امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

پیشنهاد بنده این هست که امکان حذف نام کاربری به همراه تمامی پست ها و تاپیک های فرد رو قرار بدی «عمو صابر». بلاخره یکی مثل من باید بتونه شواهد اتلاف وقت و حماقت هاشو از بین ببره یا نه؟  Big Grin

17
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، امیر‌حسین ، Fake Girl
آگهی
(08-06-2018، 0:30)FARID.SHOMPET نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد بنده این هست که امکان حذف نام کاربری به همراه تمامی پست ها و تاپیک های فرد رو قرار بدی «عمو صابر». بلاخره یکی مثل من باید بتونه ....Big Grin

17
باز تو انجمن ملت یه چیزی یاد می گیرن (علاوه بر تفریح)...
الان ملت وقتشون ده برابر دارن رو تو ایستاگرام و تلگرام می گذرونن آخرشم چیز بدرد بخوری توش نیست خیلی توفیق پیدا کرده آیا!!!  Undecided   Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Fake Girl ، امیر‌حسین ، ÆMÆշЇÑζ ، امیررضا*
اِم سلام.
همونجور که میدونین موضوعات ماورا الطبیعه طرفدارام زیادی دارن ..
پیشنهادم اینه که یه بخشی تحت این عنوان به انجمن اضافه بشه. (:
فکر میکنم قبلا هم این پیشنهاد رو دادم، که تاپیک "حمایت از موجودات فرازمینی" رو معرفی کردند؛ فقط دسترسی به موضوعات توی یه تاپیک سخته، و تاپیک توی انجمن هوا فضا و نجوم قرار داره و برخی موضوعات ماورایی ربطی به این بخش ندارن.
البته گفته شد میتونین برای موضوعاتی که مرتبط نیستن تاپیک جداگونه بزنید، که بخش دقیقی نداره و گاهاً به هیچکدوم از بخش های دیگه هم ارتباطی نداره.
به هر حال، پیشنهاده ..
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Dead Silence ، ÆMÆշЇÑζ
(11-06-2018، 20:01)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِم سلام.
همونجور که میدونین موضوعات ماورا الطبیعه طرفدارام زیادی دارن ..
پیشنهادم اینه که یه بخشی تحت این عنوان به انجمن اضافه بشه. (:
فکر میکنم قبلا هم این پیشنهاد رو دادم، که تاپیک "حمایت از موجودات فرازمینی" رو معرفی کردند؛ فقط دسترسی به موضوعات توی یه تاپیک سخته، و تاپیک توی انجمن هوا فضا و نجوم قرار داره و برخی موضوعات ماورایی ربطی به این بخش ندارن.
البته گفته شد میتونین برای موضوعاتی که مرتبط نیستن تاپیک جداگونه بزنید، که بخش دقیقی نداره و گاهاً به هیچکدوم از بخش های دیگه هم ارتباطی نداره.
به هر حال، پیشنهاده ..

هرچند الان مدیر نیستم فقط صرفا چون خیلی وقت تو اون بخش بودم و کلا از روی تجربه بگم که اضافه کردن بخش ماورائ طبیعه خوبه اما هم باعث پایین اومدن فعالیت بخش دانستنی و نجوم میشه, و هم اینکه برای افرادی که میخوان تازه فعالیتشون رو شروع کنن یا حتی نویسنده های قدیمی یکم سردرگمی ایجاد میشه

چون خیلی وقتا نمیدونن که مثلا موضوعی که راجع به فرازمینی هاست تو کدوم بخش قرار بگیره و اینطوری تاپیک هایی که موضوع مشترک دارن پراکنده تو بخشهای مختلف قرار میگیرن
و اینکه موضوعات ماورائ طبیعه اونقدری که شما فکر میکنید فعالیت توش نیست, فقط یه بخش اضافی خواهد بود که خیلی کم فعالیت توش انجام میشه, دقیقا مثل نجوم
موضوعات ماورائ طبیعه هم به نجوم مربوطه و هم به دانستنی, خود نویسنده باید تشخیص بده که موضوع تاپیکی که داره ایجاد میکنه به کدوم بخش مرتبط تره
درسته قبلا هم گفتم که میتونید برای موضوعاتی که مطالبشون گستردست یا تئوری های مختلفی راجع بهش وجود داره تاپیک جدا بزنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، امیر‌حسین ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
حالا ک انجمن عضواش امده زیر خط فقر اون چترومو بزنید!!!! 
پاسخ
(08-06-2018، 0:30)FARID.SHOMPET نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد بنده این هست که امکان حذف نام کاربری به همراه تمامی پست ها و تاپیک های فرد رو قرار بدی «عمو صابر». بلاخره یکی مثل من باید بتونه شواهد اتلاف وقت و حماقت هاشو از بین ببره یا نه؟  Big Grin

17

بالاخره اون روز ها سپری شد تا این رو الان درک می کنی دیگه -_-  2
یه نگاه به تعداد موضوعات من بکن  Cool
بعدشم احساس نمی کنی داری کم لطفی میکنی ؟  Sad
به قول عموصابر الان ملت وقتشون رو تلگرام اینستا صرف می کنن که ...
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SABER
آگهی
سلام
فکر میکنم وجود یک چتباکس برای کاربران عضو واقعا الزامیه.نمیشه که همش پیام خصوصی فرستاد.
با توجه به این که تو پروفایل ها هم نمیشه پیام گذاشت وجود چت باکس لازم هست.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 236 [/img]
پاسخ
(12-07-2018، 14:31)Zahra_H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
فکر میکنم وجود یک چتباکس برای کاربران عضو واقعا الزامیه.نمیشه که همش پیام خصوصی فرستاد.
با توجه به این که تو پروفایل ها هم نمیشه پیام گذاشت وجود چت باکس لازم هست.

گفتگوی ازاد هست !
چتباکس مدیریتش سخته و همچنین نیازه یکی شب و روز انلاین باشه براش !
و همچنین سرعت انجمن رو پایین میاره !
پاسخ
 سپاس شده توسط Zahra_H
قبلا میشد لیست دوستای کاربرای دیگرو تو پروفایلشون دید.
دوباره اون امکان و اضافه کنید البته اگه میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
(12-07-2018، 17:03)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا میشد لیست دوستای کاربرای دیگرو تو پروفایلشون دید.
دوباره اون امکان و اضافه کنید البته اگه میشه.
افزونش مشکل داره.
دوستان می گن خودکار دوستان رو حذف می کنه!

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان