امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی 41 ساله که شبیه دختری 14 ساله است!!

ژانگ تینگژوان نام این دختر یا بهتر بگوییم زن تایوانی است که از سن خود بسیار کوچک تر بنظر میرسد . این خانم که 41 سال سن دارد مادر دو فرزند است در حالی که در کنار فرزندش است همانند خواهر و برادر به چشم میآیند. این مادر 41 ساله ظاهری همانند دختر های 14 ساله دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنی 41 ساله که شبیه دختری 14 ساله است!! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط WARLAIK POURIYA ، صدف 2014 ، spark T ، ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲ ، خوشگل خانوووم ، PISHY ، ویداااااااااااااااا ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Mᴏsᴇs ، مهدیه 13 ، Shervin_ST ، *jegar ، IM JUST TIRED ، sandi ، فاطمه2013 ، bieber fan ، nazi.exo ، Sanita.p ، Cigarettes.at.daybreak ، آرالیا ، naznin m 77 ، عاطی جوجو ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، yeganeh nouri ، ★★★melika★★★ ، دریای بی موج ، ✘Nina✘ ، زینب رهبر ، ♪neGar♪ ، Ranger* ، ژوللی ، ♥zed bazi♥ ، AعطریناA ، آویـــسـا ، dokhi khoooooooobi ، asal ^___^ ، rezaak ، somone ، اقیانوس اشک ها ، roza 650 ، Modern Thinking ، mahya . m ، ◄Iяαи► ، سانیکا ، T@NNAZ ، lackyguy ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، adminSurd Girl # ، نگیــــــــــــن ، KING ERFAN ╬ ، FARID.SHOMPET ، تینا45 ، Hanie...... ، serpent ، SANY ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، sina.mo ، shawkila ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Apathetic ، عسل شیطون ، saba 3 ، باران20 ، نفس♥♥♥ ، farnam22 ، فاطما تیر انداز ، Amir*1377* ، karolin ، DAZZLING BOY ، majid001 ، mahsa._.abd ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، مگنالیا ، 0سعید0 ، باران 8 ، هیوا1 ، sober ، نیلوفر 2000 ، Cute+Girl ، TM.M78 ، هدیه 20 ، @پوریا@ ، artan.az ، omidkaqaz ، ...Maryam... ، zahrazia ، # αпGεʟ ، *_* ، طهورا84 ، parmida11 ، tidaaa ، 4amir4 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، mobin@ ، vampire whs ، anable ، Roxana15 ، *Ramesh* ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، ✘PETER✘ ، رزایتا ، ѕтяong ، why lie ، ოօჩἶ ، sama00 ، Aesthetic
آگهی
خوش بحالش دیرپیرمیشه ...
پاسخ
یاابوالفضل
شیک ترین پسر
پاسخ
ای وای بر من
من رفتم بمیرم کی با من میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، fatemekh798
(25-05-2015، 13:07)خوشگل خانوووم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای بر من

من میام بریم Confused Confused
هــــــــی غریبه...!
سرش داد نـــــزن...!
بـــــــاهاش قهـــــرنکن...!
دوسش داشتــــــه بـــاش...!
اخـــــــــه اون بخــــــاطرتـــــــو...
منــــــــوفراموش کــــــــرده....
هــــــــhehـــــــه ......

×××!!!!××××

☜↺مـــــن اگـــه حــالـــــم بـــدِ
اگــــه راهـــــــم کــــــج↻ِ
↺اگـــه فشـــارم همیشــه رو صَــدهِ
اگــه تـــا حــرفــ میـــزنـــے میگــــم خفـــه↻
↺اگــه بــد دهنمـــو حــرفــــام بـــــــدِ
ولـــــــــــے تـــــــــــو↻
↺جــون مــادرتــــ تــــو گیــــر نـــــــده
همینجـــوری هــم افتــادم
تــــــو هُلــــــم نــــده↻☞

http://barani-bad.blogfa.com
پاسخ
(06-06-2015، 12:24)bari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2015، 13:07)خوشگل خانوووم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای بر من

بیا بریم
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
آگهی
خوبه که انقدر جوونه اونم تو این سن .. !
ᴍᴀʀsʜᴀʟʟ ᴍᴀᴛʜᴇʀs
پاسخ
اون جونم خیلی باحاله خدا میدونه چقدر به خودش رسیده تا اینجوری جووووون بمونه
قلبی که شکست بعد سیاه شد بعد ایست کرد بعد تموم شد!!!!!

همچیز تمام شد ....

:w14:c24
پاسخ
 سپاس شده توسط ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، # αпGεʟ
(06-06-2015، 12:24)bari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای بر من

منم میام زود تر بریم crying crying crying
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنی 41 ساله که شبیه دختری 14 ساله است!! 1 [/img]

عشقمه رفته بود مشهد Heart  
پاسخ
(06-06-2015، 12:53)خوشگل خانوووم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای بر من

بیا بریم
بزن بریم به سرعت برق و باد
هـَـ ـرگـِــز بـِـه گــُذَشــ ـتِـهــ بـَـرنـَـگــ ـَـرد
اَ گـَ ـر  سـیـ ــنـدِرلــا بَـرایــ ـــ بـَـ ـردآشـ ـتَـن
کـَفـشـ ــشـ بَــرمـیـگــَشـ ـتــــ،
هــیـچـوَقـ ـتـــ 
یــ ـکــــ پــِرنــسـ ـســـ نــمــیـ ـشُــد

پاسخ
 سپاس شده توسط راضیه جون ، AعطریناA

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
Thumbs Up دختری که موهای 1.5 متری خود را می فروشد تا...
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
Rainbow دختری که رشد زبانش توقف نداشت!!!+عکس
  سرگذشت دختری که فکر میکند در خانه تنها است
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  ازدواج مخفیانه دختر 17 ساله با مرد 50 ساله +عکس
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس
  دختری که خدا از او عکس می گرفت!!!+عکس
  داستان عاشقانه دخترشانزده ساله

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان