امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تتوی دست امیر تتلو --> مادرش!

امیر تتلو : خوب ما نقاشیمون تموم شد و دیگه باید بریم زیر سوزن تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 زیر عكس مادرم هم یه پرچم ایران با آرم الله وسطش میزنم كه جالبه خودش توش كاملا یینگ یانگ رعایت شده !! چون پرچم كشورم اینه الان و از وقتى به دنیا اومدم هم همین بوده و دوست دارم همیشه هم همین باشه !! اصلا چه چیزى قشنگتر از اسم الله میتونه باشه وسط پرچم ؟!؟ قبلا هم هرچى بوده به من ربطى نداره اصلا شاید چهارخونه یا گلدار بوده باشه الان مهمه و آینده كه ما فرزندانش باید بسازیم !! گذشته ها گذشته تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 افتخار میكنم به ایرانى بودنم و زنده باد ایران و ایرانى كه با كمترین امكانات بازم بهترینیم تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ❤️ ٦ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1

Amir Tataloo : Yoo hooo تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 mano behroozo chehreye nooranie madaram تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ❤️ khodaya sayeye hameye madararo hefz kon تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 in yeki. RiAzat be niAte salamati va shadabi o javanie madare azizam تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ❤️ elahi amin تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر تتلو : گفتم كه قُل دادم حتى تتوهام هم بهتر باشه از خارجیا و همه رو دارم از اول میزنم !! من پاى همه ى حرفام هستم اونم به شدّت و با قدرت و با غیرت اونم فقط و فقط به عشق شما !!! شاید بازم بخندین اما من تو جام جهانیه ٢٠١٨ حاضر میشم حتى شده با پیراهن تیم ملیه تُركیه اگه تو تیم ملّیه خودمون رام ندن وباز آدم حساب نشم ،اونم بعد این همه زحمت و درد و تمرین !! چون تاحالا هیچ جا به رسمیت بازى نكردم امكان پذیره، زن داداشمم تركیه ایه و آشناهاشم هست فقط باید خیلى خفن شم كه قبولم كنن و اونم باز باعشق و انرژیه شما میشم !!! اما مهم اینه كه به عشق شما و كشورم اینكارو میكنم و همیشه یك ایرانیم و پرچم كشورمم هم رو دستم داره میاد همین الان تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ❤️ تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1
@behrozjonz دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@siyawalton دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@galatasaray

امیر تتلو : فعلا تا اینجا رفتیم جلو ولى هنوز چند ساعت دیگه كار داره تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 یكم انرژى بدین ببینم تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 اینا چون بار دوّمشونه میزنم دردشون بیشتره ولى حقمه !! آدم چیز خوب میخواد باید دردشو بكشه تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 6 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

امیر تتلو : بد خفن میشه این تتو !! همه ریزه كاریاشو زد آقا بهروز اما تركیدم دیگه تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ولى دیگه آخراشه تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 عكس مادره و ارزششو داره !! در ضمن گناه نیست چون من به جایى آسیب نزدم و كاملا حواسم هست و این زخم رو انقدر ازش پرستارى میكنم و درمانش میكنم و پاكیزه نگه میدارمش كه پوستم تا یه هفته ى دیگه سالمه سالم میشه و به حالت عادّیش بر میگرده ! جایى رو كه ناقص نكردمتتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 !! من فقط ریاضت كشیدم و با درد آشنا شدم و قویتر شدم پس هیچ گناهى نكردم ! ما بریم پرچم ایران و بزنیم تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 یكم انرژى بدین تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 !! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

امیر تتلو : بالاخره تموم شد تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 گفتم كه كارى میكنم كه حتى تتوهامم ازشون خفن تر شه فوتبال كه اصلى ترین چیزه و جاى خود داره تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 آقا بهروز خسته نباشى ❤️ تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

امیر تتلو : آقا اولا باز سر این تتو نامردى كردین چون فحش خوارمادرشو قبلا داده بودین و من تتوى جدید نزدم كه همینو درست كردم پس دیگه نباید فحش میدادین !! دوما راجع به عكس دعامون خیلیا كامنت دادن خودتو شبیه پیامبرا درست كردیو این حرفا !! اولا من همچین قصدى ندارم و اون یه عكس سادس فقط از دستام نور اومده یعنى دارم بهتون انرژیه مثبت و عشق میدم !همین! بعدشم این عكسارو من درست نمیكنم كه خودتون درست میكنید !! تازه كسى هم اگه بخواد هرزگاهى خودشو شبیه اماما و پیامبرا درست كنه اصلا هم بد نیست مگه همون فیلم حضرت یوسف رو بازى كردن بد بود ؟!یا این همه فیلماى پیامبرارو بازى میكنن و خودشونو شبیهشون میكنن !!؟ خیلیم قشنگه بعضى وقتا !! حتما باید همه خودمونو شبیه لیدى گاگا كنیم ؟!؟ زشته به قرآن بیاین یكم عوض شیم تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 ❤️ تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 این همه درد كشیدیم عوض تبریك میاین ضد حال میزنین تتوی دست امیر تتلو  --> مادرش! 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@behrozjonz

^___^
خوشگله_-_
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، hasti-a ، طناز79 ، sania. ، Thyme
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان