امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی های انحصاری بیشتری به Xbox One می آیند | Halo 5 تنها یک شروع است!

بازی های انحصاری بیشتری به Xbox One می آیند | Halo 5 تنها یک شروع است! 1

حقیقت این است که در پاییز امسال، لاین آپ (Line-Up) (لیست بازی ها و محتویات) شرکت مایکروسافت برای Xbox One ، بسیار قوی تر از PS4 می باشد. هرچند این موضوع ممکن است در ماه آینده، همراه با معرفی شدن برنامه کامل کمپانی سونی، عوض شود. اما چیزی که در حال حاضر مشخص است، کنسول Xbox One با عناوین بزرگی همچون Halo 5: Guardians و Forza MotorSport 6 و Rise of the Tomb Raider بهترین مکان برای تجربه بازی های رایانه ای در پاییز امسال است. 

جدا از این، آقای Graeme Boyd ، مدیر بخش بازاریابی Xbox ، طی مصاحبه اخیر خود، اظهار داشت که علاوه بر عناوین تایید شده، بازی های انحصاری بیشتری در راه کنسول Xbox One هستند. زمانی که صحبت از Halo 5 شد، او اعلام کرد که این فرنچایز برای شرکت مایکروسافت مهم است اما جدا از Fable Legends و Quantum Break و Rise of The Tomb Raider عناوین بسیار بیشتری در راه هستند!
"کاملا. همانطور که می توانید تصور کنید، Halo برای ما بسیار ارزشمند است و به شخصه واقعا نمی توانیم برای دیدن ماجرای Master Chief در Halo 5 صبر کنم. اگر شما قضایای HuntTheTruth را دنبال کرده باشید، می دانید که چیز های جالبی در حال وقوع است.به نظر من، ما باید درک خود از این شخصیت و رابطه ای که طی 15 سال با او داشته ایم را زیر سوال ببریم. من فکر می کنم مسیری که کمپانی 343Industries پیش گرفته، احساس تازگی و هیجان انگیزی دارد."

"اما هیجان انگیز ترین موضوع از نظر من، این است که Halo 5 فقط یکی از عناوین انحصاری Xbox One است. ما همچنان Forza 6 را در افق می بینیم و جدا از Fable Legends و Quantum Break کلی بازی دیگر در راه هستند. همچنین فراموش نکنید، Xbox One تنها جایی است که پاییز امسال می توانید در آن به تجربه Rise of The Tomb Raider بپردازید! همراه با کلی بازی Third Party ، زمان، زمان بسیار درخشانی برای Xbox Gamer بودن است."
در حال حاضر، مایکروسافت تایید کرده که در ماه آینده، طی مراسم E3 2015 یک IP جدید را معرفی می کنند اما اینطور که پیداست، بیش از یک بازی به نمایش گذاشته می شود!

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سرورهای Power xCloud از سال ۲۰۲۱ شروع به فعالیت می‌کنند
  عناوین انحصاری اکس‌باکس سری اکس در ماه جولای نمایش داده خواهند شد
  گزارش: در کنفرانس هفته‌ی جاری شرکت مایکروسافت انتظار گیم‌پلی Halo Infinity را نداشته
  به‌روز‌رسان بازی Call of Duty: Warzone با انتقاد بازی‌بازان مواجه شده است
  تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به ۱۰ میلیون نفر رسید
  آپدیت جدید Xbox One گزینه Surprise Me را به کنسول اضافه کرده است
  تاریخ اولین نمایش نسل بعدی Xbox مشخص شد
  ماکروسافت لوگوی جدیدی را برای Xbox Series X ثبت کرده است
  احتمال عرضه‌ی بازی‌های بیشتری از سری Street Fighter برروی نینتندو سوییچ وجود دارد
  مقایسه XBOX ONE و PS4

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان