امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقام اینترنتی دانشجو از مسئول بداخلاق دانشگاه!

انشجوی کینه جو که با درج مطالب کذب در شبکه‌های اجتماعی با مشخصات یکی از کارکنان دانشگاه سبب هتک حیثیت وی شده بود، دستگیر شد.

به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی؛ رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوي گفت: «خانم جوانی که کارمند یکی از دانشگاه‌های شهر مشهد بود، با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا استان، درخواست رسیدگی به شکایت خود مبنی بر انتشار مطالب کذب توسط فرد یا افرادی ناشناس در فضای سایبری را کرد که در بررسی اظهارات شاکی مشخص شد، فردی ناشناس با ایجاد پروفایلی در شبکه اجتماعی این مطالب کذب و غیرواقعی به نام وی انتشار داده است و این امر موجب به وجود آمدن مشکلاتی برای او شده است.»
«سرهنگ سیدمحسن عرفانی» افزود: «کارشناسان پلیس فتا با شنیدن اظهارات شاکی تحقیقات فنی خود را شروع کرده و با به دست آوردن ادله دیجیتالی موجود فرد متخلف را که از دانشجویان محل کار شاکی بود، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.»

وی افزود: «متهم 17 ساله در بازجویی‌های به عمل آمده با مشاهده ادله موجود به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را از این کار انتقام گیری، در پی بداخلاقی شاکی برای انجام امور اداری عنوان کرد.»
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
منم با یه دختره لج بودم عکسشو درست کردم گذاشتم تو پستام بهم گفت ازم شکایت میکنه ولی خبری ازش نشد:|
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbsdown کتک زدن و شکستن دست خبرنگار توسط حراست دانشگاه +تصویر
  آغاز فعالیت مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۵ شهریور/آماده‌سازی طرح الزام استفاده از ماسک در ا
  نتایج آزمون‌های زبان‌های خارجی دانشگاه آزاد اعلام شد
  انتقام عجیب یک دختر از دوست پسر خیانتکارش ( تصاویر )
  تولید نانو پوشش ضد ویروس کرونا توسط محققان دانشگاه اراک
  چامسکی: ترامپ مسئول مرگ مردم آمریکاست
Heart استاد دانشگاه شیکاگو: مخالف تحریم‌های واشنگتن علیه تهران هستم
  دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور برای مواجهه با پیامدهای کرونا راهکار علمی ارایه کنند
Heart آخرین جزئیات از حمله هکر‌ها به سامانه مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی
Heart چگونگی برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۹- ۹۸ دانشگاه‌ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان