امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

سلام خسته نباشید 
اولا ی بخشایی اضافه کنین ک راحت بشه استیکر ساخت 
بعد ی چیزی درست کنین ک اگ کسی امتیازش در اون حد رسید بتونه استفاده کنه مثن همین ۲۰ پیام ارسالی برای پیام خصوصی 
وقت پیام های خصوصی خیلی زیاده خواهشا کمش کنین بعد چطور میشه اگ نت کم تری استفاده بشه 
ووووو 
من دوتا موضوع میخوام پیداش نکردم
اول اینکه عکس خود و اتاق شخصی خود
دوم ایدی تلگرام 
اینا قبلا بودن الان نیستن 

خواهشا ی بخشی بزارین ک ۲۴ ساعته بشه سوال و جواب پرسید یا تلگرام یا اینستا بعد لطفا ی پیج اینستا هم بسازید 
یا بخشی ک همه ببینن و مردم هم داستان عکسی ک میخوانو بزارن اگ میخواید من مدیریتش میکنم فقط قبول کنین و مدیر بخواد من همه کاراشو میکنم 
پاسخ
آگهی
(27-08-2017، 16:55)k1.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم ایدی تلگرام 

قابلیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرچ (کلیک)  کردن دیگه تو هر سایتی وجود داره ! 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرچ کنید میاد .

اینم اون دو موضوع :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=231542
پاسخ
(27-08-2017، 18:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2017، 16:55)k1.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم ایدی تلگرام 

قابلیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرچ (کلیک)  کردن دیگه تو هر سایتی وجود داره ! 

سرچ کنید میاد .

اینم اون دو موضوع :

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=231542

مرسی درسته منم سرچ کردم اما پیداش نکردم و خسته شدم 
پاسخ
بی زحمت اگه میشه ویرایش پیام رو توی پیام خصوصی هایی که به دیگران میدیم هم بزارین.....بعضی از غلط املایی ها،خیلی فجیعه....تشکر
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط αԃηєѕ
(01-09-2017، 11:05)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی زحمت اگه میشه ویرایش پیام رو توی پیام خصوصی هایی که به دیگران میدیم هم بزارین.....بعضی از غلط املایی ها،خیلی فجیعه....تشکر

میتونید تو بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیگیری  حذف پیگیری بزنید و دوباره ارسال کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00
تولتیپ ..

@SABER
پاسخ
آگهی
(01-09-2017، 21:27)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولتیپ ..

@SABER
خوب الان این خاصیتش چیه؟
من که متوجه نشدم!
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
(03-09-2017، 1:18)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 21:27)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولتیپ ..

@SABER
خوب الان این خاصیتش چیه؟
من که متوجه نشدم!

وقتی موس میره روی لینکی یا عکسی توضیح میده تو یه کادر قشنگ ..

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2017-09-03-02-50-01.png
پاسخ
کاش زمانی که کسی عضو فلش میشه .

تو پیغام خصوصی که براش ارسال می کنید ذکر کنید که با چند تا ارسال طرف ستاره می گیره ..

مثلا اینکه با ۲۱ ارسال ۱ ستاره

و...

آخه راستش من وقتی عضو شدم واقعا گیج شدم!

تا یه هفته اولم فکر می کردم ستاره یعنی اخطار !!!!!!!!

پاسخ
یه قابلیتی بزارین اونایی که تو لیست سیاه هستن نتونن برای مطالبی ک میزاریم نظر بدن
پیشنهادات 233
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلوفر 2000

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان