امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فـرهنگ فـلـشـ3ـخـوری (ویژه گفتگوی آزاد)-صـ5ــ-

به نظرم باید این موضوع مهم بشه درست مثل قوانین انجمن ( .. ) !

مرسی اهورا

+به امضام لینک تایپیکتو اضافه میکنم ..
فـرهنگ فـلـشـ3ـخـوری (ویژه گفتگوی آزاد)-صـ5ــ- 2
 سپاس شده توسط PISHY ، ×ThundeRBolT× ، Berserk ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، هلی ، || Mιѕѕ α.η.т || ، tyjtfhdhr ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Ֆℋ£¥∂α ، Spell † ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ✘Nina✘ ، мoвιɴα т ، eɴιɢмαтιc ، Interstellar ، _Lσѕт_ ، Medusa
آگهی
وآقعا درمورد اون تآیپیک عکس از خود و اتآق شخصی رآس گفتی|:

اولین بـآر کهـ اون تآیپیکو دیدم آخرین ارسآلاش درمورد سیگـآر بود=|

یـآدم نی فک کنم یکی عکس خودشُ بآ سیگآر گذاشتهـ بود بعد دونفر اومده بودن زیرش سیگآر خوب معرفی میکردن |:
 سپاس شده توسط Navisa. ، Interstellar ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، هلی ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Nυмв ، I r A n ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Spell † ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ✘Nina✘ ، _Lσѕт_ ، Medusa
چیز خوبی بود ..

ولی باید بین مدیر ها هم این رعایت بشه !

تا کاربران

._.
 سپاس شده توسط I r A n ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Berserk ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، Spell † ، || Mιѕѕ α.η.т || ، _Lσѕт_ ، Medusa
چـه  توی دنیای مجـازی و چه دنیـای واقعی ..

بهتر اینه که در مقابل رفتار دیگران چه درست یا نادرست سکوت کنیم ..

فرهنگ هر کس متناسب با شخصیتشه ( حالا چه اون فرد خوب باشه یا بد )و این درست نیست که بیایم یه سری فرهنگ و لیست کنیم و بازگو کنیم .

یه چیزی برای دیگران ارزش محسوب میشه که برای ما خب نه محسوب نمیشه

به این فکر کنید که شاید یه سری از فرهنگای خودمون هم نادرست باشه ..

مرسی بابت تاپیک ..
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط an idiot ، First Star ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، MONA-GH ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، Berserk ، мoвιɴα т ، Spell † ، Faust ، ραяα∂ιѕє- ، r.hadis ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ✘Nina✘ ، _Lσѕт_ ، Medusa ، Rioter
عکس از هر چیزی به جز خودتان همش شوخی بود این اهورا بزرگش کرده ._.
 سپاس شده توسط Titiw ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، MONA-GH ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، Mïņ̃†êR ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Spell † ، Faust ، Berserk ، ραяα∂ιѕє- ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ✘Nina✘ ، _Lσѕт_ ، Medusa
(14-05-2015، 20:52)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـه  توی دنیای مجـازی و چه دنیـای واقعی ..

بهتر اینه که در مقابل رفتار دیگران چه درست یا نادرست سکوت کنیم ..

فرهنگ هر کس متناسب با شخصیتشه ( حالا چه اون فرد خوب باشه یا بد )و این درست نیست که بیایم یه سری فرهنگ و لیست کنیم و بازگو کنیم .

یه چیزی برای دیگران ارزش محسوب میشه که برای ما خب نه محسوب نمیشه

به این فکر کنید که شاید یه سری از فرهنگای خودمون هم نادرست باشه ..

مرسی بابت تاپیک ..
بله اینم ی نظریست ولی اگه بخوایم در مقابل هررفتاری سکوت کنیم و اونو ارزش بدونیم ک دیگه هرج و مرج میشه(:
طرف میاد ب من تو این سایت توهین میکنه من ب عنوان مدیر بش چیزی نمیگم..
ولی نمیتونم کلا سکوت کنم اینجوری اون طرف فکر میکنه قادره هرکاری بخواد انجام بده..
گرچه با این حرفامم تاثیری روش نداره ولی ممکنه بقیه یاد بگیرن طرز دید ما به این افراد چ جوریه..
سکوت همیشه جایز نیست..
ممنون بابت انتقاد..

(14-05-2015، 21:25)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس از هر چیزی به جز خودتان همش شوخی بود این اهورا بزرگش کرده ._.

شوخی کردم اون قسمتو._.
 سپاس شده توسط Titiw ، Mason ، an idiot ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، PISHY ، MONA-GH ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، Spell † ، Berserk ، r.hadis ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، _Lσѕт_ ، Medusa
آگهی
از این تاپیک یه چیز دستت میاد .-.
اسامی بیکارای فلش که در راسشون اهورا قرار داره .-.
 سپاس شده توسط Titiw ، an idiot ، tyjtfhdhr ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Berserk ، Roxanna ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Spell † ، Faust ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ραяα∂ιѕє- ، ✘Nina✘ ، _Lσѕт_ ، Medusa ، Son of anarchy ، ×↗ مُرבِهـ متـפَـرِّڪ ↙ ×
فرهنگ فلشخوری زیاد مهم نیس .. فرهنگ واقعی اول,, درس شد بعد مجازی و بعد فلشخوری ! 

اول .. این چ سایتیه ؟! اگه بازیه .. چرا انجمنش هیچ ربطی نداره ب بازی ؟:| 2 قسمت بازی زدید ک خیلی توجه کمی میشه بش .. حتی مدیریم نداره ک فقط ب اون بخش برسه :|ولی بجاش گفت و گو ازاد .. اگه سایته بازیه از همون اول تخصصی باید رو بازی کار میکردید..نه رو با اسم نفر قبلیت ی اسم بساز :| صندلی داغ و..البته این اصن ربطی ب فرهنگ نداشت ولی تو دلم مونده بود D:

اصلاتم ک یکی بودن xD از اصل 2 ب بعد همش در مورد ی موضوع عزیز D;

اصل 2 عقاید .. واقن نمیشه ب ی سری عقاید احترام گذاشت چون غاطه .. اشتباهه .. حالا درمورد شاهین و تتلو و غیره حرف نمیزنم .. بقیه ی عقاید ک جدی ترن .. من نمیتونم جلو ی سری عقاید غلط ساکت بشینم .. طرف قبول نکرد ک اشتباهه خودش میدونه :| والا ..

عاشق اصل 2 ام قسمت عکس .. اصن ی عمره ملت دارن از هرچیزی جز خودشون عکس میزارن .. نقاشی های هنرمندای من سر کلاس xD

بعضی از مدیرام ک .. منم میتونم ی اک بسازم روزی 50 تا تاپیک بزنم مدیر شم :|

ولی بعضیا دگ .. من نمیتونم ی اک بسازم مدیر شم از راه اونا :| ب اینا باید احترام گذاشت !

قسمت نون قرض دادن اینا .. از ایام قدیم .. ادمای اینجا عادت داشتن یکی رو بفرستن کلن بره .. کلننن :| طرف میرفتا ینی :| خدا کنه با این تاپیک یکم آدم شن .. حالا برفرض ی دختر با چن نفر بوده ن ب صورت همزمان این واقن نامردیه :| یا ی پسر اینم ن ب صورت همزمان :| ولی اهورا با یکی بوده .. بعد کات کرده با یکی دگ .. خب دلیل نمیشه اون دختر بیاد بره چرت و پرت بگه اهورا بره پیداش نشه دگ .. آدم شید :| (اهورا مثاله DWink

(14-05-2015، 12:09)×↗ مُرבِهـ متـפَـرِّڪ ↙ × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم رمزه پروفایله قبلی یادم رفته مجبور شدم یه پروفایل بسازم البته میتونستم به پایه مدیر بیفتم ولی خوب بــــــــــــــــــــــــی منت پروفایل سآختم
من ب پای ی مدیر فتادم :| اخرش نمیدونم چی شد ی چی سادع گفتم دگ ج نداد :| حالا قرار بود تا ربع ساعت بدش رمز اک و بده آآ !
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، Spell † ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mohammad 77 ، Berserk ، мoвιɴα т ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، _Lσѕт_ ، Titiw
(15-05-2015، 1:12)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ فلشخوری زیاد مهم نیس .. فرهنگ واقعی اول,, درس شد بعد مجازی و بعد فلشخوری ! 

اول .. این چ سایتیه ؟! اگه بازیه .. چرا انجمنش هیچ ربطی نداره ب بازی ؟:| 2 قسمت بازی زدید ک خیلی توجه کمی میشه بش .. حتی مدیریم نداره ک فقط ب اون بخش برسه :|ولی بجاش گفت و گو ازاد .. اگه سایته بازیه از همون اول تخصصی باید رو بازی کار میکردید..نه رو با اسم نفر قبلیت ی اسم بساز :| صندلی داغ و..البته این اصن ربطی ب فرهنگ نداشت ولی تو دلم مونده بود D:
کی گفته انجمن یه سآیت بآید حتما بآ محتوآی سآیت یکی بآشه (..*) ؟!
بنظت چرآ فلش جزو یکی از پر بازدید ترین سآیتآی ایرآنه >.< ؟!
چون تو انجمنش همه چی هست ._.
اگه فقط انجمن مربوط به بآزی بود انقد بآزدید و کآربر نداش D:
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، saeedrajabzade ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mïņ̃†êR ، Interstellar ، I r A n ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، _Lσѕт_ ، Medusa ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(16-05-2015، 13:47)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2015، 1:12)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته انجمن یه سآیت بآید حتما بآ محتوآی سآیت یکی بآشه (..*) ؟!
بنظت چرآ فلش جزو یکی از پر بازدید ترین سآیتآی ایرآنه >.< ؟!
چون تو انجمنش همه چی هست ._.
اگه فقط انجمن مربوط به بآزی بود انقد بآزدید و کآربر نداش D:

ب خاطر سایت بازیشه:|
یوزرا سرچ میکنن بازی انلاین
اولین ساتی ک میاد اینجاست وارد سایت بازی میشن خود ب خود تحریک میشن ک ب انجمن هم سر بزنن
الان برو سرچ کن تاریخ فک کنم انجمن تاریخ فلشخور رو تو صفحه 15 20 پیدا کنی:|
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، I r A n ، Berserk ، ✘Nina✘ ، _Lσѕт_ ، Medusa ، girl of chaos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان