امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیموریان: خودم شنیدم که قلعه‌نویی گفت رضایت آندو را بدهید تا برود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیموریان: خودم شنیدم که قلعه‌نویی گفت رضایت آندو را بدهید تا برود 1

در ورزشگاه آزادی به ناموس من توهین شد؛
تیموریان: خودم شنیدم که قلعه‌نویی گفت رضایت آندو را بدهید تا برود
برادر بازیکن سابق تیم استقلال می‌گوید که قلعه‌نویی آندو را برای استقلال نمی‌خواسته است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، برادر بازیکن سابق استقلال معتقد است امیر قلعه‌نویی مربی بزرگی است و هنوز دورانش تمام نشده و همچنان می‌تواند به آبی‌پوشان تهران کمک کند.

گفت‌وگوی سرژیک تیموریان را در زیر می‌خوانید:

* گویا در استادیوم‌آزادی و هنگام با تراکتورسازی با هواداران استقلال درگیر شدی؟

من در VIP بودم، یک نفر که سن و سال بالایی هم داشت به خانواده و ناموس ما فحاشی کرد. بعد از 90 دقیقه گفتم بس است، از سنت و سال خودت خجالت بکش. من بعد از 90 دقیقه، فقط یک تذکر دادم.

* به نظرت آندو سزاوار این فحاشی‌ها بود؟

برای چه باشد؟ مگر آندو برای استقلال و هوادارانش کم زحمت کشید؟ آندو یک بازیکن حرفه‌ای است و مربی او را نخواسته و به یک باشگاه دیگر رفته، یعنی او دیگر نباید فوتبال بازی کند؟ او به هر حال باید بازی می‌کرد.

* مطمئنی مربی استقلال او را نخواست؟

خودم در جلسه هیات‌مدیره بودم که قلعه‌نویی گفت رضایت آندو را بدهید برود. کل اعضای هیات‌مدیره هم در جلسه حضور داشتند. حالا باید این‌طور از آندو پذیرایی کنند؟ خدا را شکر این بازی به خیر گذشت و تمام شد. این بازی برای آندو حساسیت خاصی نداشت اما انگار برای آقایان خیلی حساس بود.

* پایان بازی هواداران‌استقلال علیه قلعه‌نویی شعار می‌دادند.فکر می‌کنی دوران امیر تمام شده؟

نمی‌دانم و نمی‌توانم درباره این‌باره نظر بدهم. خودشان و هواداران بهتر می‌دانند اما به نظرم اینکه به مربی فحاشی کنند و بطری آب به او بزنند، کار اشتباهی است. هر چه باشد قلعه‌نویی سرمربی استقلال است و استقلالی‌ هم هست و افتخارات زیادی برای باشگاه آورده است. من اگر نخواهم عوام‌فریبی کنم، باید بگویم این کار هواداران اشتباه بود. به نظرم قلعه‌نویی مربی بزرگی است و دورانش تمام نشده و هنوز می‌تواند به استقلال کمک کند.

* دربی پایتخت را چطور می‌بینی؟

نمی‌دانم در دربی چه پیش می‌آید، فقط امیدوارم نتیجه‌اش به نفع استقلال باشد.

* با تمام این اتفاقات از ته دل می‌خواهی استقلال برنده دربی باشد یا نه؟

بله، از ته دل می‌خواهم. خانواده ما استقلالی است و دوست دارم استقلال دربی را ببرد.

* اگر استقلال بازنده دربی باشد، تراژدی کامل می‌شود. این‌طور نیست؟

امیدوارم این اتفاق نیفتد و اتفاقات‌خوبی برای تیم و باشگاه‌استقلال بیفتد. این دربی برای هواداران حساسیت خاصی دارد، چون این بازی جدا از لیگ است و با این برد می‌توانند دل هواداران را شاد کنند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  رسانه یونانی: مجید حسینی حاضر است با نیم میلیون یورو به آاِک برود
  علیزاده: تعهد قلعه‌نویی خیال بازیکنان را راحت می‌کند
  بیرانوند: هیچ وقت به توانایی‌های خودم شک نکردم
  سردار ازمون باید از زنیت برود
  فریاد طارمی؛ بازی بدهید، گل می‌زنم!
  پیام جدید استوکس به پرسپولیسی‌ها: نمی‌آیم اما باید پولم را بدهید
  چرا فدراسیون فوتبال به «عمومی غیردولتی» بودن رضایت داد؟
  باسابقه‌ترین مربی‌های تاریخ لیگ برتر/ قلعه‌نویی در صدر
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان