امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست هوش(تصویری)

قدیمی بودن
با هم - ☜ کی میـــــــــگه  عــــــشـــــــــــق یعنــــــــی:
☜ع = علاقــــــــه ➣ ✦♥
☜ ش= شدیــــــد  ➣ ✦♥
☜ ق= قلبـــــــی؟ ➣ ✦♥
☜ شاید عــــــشــــــــق یعنــــــــی:
☜ ع= عمیــــــقتریـــــن➣ ✦♥
☜ ش= شکســـــــت     ➣ ✦♥
☜ ق= قلبــــــی!!!!!    ➣ ✦♥
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
وقتی من شکستم
هیچکس پشتم نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
گربه جلوی سنگا نشسته من پیداش کردم

(23-04-2015، 12:02)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست هوش(تصویری) 2

با دقت به شکل بالا نگاه کنید. آیا می توانید گربه ی داستان ما را بیابید. گرچه مدت زمان این تست، نامحدود است اما هرچه زودتر آن را بیابید، میزان دقت شما و قابلیت تشخیص اشیای کوچک مغزتان بالاتر خواهد بود.
خوب فکر کردی؟ پیداش نکردی؟ پس برو تو لینک زیر مشخص شده گربه کجاست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uplooder.net/img/image/6/ad8b8a04aef1e2a9a997979fd11f7bfd/Pasokh_%5Bwww.ParsVIP.blogsky.com%5D.jpg
خداییش خودت پیداش کردی یا جواب رو نیگاه کردی؟

.2

تست هوش(تصویری) 2
رسشی که در هنگ کنگ و برای امتحان ورودی سال اول راهنمایی طراحی شده بود به سرعت به شهرتی جهانی دست یافت تا جایی که بسیاری از وبسایت ها از جمله وبسایت اقتصادی بیزنس اینسایدر (BusinessInsider) آن را مورد توجه قرار داده اند. در این پرسش خودرویی نشان داده شده که در یکی از پارکینگ ها پارک کرده و از دانش آموزان پرسیده شده تا شماره پارکینگی که خودرو در آن قرار دارد را در پاسخنامه بنویسند. دانش آموزان باید با درنظر گرفتن شماره دیگر پارکینگ ها، شماره پارکینگ مورد نظر را حدس می زدند. اگر شما هم می خواهید سطح دانش ریاضی خود را بسنجید، می توانید تلاش کنید که پاسخ این پرسش را بیابید، البته به خاطر داشته باشید که زمان در نظر گرفته شده برای پاسخ داده به این پرسش تنها ۲۰ ثانیه است !

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ 87 است.ما باید از دید راننده نگاه کنیم یعنی عکس را 180 درجه بچرخانیم:

تست هوش(تصویری) 2

.3
تست هوش(تصویری) 2

ر این تست هوش اگر بتوانید ظرف 3 ثانیه صورت مردی را در میان دانه های قهوه در عکس پیدا کنید، نیم کره راست مغز شما ،بهتر از افراد دیگر پرورش یافته است.اگر بین 3 ثانیه تا یک دقیقه طول بکشد، نیم کره راست مغز شما به صورت عادی پرورش یافته است .اگر بین یک دقیقه تا سه دقیقه طول بکشد یعنی سمت راست مغز شما کند عمل می کند و باید پروتئین بیشتری مصرف کنید.اگر هم بعد از سه دقیقه هنوز نتوانستید آن را پیدا کنید ، پیشنهاد میشود بیشتر به دنبال انجام اینگونه تست ها باشید تا آن بخش از مغزتان قوی تر باشد. .

.
.
.
.
.
.
.
.
.
(صورت 1 دانه است پس به دنبال یک دانه باشید)

تست هوش(تصویری) 2

من پیداش کردم جلوی سنگا نشسته جایزه ام چیه Huh

[img]exo-kpop[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
جواب و خودم گفته بودم ها 
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
فکر کنم گربه پشت تور باشه پشت علفا =//
لینکتم وا نکرد =||
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(02-09-2015، 14:13)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم گربه پشت تور باشه پشت علفا =//
لینکتم وا نکرد =||

مرسی که اطلاع دادی
درست شد
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ماجراهای تصویری زندگی دانشجویی در ایران
Question تست هوش تصویری!!!!!!
  معما تصویری " چند نفرند " 1
Rainbow سوال تصویری ..
Rainbow نـظـرسـنـجــی جدید و جالب......تصویری.....دخترونه و پسرونه هم نداره...همه بیان تو...
  سوال تصویری..
  نقش ویژه و محسوس زنان در زندگی!! (طنز تصویری)
Thumbs Up هم حرف دارم هم سوال!(البته تصویری!)
  حمله ترسناک دایناسور به یک کارمند در شرکت (تصویری) ته وحشت....
  ازدواج متولدین ماه های مختلف(تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان