امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی کیم هیون جونگ+عکس

کیم هیون جونگ (به کره‌ای:김현중 به هانجا: 金賢重) (زاده ۶ ژوئن ۱۹۸۶ - سئول) بازیگر، مدل، خواننده و رهبر گروه پرطرفدار SS501 در کره جنوبی است.

او شهرت و محبوبیت خود در کره و حتی در آسیا را مدیون ایفای نقش جیهو در سریال پسران فراتر از گل‌ها می‌داند . او پیش از بازی در این سریال، به ایفای نقش در سریال‌های دیگری چون هتل دار پرداخته بود ، ولی هرگز نتوانسته بود خود را به عنوان یکی از بازیگران مطرح سینما و سریال کره معرفی کند.

اما پس از بازی در نقش جیهویِ سریال پسران فراتر از گل‌ها، او تبدیل به یکی از بازیگران مطرح کره شد به طوری که امروزه بسیاری از نقشهای اول مرد در ابتدا به او معرفی می‌شود .

هیون جونگ در سال ۲۰۰۵ به عنوان اولین عضو گروه ss501 معرفی شد .پس از پیوستن چهار عضو دیگر گروه ss501 ، اولین آلبومشان در سال ۲۰۰۶ منتشر شد که با استقبال فراوانی مواجه گشت . هیون جونگ به دلیل مدیریت بسیار قوی در گروه توانست هر سال نامزد دریافت بهترین لیدر سال باشد .

با فروپاشی این گروه در سال ۲۰۱۰ اعضای گروه هر کدام فعالیت‌های جداگانه‌ای را شروع کردند اما در اواخر سال ۲۰۱۱ یک کمپانی موسیقی در کره با اعضای گروه قرارداد جدیدی امضا کرد و گفته می‌شود در نیم سال اول ۲۰۱۲ آلبوم جدید گروه ss501 روانه بازار خواهد شد . وی در سال ۲۰۱۰ در سریال بوسه شیطانی به ایفای نقش پرداخت . این سریال گرچه در کره با استقبال زیادی مواجه نبود اما فروش و استقبال باور نکردنی در سطح آسیا داشت . هیون در مراسم افتتاحیه المپیک آسیایی ۲۰۱۰ چین به عنوان تنها نماینده از خوانندگان کره به مراسم دعوت شد و آهنگی را به نام sunshine again اجرا کرد .

نام اصلی کیم هیون-سونگ
زادروز ۶ ژوئن ۱۹۸۶(۱۹۸۶-06-0۶) ‏(۲۶ سال)
سئول، کره جنوبی
اهل کشور  کره جنوبی
سبک‌ها پاپ، دنس، آر اند بی
کار(ها) خواننده، بازیگر، مدل، رقاص
ساز(ها) گیتار، بیس، پیانو، درامز، ویولن
مدت کار ۲۰۰۵- تاکنون
عضو گروه SS501

فیلم ها:
2005: Nonstop – ep 208 -MBC
2005: Can Love Be Refilled? – KBS2 sitcom
2006: Pi Story – voice
2007: Hotelier – with SS501 cameo ep 7 -TV Arashi
2008: Spotlight – with SS501 cameo -MBC
2008: We Got Married – ep 9 to 38 -MBC
2009: Boys Over Flowers – as Yoon Ji Hoo -KBS2
2009: Samsung Anycall Haptic Mission with F4 and Som Dam-Bi
2009: Family Outing – guest ep 64–65 -SBS
2010: Playful Kiss – as Baek Seung Jo -MBC
2011: Running Man – guest ep 46–47 -SBS
2011: Dream High – cameo ep 1 -KBS2

البوم ها:
2008 – Digital Single Thank You
2011 – 1st mini album Break Down
2011 – 2nd mini album Lucky
2011 - Digital Single Marry You/ Marry Me

عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی کیم هیون جونگ+عکس 1
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط BaDbAkHt ، banikarim ، علی جوکر1 ، ÐeaÐ GiЯl ، L.A.78 ، Nazanin501 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، مهراسا+13 ، ..WonDerfull.. ، KATARA ، pink♥angel ، gh@z@le♥ ، خانم خلاق ، دخمل کره ای ، ✓SHINE AGAIN✓ ، nazi.exo ، sober
آگهی
چون عکسها فیلتره من خودم چند تا ازش عکس میذارم
لطفا از اپلود سنتر مطمئن آپ کنید
یه نمونه مثل این آپلود سنتر:http://www.niloblog.com/files/index.php

اینم عکس های کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501
این عکسه گروهش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم چند تا عکس از خودش:
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط BaDbAkHt ، ..WonDerfull.. ، pink♥angel ، gh@z@le♥ ، نیلوفر 2000 ، sober
افرین اسمشو به کره ای درست نوشتیSmileBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط هیون جونگ
کلا دوسش دارم ....
من کیو دوست ندارم؟مسئله این است!ولی همشون عشقن
HeartHeartHeart
عاشق زندگی
والبته
.
.
.
U.KISSHeart
پاسخ
من هیون رو دوست ندارم عاشقشم
یه چیزی اونورتر
HeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
شخصییتش تو فیلم f4مثل شخصییت واقعیه من میمونه
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
آگهی
خیلی عالییه در هر صورتتت عشقه
پاسخ
Smile)))
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان