امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×طرفداران مهراد هیدن×

ســـــــــلامــ

اینجا ماله طرفداران زدبازی و از همه مهمتر مهراد هیدن هستش

اخبار و موزیک ویدیو عکس از این اسطوره گذاشته میشود!

چند تا عکس از مهراد هیدن

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

×طرفداران مهراد هیدن× 1

آهگهای مهراد هیدن

آهنگ های که مهراد در آنها هنرنمایی کردند عبارتند از: دیس آجیلی، مهمونی، کل کل، آهنگامون خداس، پارتی، از خزر تا خلیج فارس، دیس فینچر، عروسک، آماده باش، بی حس، تابستون کوتاه،خط من، شهر تاریک، زندگی منه، زمین صافه، چونکه دیوونتم، کوچه، ایرونی ال. ای، کوکولی کو؟،دروباز کن،تلفات جنگ، داستان ما، مثل من، پدر من بد منو نگاه میکنه، بخند مصنوعی، تازه شروعه زندگیمونه، ساعت وایسه، لی لی حوضک ،اُبی و پس چی شد؟

آلبوم های مهراد

وی در آهتگهای تهران مال منه، چرا بدی، نباید وایسیم، مرسی کلی، نکنی باور، سیگار صورتی، دلم تنگ شده، منتظر موندن کاریه که … در آلبوم زاخارنامه نیز میخواند.

×طرفداران مهراد هیدن× 1
×طرفداران مهراد هیدن× 1
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh.b.m ، dokhi khoooooooobi ، nila-pak ، mehradhidden ، dokhi khooooobi
آگهی
نام: مهراد مستوفی راد محل تولد: تهران تاریخ تولد: 1364/9/24 قد: ۱۷۶ وزن: ۶۵کیلوگرم رنگ مورد علاقه: نیلی ، رنگین کمان! نوشیدنی مورد علاقه: قهوه، مشروب چیزهای مورد علاقه: شام،موزیک،زمین،درخت،قهوه،بازیگری،کارتون،تیر اندازی،پول،دختر،فضا، ورزش (کنگ فو و آی کیدو) ضمنا استقلالی هم هست مهرداد خواننده اصلی گروه است که علاوه بر رپ از سبک Hook در کارهایش استفاده می کند.پسری با ادب که تو اهنگها زیاد فحش نمیده.مهرداد و علیرضا جی جی آهنگسازان گروه هستند.او در گروه، گیتار،جاز و پیانو می نوازد.مهراد با صدای سختی که در رپخوانی دارد.او یکی از مشهور ترین صداها در سبک hip-hop را داراست. مهراد در زمینه آهنگسازی و نوشتن تکست رپ هنر فوق العاده ای دارد ،همچنین صدای قابل انعطاف او باعث شده که مهراد در هیچکدام از آهنگهایش بایک استایل ظاهر نشود و تغییر در سبک یکی از ویژگی های اوست،و در بین طرفدارانش به “استاد” معروف شده است . آهنگهای مهراد آهنگ های که مهراد در آنها هنرنمایی کردند عبارتند از: دیس آجیلی، مهمونی، کل کل، آهنگامون خداس، پارتی، از خزر تا خلیج فارس، دیس فینچر، عروسک، آماده باش، بی حس، تابستون کوتاه،خط من، شهر تاریک، زندگی منه، زمین صافه، چونکه دیوونتم، کوچه، ایرونی ال. ای، کوکولی کو؟،دروباز کن، تلفات جنگ، داستان ما، مثل من، پدر من بد منو نگاه میکنه، بخند مصنوعی، تازه شروعه زندگیمونه، ساعت وایسه، لی لی حوضک ،اُبی و پس چی شد؟ آلبوم وی در آهتگهای تهران مال منه، چرا بدی، نباید وایسیم، مرسی کلی، نکنی باور، سیگار صورتی، دلم تنگ شده، منتظر موندن کاریه که … در آلبوم زاخارنامه نیز میخواند.
HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
×طرفداران مهراد هیدن× 1
×طرفداران مهراد هیدن× 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dokhi khoooooooobi
iInstagram.com/mehradhiddenofficial اینـــستــــاگرام مهراد هــیــدن

----------------------------------------------------------

1_ سایت "سرمایه" با مدیریت مهراد هیدن راه اندازی شد.

لینک سایت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sarmaaye.com

2_اینم سایت رسمی زدبازی که شما میتونید همه ی خبر ها  رو توی این سایت مشاهده کنید.

البته این سایت فیلتر هست!!

لینک سایت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.zedbaziband.com
×طرفداران مهراد هیدن× 1
پاسخ
من کپیه این گیتار تو دستشو داشتم :|
الان ولی مدل کورت دارم
پاسخ
صداش خیلی خوبه هیدن
?What's the point
پاسخ
آگهی
شما دیگه امار تمام اینارو دارین
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ◄مَخصوصِ طرفداران سبکـ | ڪوچـہ بازارے | ►
  مخصوص عاشقای مهراد جم و مسیح ارش
  افشاگری دنیا جهانبخت از رابطه اش با مهراد جم !
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی پیامی برای طرفداران ایرانی اش منتشر کرد!
  یادداشت های یک هیپ هاپیه واقعی:)برای طرفداران خودِ هیپ هاپ
  موزیک ویدیو نپرس از صادق ( ويژه طرفداران كآغذ )
  حمله طرفداران تتلو به صفحه اینستاگرام ژوله
  تفسیر آهنگ " لومپن" از مهراد هیدن و زخمی
Music تاریخ انتشار آهنگ جدید مهراد هیدن مشخص شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان