند!

پس از اینکهـ زین مالیک اولین سینگل خود را به تنهایی منتشر کرد هزاران نفر از طرفداران وان دایرکشن این عضو قبلی را در توییتر آنفالو کردند. 
او 50000 نفر از طرفداران خود را با انتشار آهنگ I Won’t Mind به همکاری Naughty Boy از دست داد .
این آهنگ در سایت SoundCloud  منتشر شد و سریعاً حذف گردید !
منبعی گفته است که این ترانه در گذشته خوانده شدهاما به طور رسمی در آلبوم FOUR منتشر نشده . 
منبع ما گفت :" این خیلی مهم است که طرفداران بدانند این آهنگ مربوط به فعالیت جدید زین نیست .
اگر به آن گوش دهید متوجه می شوید که متن آن توسط وان دایرکشن نوشته شده و تنها یک ترک برای خداحافظی و پایان کار گروه است که توسط زین خوانده شده
" و اما منبع دیگری از Naughty Boy گفته است که زین و Naughty Boy این آهنگ را نوشته اند و برای آخرین آلبوم وان دایرکشن آن راخوانده اند . 
او گفت :"او برروی آهنگ جدید یا هرچیز دیگری کار نمیکند ، و هیچ نقشه و برنامه ای نیست ، این تنها یک آهنگ بود که سال گذشته برای آلبوم وان دی ضبط شد .
" Naughty Boy لینکی از این آهنگ را به توییتر ارسال کرد و زیر آن عنوان کرد"Naughty Boy  زندگی من را نجات داد . . .
 Zaughty (منظورش زین هست) طلوع خواهد کرد!" (نکتهـ : این متن ارسالی درواقع جوری بوده که Naughty Boy  میخواسته بگه من زین رو نجات دادم و از اون یک فرد جدید موفقتر میسازم) اما ارسالی او بی پاسخ نماند !
لویی تاملینسون در جواب او گفت : 

50000 نفر از طرفداران وان دایرکشن زین مالیک را در توییـ/تر آنفالو کردند! 1

"واو رفیق تو واقعا بی فکری ، جدا چند سالتهـ ؟بزرگ شو"  
Naughty Boy کمی بعد پاسخ داد :
"لویی آرام باش ، من داشتم درباره ی  Louis Walsh صحبت میکردم ، به تاریخ توییت نگاه کن مال سال 2014 هست
"در ادامهـ نوشت :
"وقتی از چیزی کی انجامش نمیدی متنفری ، ذره ای علاقه میتونه خیلی چیزهارو درست کنه ، برای این بودکه من ری توییت کردم ،
زمان میتونه تمام حقیقت رو بیان کنه!" 
کمی بعد لویی در پاسخ او نوشت :"اوه من داشتم دررابطه با ویدئویی که تو ارسال کردی صحبت میکردم ، تو میخواستی طرفداران رو عصبانی کنی!
به هرحال تو موفق بودی ! موفق باشی !
لویی در ادامه نوشت "همیشه درگیر اینم که چیزی که میخوام بگم رو نگم!"اضافه کرد "به هرحال ، عشق بزرگی را تقدیم به همه طرفدارانمان میکنم ،
واقعا ممنونم ، غیرقابل باور بود!
نمیتونم برای اجرای کیپ تاون صبرکنم ،اجرای بزرگی خواهد بود
" در نهایت  Naughty Boy توییت کرد
:"اینجا هیچکس دربرابر دیگری نیست ، طرفداران همه ی مارا پرورش داده اند ، هیچ انتخابی با ما نبوده ، عشق جریان داره ، تنفر به اینجا تعلق نداره"  

منبع سلب دیلی
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ◄مَخصوصِ طرفداران سبکـ | ڪوچـہ بازارے | ►
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
Heart آپارتمان وان دی ها(داستان درباره وان دایرکشن)
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
  انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی پیامی برای طرفداران ایرانی اش منتشر کرد!
Star فکت های وان دایرکشن
Music انجمن موسیقی و دفتر آموزش وزارت ارشاد تفاهم‌نامه امضا کردند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان