امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر

مردی مقابل گل فروشی ایستاده بودومی خواست دسته گلی برای مادرش که در شهردیگری بودسفارش دهد تابرای او بفرستد.
وقتی از گل فروشی خارج شد دختری رادید که روی جدول خیابان نشسته بود وهق هق گریه می کرد مردنزدیک دختررفت واز اوپرسید:دخترخوب چراگریه می کنی؟
دختردرحالی که گریه می کرد گفت:می خواستم برای مادرم یک شاخه گل رز بخرم ولی فقط 75سنت دارم درحالی که گل رز 2دلار میشود.مردلبخندی زدوگفت بامن بیا من برای تو یک شاخه گل قشنگ می خرم.
وقتی از گل فروشی خارج میشدند مردبه دختر گفت:مادرت کجاست؟می خواهم تورابرسانم.دختردست مرد را گرفت وگفت :انجاوبه قبرستان ان طرف خیابان اشاره کرد.مرداورابه قبرستان بردودخترروی یک قبرتازه نشستو گل راانجا گزاشت.مرددلش گرفت طاقت نیاورد به گل فروشی برگشت دسته گل راگرفتو200مایل رانندگی کردتا خودش دسته گل رابه مادرش بدهد.
بهتون پیشنهاد می کنم کتاب عشق بدون قید وشرط را بخوانید
سپاس فراموش نشه
[/size]
یكی از فرماندهان خارجی به كورش كبیر گفت: ایرانیان برای پول میجنگند ولی ما برای شرافت،كورش در جوابش گفت:هر كسی برای نداشته هایش می جنگد[color=#FF0000]مادر 1
پاسخ
 سپاس شده توسط saraaslani ، Moji Viper ، فری جون ، MissLone ، orkideh ، سایه 72 ، یاسی@_@
آگهی
واقعا زیبا بود مرسی
گاهی دلم برای خودم تنگ میشه....
گاهی دلم برای باور های گذشته ام تنگ میشه......
گاهی دلم برای پاکی های کودکانه ی قلبم تنگ میشه......
گاهی ارزو میکنم ای کاش دلی نبود:
تا تنگ بشه...
تا خسته بشه.....
تا بشکنه....
پاسخ
 سپاس شده توسط giti20
ممنون
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
 سپاس شده توسط giti20
مرسی قبلا هم خونده بودمش(+سپاس) Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinDodgyAngelAngelAngelAngelAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط giti20

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان