امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

وقت بخیر

مدیریت عزیز دلیل پایین امدن ممبر و بازید سایت رو گردن اپ‌ها انداخته و اشاره کردن ب هدر دادن وقت در اینستاگرام و تلگرام
خواستم بگم تاکتیک‌مدیریتی و اشتباهتون هیچ ربطی ب پیشرف دنیا ارتباطات نداره . خیلی موارد هستن قدیمی هستن ولی استفاده میشن و کاربرد دارن ب علت مدیریت درست .... پفک نمکی مثلا جلد همون جلد اولیه ک سال های پیش طراحی شده و قدیمی ولی کیفیت همون کیفیت روز اول
شعور و درک انسان از مفاهیم کامله و قدرت تصمیم گیری هم ک مشخص فردی با اون اوصاف اون زمان سختگیری های زیاد مدیران و غیره باعث مرگ تدریجی فلشخور شد. شاید با کمی لطافت بیشتر برخورد میشد ب اینجاها نمیرسید ک‌فلشخور من زمانی اینجا بودم ک اوج روزا های طلایش بود و بهترین شرایط برای رسیدن ب هدف بزرگترین انجمن کشور میشد.
خواستم یادی کنم از پروژه موفق نویسنده متخصص ک به طرز زیرکانه ای از کاربران برای تولید محتوا و موضوع استفاده کردن جهت پیشرفت سایت و در اخر هم با هزار منت یه اسم رنگی خوشگل بهشون میدادن و در اخر هم بحث مدیریت میشد شرایطش از نامزدی ریاست جمهوری سخت تر بود و در بعضی موارد خاص مدیر میشدن بعد از مدت کوتاهی مهره سوخته میشدن. خیلی روشن و اشکارا مدیران عزیزتون خیلی ادم های لایق و رد صلاحیت میکردن ب دلیل کینه های شخصی بدون در نظر گرفتن صلاحیت فرد.
عوان فریبی کار درستی نبود ک در اون زمان انجام دادید ب لطف دوست عزیزتون پورمن حالا ک ب اینجا رسیدید گردن اپ های اجتماعی نندازید.
شما در عین حال و در زمان مناسب استفاده کامل رو کردید.

و در اخر میخام در خواست کنم به پیشنهادات نگاه نرم تری داشته باشید بلکه همین تغییرات اثر گذار
شد.‌چون اینجا ن فلشخور سابقع ن درک و شعور کاربران از فضای مجازی برای چندین سال قبله..
با نهایت احترام ب مدیریت محترم
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، saba 3 ، Aesthetic
آگهی
(05-02-2019، 5:08)FalleN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت بخیر

مدیریت عزیز دلیل پایین امدن ممبر و بازید سایت رو گردن اپ‌ها انداخته و اشاره کردن ب هدر دادن وقت در اینستاگرام و تلگرام
خواستم بگم تاکتیک‌مدیریتی و اشتباهتون هیچ ربطی ب پیشرف دنیا ارتباطات نداره . خیلی موارد هستن قدیمی هستن ولی استفاده میشن و کاربرد دارن ب علت مدیریت درست .... پفک نمکی مثلا جلد همون جلد اولیه ک سال های پیش طراحی شده و قدیمی ولی کیفیت همون کیفیت روز اول
شعور و درک انسان از مفاهیم کامله و قدرت تصمیم گیری هم ک مشخص فردی با اون اوصاف اون زمان سختگیری های زیاد مدیران و غیره باعث مرگ تدریجی فلشخور شد. شاید با کمی لطافت بیشتر برخورد میشد ب اینجاها نمیرسید ک‌فلشخور من زمانی اینجا بودم ک اوج روزا های طلایش بود و بهترین شرایط برای رسیدن ب هدف بزرگترین انجمن کشور میشد.
خواستم یادی کنم از پروژه موفق نویسنده متخصص ک به طرز زیرکانه ای از کاربران برای تولید محتوا و موضوع استفاده کردن جهت پیشرفت سایت و در اخر هم با هزار منت یه اسم رنگی خوشگل بهشون میدادن و در اخر هم بحث مدیریت میشد شرایطش از نامزدی ریاست جمهوری سخت تر بود و در بعضی موارد خاص مدیر میشدن بعد از مدت کوتاهی مهره سوخته میشدن. خیلی روشن و اشکارا مدیران عزیزتون خیلی ادم های لایق و رد صلاحیت میکردن ب دلیل کینه های شخصی بدون در نظر گرفتن صلاحیت فرد.
عوان فریبی کار درستی نبود ک در اون زمان انجام دادید ب لطف دوست عزیزتون پورمن حالا ک ب اینجا رسیدید گردن اپ های اجتماعی نندازید.

و در اخر میخام در خواست کنم به پیشنهادات نگاه نرم تری داشته باشید بلکه همین تغییرات اثر گذار
شد.‌چون اینجا ن فلشخور سابقع ن درک و شعور کاربران از فضای مجازی برای چندین سال قبله..

سلام!
جای این ارسال در انتقادات است به هر حال مشکلی نیست !

خب ، ن تنها فلشخور بلکه همه‌ی انجمن های (مای بی بی) که من درشون پشتیبان هستم همین مشکل رو دارن و همین دلیل رو عنوان میکنند ! قبلا ۵۰٪ کاربر برای دوستی های محازی و... وارد این انجمن ها میشدند ک برنامه‌های اجتماعی این ۵۰٪ رو پر‌کردن!

۳۰٪ به دلیل بزرگ شدن و درس و دانشگاه و کار و صرف کردن وقت در زندگی واقعی این ۳۰٪ رو پر کردن!

۱۰٪ هم به دلیل تخلف و... بن شدن ، ۱۰٪ هم به دلیل درگیری با مدیریت و...

تو انجمن های پر بازدید شرایط مقام گرفتن از اینجا خیلییی سخت تره ، مطالبت باید بالای ۱۰۰۰ تا باشه فقط...

به هر حا خصومت های شخصی همه جا هست حتی مجلس شورای اسلامی!

یعنی واقعا شکا تکنولوژی رو با پفک نمک مقایسه میکنید؟
یه ماشین قدیمی رو با لکسوس ۲۰۱۹ میتونید مقایسه نه یه پفک نمکی رو با یه سایت یا یه تکنولوژی خب مسلما مردم تو تکنولوژی به سمت پیشرفته ترین میرن ولی توی غذا بیشتر سمت اونی میرن ک بهترین حس رو میده و صنعت غذاییی اونقدرا که فکر کنی پیشرفت نکرده ک چیزای عجیب غریب بخان بسازن !

یاحق !
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، م‍حمّد ، SABER ، امیررضا* ، saba 3 ، Aesthetic
(05-02-2019، 9:13)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2019، 5:08)FalleN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت بخیر

سلام!

خب ، ن تنها فلشخور بلکه همه‌ی انجمن های (مای بی بی) که من درشون پشتیبان هستم همین مشکل رو دارن و همین دلیل رو عنوان میکنند ! قبلا ۵۰٪ کاربر برای دوستی های محازی و... وارد این انجمن ها میشدند ک برنامه‌های اجتماعی این ۵۰٪ رو پر‌کردن!

۳۰٪ به دلیل بزرگ شدن و درس و دانشگاه و کار و صرف کردن وقت در زندگی واقعی این ۳۰٪ رو پر کردن!

تو انجمن های پر بازدید شرایط مقام گرفتن از اینجا خیلییی سخت تره ، مطالبت باید بالای ۱۰۰۰ تا باشه فقط...

یه ماشین قدیمی رو با لکسوس ۲۰۱۹ میتونید مقایسه نه یه پفک نمکی رو با یه سایت یا یه تکنولوژی خب مسلما مردم تو تکنولوژی به سمت پیشرفته ترین میرن ولی توی غذا بیشتر سمت اونی میرن ک بهترین حس رو میده و صنعت غذاییی اونقدرا که فکر کنی پیشرفت نکرده ک چیزای عجیب غریب بخان بسازن !

یاحق !

سلام
نظر شما کاملا متینه برای من
ولی بجا اون همه سخت گیری کلی دعوا های داخل بچه ها پیش امد اگ نرم تر برخورد میشد و نگاه دوستانه تری نسبت ب هم داشتیم اینجا ب این روز در نمیومد
ب نظر من هرچیزی میتونه مشتری ثابت خودشو حفظ کنه با خلاقیت و چیزا دیگ ولی مدیریت اینجا هیچگونه خلاقیتی تو روش مدیریتش اعمال نکرد
اینای ک میگم تو یه زمانی بود ک شما هنوز عضو نبودید دوست عزیز و از خیلی چیزا بی خبرید ک مخاطب من خوب میدونه از چ چیزی صحبت میکنم
پاسخ
(05-02-2019، 11:26)FalleN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2019، 9:13)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت بخیر

سلام!

یاحق !

سلام
نظر شما کاملا متینه برای من
ولی بجا اون همه سخت گیری کلی دعوا های داخل بچه ها پیش امد اگ نرم تر برخورد میشد و نگاه دوستانه تری نسبت ب هم داشتیم اینجا ب این روز در نمیومد
ب نظر من هرچیزی میتونه مشتری ثابت خودشو حفظ کنه با خلاقیت و چیزا دیگ ولی مدیریت اینجا هیچگونه خلاقیتی تو روش مدیریتش اعمال نکرد
اینای ک میگم تو یه زمانی بود ک شما هنوز عضو نبودید دوست عزیز و از خیلی چیزا بی خبرید ک مخاطب من خوب میدونه از چ چیزی صحبت میکنم

رفتار هرکسی ی جوره ، نمیدونم والا !
بله،پیشنهادات جذابی به مدیریت دادیم ولی بنا به سبک شدن جو انجمن و... رد شد !

به هر حال ، خودمم از بسیاری از انجمن ها به دلیل شبکه های اجتماعی کناره گیری کردم !

هیچوقت ظاهری قضاوت نکنید ، این حساب کاربریم برای ۲۰۱۵ هست در صورتی که اولین عضویتم در سال ۲۰۱۲ هست (; پس از همه چیز باخبرم !
پاسخ
(05-02-2019، 5:08)τοxικ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت بخیر

این مشکلات و کینه های شخصی رو نمیشه جلوشو گرفت کلا ...
دلیل افت انجمن هم طبیعتا این نبوده و نیست ...
همون شبکه های اجتماعی و یک سری مشکلات باعث شد
هرچند عموصابر فرصت سوزی زیادی کرد متاسفانه و میتونست الان شرایط متفاوت باشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ÆMÆշЇÑζ ، saba 3 ، Aesthetic
به نظرتون بهتر نیست توی پیغام خصوصی که هنگام ثبت نام فرد به اون ارسال میشه لینک گ.آ فعال براش فرستاده بشه؟
به نظرم میتونه جذاب باشه واسه تازه واردا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، saba 3
آگهی
(20-05-2019، 18:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون بهتر نیست توی پیغام خصوصی که هنگام ثبت نام فرد به اون ارسال میشه لینک گ.آ فعال براش فرستاده بشه؟
به نظرم میتونه جذاب باشه واسه تازه واردا

خوبه ولی چون گ.ا نسخش هی عوض میشه مدیرکل مجبوره لینک گ.ا فعال رو هی تو کنترل پنل مدیرکل تغییر بده که وقت گیره.

اگه برای گ.ا یه انجمن جدا زده میشد ،میشد لینک انجمن گ.ا رو براش فرستاد
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، م‍حمّد ، saba 3
سلام دوستان(:
من تا حدودی با نظر TOXIKموافقم
ببینین من انجمن های زیادی میشناسم که با وجود گذر زمان و بزرگ شدن کاربر های قدیمی و همچنین روی کار آمدن شبکه های اجتماعی رنگارنگی نظیر اینستا گرام همچنان کاربران خود را با تغییر سیاست و بنیان سایت حفظ کردن و این دو دلیل دلایل زیباییست برای پاک کردن صورت مسئله و نپذیرفتن مشکل اصلی البته چند مورد بهتر قبل از ادامه حرفام بگم 
۱.حرفای من کاملا بدون هیچگونه تعصب فکری دارم میگم و بنده با هیچ کس هیچ مشکلی ندارم ولی فکر میکنم اگه عوامل اینجوری شدن انجمن بدونیم شاید بشه ازشون درس بگیریم و با خلاف عملکردن اون بتونیم تا حدودی انجمن به روز های قبل برگردونیم(؛
۲.حرف های من در مورد تیم مدیریت جدید به هیچ وجه نیست که قابل میگم شامل افرادی کاملا دلسوز انجمن هستن که تمام تلاششونو برای برقرار ماندن انجمن به کار میبرند برای مثال چند روز پیش دیدم که یک کاربر تازه عضو شده به گ.ا اومده بود و جالب تر یک کاربر عادی نه یکی از مدیران اومدن و بهشون خوش آمد گفتن.حالا در ادامه میگم این رفتار چه بازخورد مثبتی می‌تونه  به همراه داشته باشهSmile
۳.حرف های من به هیچ وجه به منظور توهین و بی احترامی به آقا صابر نیست که همچون دیدیم که برای برقرار ماندن سایت از هیچ تلاشی دریغ نکردن و اگر هنوز اصلا انجمنی به اسم فلشخور وجود داره به خاطر ایشونه 
دلایلی که میگم در زمانی کادر مدیریت شامل افرادی نالایق و فاقد جنبه بوده را به عنوان نمونه ذکر میکنم(اینا تجربیاتی بود که من در ابتدای عضویت داشتم شاید اگه خیلی از افرادی که دیگه حضور ندارن در انجمن بودن و تجربیاتشان را بیان میکردن موارد بهتری نصیبمان میشد) و در آخر مثالی مشابه عنوان میکنم نتیجه گیری و قضاوت با خودتان Smile
الف)یه پستی بود که الا دقیقا اسمش در خاطرم نیست ولی محتواش این بود که کاربران بیان از خاطراتشون تو انجمن فلش بگن و جالب این بود .که اگه تضویتت بالا ۲۰۱۳بود توسط مدیران گرامی و کاربران قدیمی مورد موخزه قرار می‌گرفتی|:
ب)داستان اسپم اسپمر و اینا که واقعا پدر کاربران در آورد ما می‌گفتیم خوبه اسپم میگرفتن بده اسپم میگرفتن مثبت پست در مورد Armin 2AFMطرف نیومد نظرشو در مورد شخصیت اون طرف بیان می کرد اسپم می گرفتن و حاصل اسپم ها هم که از من بهتر میدنین بن بود :/
به همین برکت خود اون بندگان خدا یا معنی اسپم نمی‌دانستند یا روم به دیوار میدونستن و صرفا جهت انتقام گیری استفاده میکردند البته گفتن خوب بد به یه پست مشخصا اسپم حساب میشه چون با زدن دکمه سپاس و یا نزدنش به هر حال نظر رسانده میشه  ولی دیگه اگه قرار باشه طرف نظرسنجی نگه چرا اصلا بخش نظرات وجود داشت؟:/که باز میگم به همون نتیجه یا  عدم اگهیخود مدیران گرامی قبلی به معنا و مفهوم اسپم و اسپمر پی می‌بریم یا 
..
ج)یادمه اوایل که عضو شده بودم یک درگیری لفظی نچندان خوشایند با یکی از مدیران گرامی داشتم حاصلش چپ افتادنشون با بنده و بد شدن اکثر کاربران اون زمان حالا یا تا الا یا تا برحه زمانی خاصی بود یادم نمیاد چه سالی بود که دقیقا چه حرفی باز به یه مدیر دیگه در گ.ا پیش اومده بود و حاصلش این بود که چند وقت بعد  نکته جالب داستان و دقت کن دیدم یک کاربر تازه عضو شده یعنی تاریخ عضویت دقیقا بعد شاید برای یک روز قبل  اومد و یه سری حرف ناشایست و فحش به من در گ.ا گفت
و تنها عکس العمل من این بود که گفتم چی میگی تو واسه خودت 
و در کسری از ثانیه یکی از مدیران گرامی که دوست اون مدیر مذکوری که باهاشون بحثم شده بود بودن تشریف آوردن به مدت یادم نیست پنج تا هفت روز منو بن فرمودند و در آن زمان هر چی یه سری از کاربران بهشون پیام دادم و گفتن که فلانی این چه حرف بدی زد که شما بنش کردی هیچ حرفی برای گفتن نداشته گف چند روزه دیگه بعد باز میاد زیاد خودتون درگیر نکنید
در)زمانی هم بود که وقتی یکی به مدیریت می‌رسید لامذهب ژست گارد ویژه آمریکا می‌گرفت و حس می کرد به عنوان  مامور ویژه FBI منصوب شده اصلا یهو دیدی یارو طریقه صحبت کردنش عوض میشه و حس می‌کنه چه مسولیت خطیری بهش محول کردن:/و به دلیل اینکه صرفا سعادت حضور در تیم مدیریت و داشته با دیگر کاربران رفتار درستی نداشت
و هر کی هر حرکتی میزد و هر حرفی میزد پدرشو در میآورددر این حد یه زمانی هم بود که بی دلیل عشقی برای خودش بن میکرد کاربران رو بعد یه بهونه ای میآورد و جالب این بود که وقتی میگفتی فلانی چ ا برای این بابت اخطار ندادی جوابی برای گفتن نداشت(:

یه چیز دیگه زمانی مدیرا رو دیگر مدیرا انتخاب میکردن و باعث میشد طرف به شایستگی نگاه نکنه با هر کی رفیقه اونو به آقا صابر پیشنهاد بده و به مدیریت انتصاب کنه

در مجموع می‌خوام بگم در برحه ای از زمان انتخاب مدیران ناشایست و رفتار اشتباه برخی کاربران موجب نیامدن دیگران شده خیلی ها رو میشناسم 
و کم کم که تعداد کاربران محبوب سایت به دلایل موارد فوق کم بشه دیگران هم کمتر میان و یا دیگه نمیان ازدیدگاه منطقی حساب کنی چرا باید ا بیان چیکار کنن بیان به اونا هم توهین شده یا نه توهین هم نه بیان چیکار کنن خیلی ها دیگه سنشون زیاد شده و تنها دلیل اومدنسون یک سری کاربران و دوستان قدیمی بوده که در سایت داشتن در نتیجه دلیلی برای حضورشون نیست و 
دلایل بالا تنها بخش کوچکی از بقول معروف زیر پوست فلشخور بود اینجا خیالی اتفاقات نادرست دیگه ای هم افتاده مثلا در یه برحه ای از زمان یه سری بودن که هر سری رو یکی کلید میکردن و انقد ر به قول معروف مرض می‌ریختند که دیگه نیان
مثال پفک نمکی شاید مثال درستی نباشه اما من یه مثال واضح تردارم 
دوست عزیز شما پا میشی میری یه فروشگاهی و حالا بر فرض این فروشگاه مذکور اجناس خوبی هم داره ولی وقتی شما چند بار میری و میبینی که رفتار
پرسنل و عوامل اون فروشگاه شایسته نیست و به هر دلیلی شاید برخورد نادرست از طرف آنها میشی  دیگه نمیری و اگه یه جا حرفی هم بشه و رفتار و پیشامد های وقوع یافته برای یک دوست یا آشنا بیان کنی اون هم دیگه نمیره 
و برعکس این اتفاق دقیقا در فرو شگاهی با رفتار شایسته پرسنل رخ میده 
به این میگن سیاست جذب مشتری
ولی نکته جالب اینه که فقط جذب مشتری به تنهایی کفایت نمیکنه بلکه نگهداشتن و حفظش هم بسیاررررر مهمه

و یه مشکل دیگه ای هم که داریم اینه که سالها در رونده پستکردن موضوعات دنباله رو یک رونده تکراری و اشتباهی شدیم که ایده های جالب و خوبی در این زمینه میشه بکار بردکه باعث جذب مخاطب میشه که هر چه ایده ها عمیق تر باشه مخاطب با شعور  اجتماعی بالاتربا و بیشتری میشه جذب کرد

که الا دیگه خیلییییی پر حرفی کردم 
در سری های بعد خدمتتون عارض میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، SABER ، امیر‌حسین ، Faust ، Aesthetic ، τοxικ
(21-05-2019، 14:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان(:
ببینین من انجمن های زیادی میشناسم که با وجود گذر زمان و بزرگ شدن کاربر های قدیمی و همچنین روی کار آمدن شبکه های اجتماعی رنگارنگی نظیر اینستا گرام همچنان کاربران خود را با تغییر سیاست و بنیان سایت حفظ کردن و این دو دلیل دلایل زیباییست برای پاک کردن صورت مسئله و نپذیرفتن مشکل اصلی البته چند مورد بهتر قبل از ادامه حرفام بگم 
۱.حرفای من کاملا بدون هیچگونه تعصب فکری دارم میگم و بنده با هیچ کس هیچ مشکلی ندارم ولی فکر میکنم اگه عوامل اینجوری شدن انجمن بدونیم شاید بشه ازشون درس بگیریم و با خلاف عملکردن اون بتونیم تا حدودی انجمن به روز های قبل برگردونیم(؛
۲.حرف های من در مورد تیم مدیریت جدید به هیچ وجه نیست که قابل میگم شامل افرادی کاملا دلسوز انجمن هستن که تمام تلاششونو برای برقرار ماندن انجمن به کار میبرند برای مثال چند روز پیش دیدم که یک کاربر تازه عضو شده به گ.ا اومده بود و جالب تر یک کاربر عادی نه یکی از مدیران اومدن و بهشون خوش آمد گفتن.حالا در ادامه میگم این رفتار چه بازخورد مثبتی می‌تونه  به همراه داشته باشهSmile
.....
سلام. 
ممنون از نظرات کامل شما.

در مورد تخلف مدیران در محروم کردن و یا اخطار دادن، کاربران می تونن به من اطلاع بدن، و من همیشه به این امور رسیدگی می کنم. (می تونید با نام کاربری جدید به من اطلاع بدید)
ولی خیلی کم این کار رو می کنن.

در مورد رد تایید کردن نظرات کاربران بله حق با شماست، دیدم چند باری که در مورد رد تایید کردن اسپم ها زیاده روی شده، و چند بار یاد آوری کردم، الان هم در بخش مدیریت دوباره یادآوری می کنم.  

در مورد روند تکراری موضوعات، فکر می کنم این بیشتر مربوط به سلیقه کاربران باشه.

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، امیر‌حسین ، Aesthetic ، τοxικ
(21-05-2019، 16:14)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2019، 14:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان(:
.....
سلام. 
ممنون از نظرات کامل شما.

در مورد تخلف مدیران در محروم کردن و یا اخطار دادن، کاربران می تونن به من اطلاع بدن، و من همیشه به این امور رسیدگی می کنم. (می تونید با نام کاربری جدید به من اطلاع بدید)
ولی خیلی کم این کار رو می کنن.

در مورد رد تایید کردن نظرات کاربران بله حق با شماست، دیدم چند باری که در مورد رد تایید کردن اسپم ها زیاده روی شده، و چند بار یاد آوری کردم، الان هم در بخش مدیریت دوباره یادآوری می کنم.  

در مورد روند تکراری موضوعات، فکر می کنم این بیشتر مربوط به سلیقه کاربران باشه.

با سپاس.
و بله حق با شماست همیشه در صورت اینجور بن شدن ها بهتره کاربر به شما اطلاع بده ولی زیاد کاربران تازه وارد مثل اون موقع من اطلاع ندارن که در همچین مواقعی چکار باید بکنن
نه منظورم اینه که برای مثال من یک کاربری که بنا به هر دلیلی می‌خوام ارسال پست(موضوع)هام در انجمن بیشتر سه خیلی قشنگ تر و بهتره که اون ارسال هام ارسال هایی باشه که منبعش از سایت ها دیگه مثل نمناک و نمکستان به عنوان مثال نباشه
زیاد دیدم کاربران به همون منظوری که در بالا گفتم پست های سایت ها دیگه کپی کردن
این به ضرر انجمن چون باعث میشه که مطالب سایت تکراری باشه و عملا سایت به عنوان یک سایت زرد به نظر بیاد که به دنبال معذرت می‌خوام به بهترین روشی که بتونم بگم برداشتن بدون اجازه مطالب دیگرانه . 
خیلی بهتر میشد اگه به طریقی به کاربران اعلام میکردیم که تا میتونن مطالب خودشون تهیه کننده

مثلا من می‌خوام در مورد بیوگرافی شخص xمطلبی در سایت منتشر کنم اینکه برم حداقل پنج نوع بیو ازش بخونم و خلاصه و نکات جالبشو بیام اینجا تایپ کنم خیلی قشنگ تره تا اینکه مثلا برم هرچی تو ویکی پدیا کپی پیست کنم اینجا

یا مثلاً اینکه مثل خیلی از سایت های دیگه برای گ.ا هر بیست و چهار ساعت یک بار با بازه های دیگر موضوع انتخاب شه
این باعث میشه که افراد حداقل حرفی برای زدن داشته باشم تا اینکه بیان سلام خداحافظ بگن برن
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SABER ، Aesthetic ، τοxικ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان